0 oy
747 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kaç kere yaptı yapiorda aynılarini :( yaw ben hic mi birşey alamaycgm kizima kızımın kulağı nezmndr akıp duruyor bazen ve kirli dolaşıyor bende elimle tmizliordn peçete ile fln ama içime sinmiordu bugün ilkkz bebeklere uygun olan kulak çubugndan aldım knsrken dedim demez olsaydım bi ton laf yedim parasından değil banana sizin paraniz Dior ama paradan laf ediyor neymiş tülbentn ucuyla temizleyeckmsm eskiden cubukmu varmış vs vs annem iyice değişmeye başladı yeminle evlerine gelesim yok kendi evime gidince ailemn evine gitcn kalcam diorm bazen eşime kiciklgna veya akillansn vs diye ama yok ya eşim e kurban olurum ben...

11 Cevaplar

0 oy
(157 puan) tarafından

Bunu kendi annen mi yapıyor Allah sabır versin bacım insan torununu en layığını alır felan ama ne bilim yani 

tarafından
ben annemi taniyamiorm artık :( nrmlde hersyb en iyisi olsun ister ama bana gelince bizim zmnmzda omu vardı bymu vRdi vs neler neler demeleri btmior
-Reklam-
0 oy
(545 puan) tarafından
Eskilee anlamiyor canim demekki her birimiz benzer dorunlar yasayabilioruz sen bildiginden sasma alicagin varsa al  vercegin varsa ver bisi diyen olursada aldim artik dersin hiiic capraz sesleri takma kafana
tarafından
insnn kendi ailesi yapması sinir bozucu üzüyor beni :( benim eşim bile ne istersen al Dior paramaz bile olmasa neden aldn neden aliorsn demior annem neler yapjor ya
(545 puan) tarafından
Benimkide oyle kuzum iste eskiden bole seyler olmadigi icin kendileri zor yoldan yaomis herseyi bizide zora itmeye calisiolar yapilabildigi icin evet belki kulak cubigu almadanda yapabjkjrsin ugrasip ama devir degisti teknoloji ilerledi neden yorucakmissinki kendini iki dkda temizler kalan zamanlada bebisle oyun oynarsin gekisimine faydan olur. Hic bozma moralini valla gule gulede kulaln
tarafından
teşekkür ederim canisi allah razi olsun güzel sözlerin iicin:)
0 oy
(636 puan) tarafından
Anlatamazsın anlatamazsın... ben dogurmadim simdiden soyle yapcam boyle yapcam dedi kayınvalidem. Dedim sen dogur bi tane daha ona yaparsın  hele bi yap bak ne oluyo zaten yapmaya firsatin olmicak dedim baya tepkili bir sekilde gık ses yok. Anne olan biziz  doguran anne olan sanki onlar. Cazgır olmaktan baska care yok. Ben pes etmem car car da basinin etini yerim benle bas edemezsin dedim dogru soyluyosun diyo bi de bana :) 
tarafından
ben birey diyemiyorm hemen Afra tavra ugrsmioem .s
0 oy
tarafından
benim annemde dogumdan sonra cok degisti taniyamiyorum resmen 
tarafından
aynen aynen valla :( annem olmasa elime alıp dövuxm o derece dgsti
tarafından
valla sorma canim takti esimle bana sussak kabahat konussak kabahat yatsak kabahat kalksak kabahat :)
tarafından
oda kötüyms be canım
0 oy
tarafından
Fuzuli para verme diye demiş olabilr ama nolcak ki snki alt tarafı kulak çöpü 
tarafından
aynen ondan dolayı dedi ama 4 lira mi ne verdim ya neolck ondan ki ben ztn çok tutumlu biriymdr nrmlde gereksiz kolay kolay harcama yapmam
tarafından
Anne işte bilinçli dememiştir bnde bebk listesi yaptım anneme okudum annem içinden 20 tane gereksiz diye şey çıkardı boş yere para diye anneler işte bazen çok karışıyorlar ama olsun tmm de geç söyleme aldığını bir daha :)
tarafından
biri bebebk a. verdiydi bende begenmedm hani daha kullanışlı birşey istiordm alicm ddm uyguna neler dedi neler dedi neler hep karşı çıktı bi kaç sene kullanck ne gerek var ona ddi anltmadm birtelu laf bütçeme uygun güzel bir araba buldm letgodan aldm ve komşunun biri vermiş eşime ddm doğruyu demedm
0 oy
(17 puan) tarafından
Yanı ben kayınvalıdeme kızıyorum anlasamıyoruz ama o kulak cubugundan tut da elektronık ates olcerler var ya kulaktan onlardan herşeyine en ınce ayrıntısına kadar almıs. Hala da alıyor. O bıde anneanne ıyı yapmışsın dıyecegı yerde
tarafından
benim annemle babam yilladr bosancklr bosanamadlr annem diyip diyip dueuordu ama en snnda yapacak snrm busefer hrbiden bi bosanslrda rht. etsm diyecgm de oda umrumda dgl ki artik ben yasayacgmi yasamsm izleri klmismi kalmis bazı şeylerin büyüdük evlndk smdi bosansa ne fayda aman.s babamı küçük kardeşim hic sevmez ablamda eşinden dolayı evinde agirlaymaz uzun süreli bi bana kalıyor yine babamdan sogudum bazı olaylardan iyice esimde sevmiyor babamı hklida artık birsye diemiorm ama bi yere kdr sustrmasnida bilirim onu. babamdir basın üstünde yeri var tabiki ama gelirse ne edicm onu blmiorm eşim ayrı o ayrı bi dert bana olan olck
(17 puan) tarafından
Ayyy nıye boşanacaklar bu saatten sonra ya otursunlar oturukları yerde. Bızımkılerde sanırım bukez bosanacaklar. Benım esımde baban gelebılır yanımıza annen e abın baksın dıo. Yanı ıs oralara ınsaAllah gelmezde strese sokuolar ınsanı.. bazen aramak bıle ıstemıyorum. Dun aradım bı tartsıolarmıs telefonu ortaya koydular hoparloru de actılar yanı herseye sahıt oldum. Yapmayın boyle desende anlamıyorlar. Sonra da cıkıp kardesme oturmaya gıtmısler. Yanı madem bırlıkte gezmeye gıdıosunuz bosanmayacaksınız degıl mı neden ıkıdebır bosanmaya kalkıosunuz.
tarafından
aman ben hersyn frkindaymda herkz beni ***** yerine koysun anca :) ben birşey dmiorm artik ne halt yerlerse yesinler boşansn bari bu yaştan sonra rht eder. evlilik çok başka birşey kanlı bıçaklı olsan yeri gelir biaraya gelir hiesey olmamış gibi dvranirsn
(17 puan) tarafından
Allah hem bize hem onlara kolaylık versın canım :))
tarafından
amin inşallah:)
0 oy
tarafından

