0 oy
1,454 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image650 tl verdim ve saçımın hali kalcamdaydi kolum kadar sacim kesildi sirf istedifim sari olshn diye boyle oldu gittim yapariz ama yanar dediler yine gidicem acik birakamiyorum cok mutsuzum para önemli değil ama 8 saat durdum giden vaktime acıyorum cok mutsuzum bu saçımla tekrar yanar dicekler napıyım ben ne diyim kuafore :(

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
8 saat çok uzun sure zaten yanar 
tarafından
Ama yanmadı begenmedim sadece
-Reklam-
0 oy
(222 puan) tarafından
Mor şampuanla yıkayın. Benimde böyleydi rengi açıldı sürekli kullandım. Saçta bekletip yıkamanız lazım kullanım şeklinde yazar zaten. 
tarafından
Yikasamda renk geçişi cok esitlenmez
0 oy
(653 puan) tarafından
Yazık olmus yanar ama birakma peşlerini ve gerekirse aralıklı git işlemlere 
tarafından
Gidicem salı gunu napıyım mutsuzum eşim de sen mutlu ol diye boyattin biraz daha bekle boyatiriz yine diyor ama beklesem gitsem izmirde kuaforler pahali yine alirlar 300 400 hic veremem yaptıkları gibi duzeltsinler de kuzum birsey dicem pislik inat bunlar ne yapabilir lerki yanar diyip duruyorlar ee bende kabul edemem yanmasini ne öneri sunayim ki baska :(
(653 puan) tarafından
Yazık günah tekrar vercegine o parayi tamm yanar derlerse sende deki yanmyacak bı işlem yapın uzun durmasin dersin ben bu saçla cikamiyorum bir yere size güvenerek geldim dersin güzel bı şekilde konuş bakalm ne dicekler canm inşallah duzeltrler du bakalm üzülme
tarafından
Salı gunu tekrar yazarım bakalim ne olacak ne bitcek sagol kuzum benim
(653 puan) tarafından
Tammm cnm üzülme inşallah düzelecektir
tarafından
Amin kuzum benim ☺❤
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Kuaför gözüyle bakiyorum... fena görünüyo güzel fängt cek yada maşala.. bekle biraz daha acılır.. ve koyu sacla gitmişsin bu hale getirmiş helal olsun bence..!
tarafından
Ortasi serit halinde koyu ve hicbir gecis yok. Tekrar islem yapilirsa yanar. Boylede kullanmak istemiyorum tekrar koyuda istemiyorum napiyim sence ne diyim ki
(4,134 puan) tarafından
Canim bak  en güzel saci acmanim şekli dibine hep istedigin sariya boyamak ama kimsede o sabir yok.. neoluyo açici kulaniliyo.. oda yakiyo ve sanirim cok kullandi o açiciyi 8 saat ordaysan.. ve bu işler 2ci seyansı herzaman icin şart . o yüzden tabi git .. ama bunu onlara o an söyleseydin hemen yine gel der zaten neyse bunlar hal olur♡
tarafından
Saat 10da ciktim aksam soylesem ne olurdu ki sonrasinda zaten gittim birdaha sali gunu tekrar gidicem tessekur ederim bu arada:)
0 oy
(549 puan) tarafından
Bnde guzel rengi neden begenmedn 
tarafından
Ortasi serit halinde koyu kizilliklar var ve rebk geciti yok dumduz cok kotu
(749 puan) tarafından
Kiz sacin gecisilerine bak yapamamiski zaten  bide nsyini begenmedi diyon kiza :))) gormuyornmu
0 oy
(790 puan) tarafından
Okdr paraya duzgun bir kuafore git cnm o ne yapms manyak berbar etms 250tlye mis gbi yapan yerlr var seni kaziklamslr bide mahvetmslr
tarafından
Gittiğim yer aslinda guzel instagramdan bak f makas ama bende patladilar cok kotu
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canm sacı ful turuncu ben sana bu sacı evde 200 tlye yapardım onlarda boya fiyatı 2 şer kutudan
(1,175 puan) tarafından
Bide üstü acık atı turunxu galiba. Acıcıyı alt kısma yaptır orası yanmaz acsınlar renk tonu tutsun bune böyle ya dalga gecer gibi ben bile sinirlendim
tarafından
Ay dur tamam bende sinirliyim iyice gaza geldim haha
(1,175 puan) tarafından
Hahaha. Kız git bunlar güzellkten anlamıyor üste cıkarlar bagır cagır okadar para verdm de sacımın haline bak de :D
tarafından
Ayol elit yer orasi yapmazlarsa rezil ederim ben elim kolum uzun benim ☺
(1,175 puan) tarafından
İyi bakalım bencede yani yapsınlar yarın paylasım yaparsın
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Yıkadıkça renk oturur belki. Mor şampuan deneyin.Eğer arka arkasına boyama işlemi yaptırırsanız yanar bence.
tarafından
Evet yanar ama mor sampuan hepsini esit yapmaz dibi baska ortasi baska ucu baska esitlemez mor sampuan malesef
(2,493 puan) tarafından
Bi deneyin bence ben çok beğendim mor şampuanı ombre var bende de. Birkaç yıkamadan sonra hali ilk boyanmış gibi olmuyor saçın ama yine de dengeledi benim rengimi.
tarafından
Ilk bi gidiyim de kuaföre en son care denicem canim tessekur ederim
(2,493 puan) tarafından
Rica ederim ne demek
0 oy
tarafından
Kusura bakmayın  ama bir sac boyasina bu zamanda 650 tl veripte önemli degil diyorsanız gerçekten yokluk görmemişsiniz. Insanlar sirf pahalı diye evine 1 koli yumurta alamıyor. 
tarafından
Kadının durumu var demek ki herkesin maddi durumu aynı değil ona göre 650 TL hiç bişey başkasına göre 650 TL Bi aylık geçim parası bunu yargılamak nekadar doğru sence
tarafından
Burda çoğu insan geçim sıkıntısı yaşarken verdihim para önemli degil yazması cok mu mantıklı üstelik mecburu bir şeyde değil.
tarafından
Bu seni hiç ilgilendirmez. Bi ınsanların saçının boyasina karismadiginiz kaldi SANANE.
tarafından
Ya herkesin durumu kendine yani ne var bunda bunu da mı linç ediyorsunuz yapmayın Allah aşkına ya
tarafından
Meltem muck muck ☺❤
0 oy
tarafından
Mafetmisler kizariklik duruyor cila yaptircan aydan aya yada koyu kahve boya gitsin acik kahvede olur cok almislar kinali sacimi actirdim 300 tl verdim kizariklik cok hafif vardi hamileligimden yana cila zararli die gezemedigimden siyaha boyafim gitsin simdi pismanim:)
tarafından
Cila yaptircan aydan aya açar o mor sampuan falan ise yaramaz canim haberin olsun
tarafından
Cila yapariz ama koyulturuz dedi
tarafından
Ne sacma ya bak o korkusundan bide seni oyalamaktan oyle dior uzerine git duzeltsin o saci mafetmis ben kuaforlukte yaptim bilirim magdurda oldum sari sac icin cogu kez atlatiyor seni duzeltsin az para vermemisin cok fazla almis 650 nerde benim verdigim nerde kinali sac dusun bu kadar kizarikligim yoktu takintimdan dolayi boyadim ben sacimi siyaha
tarafından
Haklısın oyle bi gaza geldimki edicem ağızlarına hahaha ay guldugume bakma sinirden gülüyorum vallahi sali tekrar post acarim ☺
tarafından
Gecmis olsunnn:))
0 oy
(3,769 puan) tarafından

O gittiğin yer berbat mis cnm geçmiş olsun snei oyalayıp dururlrsa sasirmm yazık olack saçına

tarafından
Birakmicam kuzum pesini duzelttiricem
(3,769 puan) tarafından
Bencede bırakma cnm birazda yırtıkci ol sessiz kaldıkça yada iyi yaklaştkcs su istimal edeblrlr
0 oy
(514 puan) tarafından
Iki aylik Kira param kiz :)
tarafından
Nerde oturuyon kii burda kiralar 1200 tl
(514 puan) tarafından
Askeri lojmandayim ben :)
0 oy
tarafından
650 TL az değil cnm o kadar para vermişsin ama yanar demişler niye yaptırdı ki bu saç daha fazla işlem kaldırmaz elinde kalır sakin sarı için daha fazla işlem yaptırma lastik gibi uzar ve tarayinca kopar hep o paraya dahil ettir düz renk boyat bence biraz kendine gelsin bakım yap saçına sonra boyatirsin
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yanlış anlama sakın ama bunu yapan kişi sanırım acemi olmamış zaten ne yapmaya çalışmış acaba bi kısımda sarılık az aşağısı karamelimsi aşağısı sarı 

Yazık 650 tl ye 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bu saçı yapan yeni mi ogreniyormus ya o kadar para vermiisin git ortalığı yik hakkın seni ben bile kuaförde çalışırken böyle birşeyle karşılaşmadım ya hakkını savun aç agzini ne derlerse dinleme den haklısın olmadı git sikaye et 
0 oy
(833 puan) tarafından
Ombremi istedin sen
0 oy
tarafından
650 TL ye saçın içine sı.mış yani ne yapmaya çalışmış bu saça hangi renk 
0 oy
(1,680 puan) tarafından
o mal kuaför bedavadan saçını yapması lazım sus pus oturma hakkını ara
0 oy
tarafından
Kuaför seni bu saçla nasıl eve gönderdi tekrar randevu filan vermesimi 

Cila yaptır mor şampuan kullan düzelir 

Soğuk sarı istiyorsan biraz beklemeliydin biranda soğuk sarıya geçmesi zor ve saçı yıpratır senin saçın inatçıymış sıcak sarı tonları kullanıp öyle soğuk sarıya geçiş yapmalıydın kuzum
0 oy
(749 puan) tarafından
Canim bunu bn evde yprim  bu gittigin yer kuafor degl bnce sakin gitme zaten gdersen sacinin ixine ederler.  Sana soyleyim  zaten kuafor olsa  simdi bubhalde olmaz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 239 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 626 göst.
9 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oglusum24 (460 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
4 saat önce Diğer kategorisinde Sevim_aydin (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3Prensesannesii. (22 puan) tarafından soruldu

380,082 soru

11,378,079 cevap

34,863 kullanıcı

...