kulak çubuğu ne kadar pahallı olabilirki bende aldım ne varmış anneler gerçekten çok değişik oluyorlar bazen:angel:

tarafından
sormya ya nasıl zayıfldm anltmm hani kilom 52ama daha da zayıf duruorm kuyruk sokumum bile elime glior kabrglrm sayilior fln baya zayfm.yani:( baya yiprandm doğumdan sonra zor topaldm doktor nrml insan 1senede fln toplar kndini ama senin kendini toparlaman uzun zaman alick dedi.s benim hamileliğim de doğumda ayrı bi Zoe geçti erken doğum yapdm 3hastanede yattım doğum yapana kadar kollarmda yer kalmamıştı hastaneden çıkarken mosmordu heryerim damar kalmamıştı artik neler neler uzun :) kan ilacı kullanmiorm en son kanıma acilde baktrdm nrmldi kanm ve 6aylik bebegm canim
tarafından
Ay çok geçmiş olsun canım ya bebiş de Allah bagislasin annesi ilerde ı sana güzel bakar bu günleri unutturur ins:)
tarafından
saol canım valla ben onca şeye rağmen iyi olmaya clsiorm hem bedensel hem de pisikoljk olarak ama bakiormda çoğu kişiye ben onlrdn daha iyiym ama sorsan ben deliym kötüym:)) güçlü durmak lazim bana moral veren kimse yok hani iyi bisiler diyuorm burada o bile iyi glior bana. eşim arada umudlu knsr sağolsun. ve inşallah bakar canım inş evlatlrmz hayırlı evlatlar olur
tarafından
Amin   canım inş o kadar emek ediyoruz inş hayırlı evlat olurlar da bize bu zor günleri iyiki çekmişiz dedirtirler
tarafından
inşallah canım benim. benim kızım benim minik mucizem oldu tysezi onun aceleci olmasını anlamiordm ozmnlar ama anldm ki o allahın izniyle beni hayata tutmak için aceleci dvrnmis:) Rabbim onu bana bnide ona bağışladı hamd olsun❤ eğer aceleci davranmasydi gelmek için ben özelde normal hftamda yapickdm ve masada kalickdm
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Şu önceden şu mu vardi bu mu vardi muhabbetine gıcık oluyorum ya o zaman yoktu şimdi var yani niye geri kafalı oluyorlar bu kadar anlamam
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım valla bu durum herkeste var benim eşimde kaynanamda böyle söylüyo ama yinede hiç bişeylerini eksik etmiyorum valla ama şu kulak çubukları çok sağlıksız ben kullanmıyorum ne kendim nede çocuklarıma kullanmıyorum ama alır banyo dolabına koyarım gelen giden olur kullanır diye
tarafından
nrmlde bende kullanmiorm hicde almadm kizima ama bi deneyim dedim ole pis pis gezmesin elimi fln sokmayaym kulagna ddm di .s
(10,411 puan) tarafından
Canım tırnak makas setlerinin içinde bi çubuk var ben onunla temizliyorum kulalarım iltihap tutmuştu doktor yasakladı o gün bu gündür ne kendim nede eşim çocuklarım kullanmaz
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Parası için mi diyor acaba yoksa zararı olur diye mi boşver canim takmamaya çalış annen sonuçta lazımdı aldım de geç 
tarafından
parası için lüzumsuz harcama olduğu için ole dsnuor
0 oy
(77 puan) tarafından
Hiiç bozulma canım. Eskiden yokmuş böyle şeyler de siz kulanmamışssanız bende mi kulanmıyım de.. Aldırma 
tarafından
aynen canim hklsn

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 368 göst.
+1 oy
5 cevap 248 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy