0 oy
390 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
eşim 4 qün evdeydi izinliydi. 2. qünü bizim evlilik yıldönümümüzdü yani söyle diyim ben evi dip köşe demizledim camdı perdeydi evim cok büyük oqluma kaynanam qelip baktı kayınpederimde burdaydı. iki qün sonrada yıldönümümüzdü. temizliqi bitirdiqim qün hep birlikte köye cıktık bem cıkmak istemedim çünkü cok yorqundum kaynanama qelmicem dedim dinledicem oda dedi sanki işmi tutturucam qel orda dinlen dedi tabi kendileri orda normalde oturmuyo yazlık qibi bişey herhafta cıkarlar kendisi bana cok uzak oturur şükür neyse eşim dedi cıkalım ben yarın izinliyim babama yardım ediyim su deposu felan temizlenecek tmm dedim orda kaldık ertesi qğn yıldönümümüzdü yine orda kaldık ben sinir oldum bu sefer neyse eve qeldik sonra eşimin dün sınavı vardı amenna dedim ilqilenmiyebilir buqunde arkadası bi tamir işi qetirmişti eve bir aydır evde o iş buqün yapmaya kalktı qüya buqünü bize ayırıyordu saat oldu 4 diyo hadi dısarı cıkalım cabuk qelelim işim var bende dedim hadi hadiyle cıkıcaksan cıkmayalım ben qelmiyorum dedi oqlanda soquk dedim cıkmasın yinede oqlanla cıktı ben qitmedim
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bu tür şeyleri sorun etmeyin aranızda, haklılık durumu yok burda,

Normal karşıla,

Evlilik yıldönümünu kutlamadiysa bununda kafana takma , 

Yeter ki ömürlük huzur olsun yeter ...

tarafından
sorun yıldönümü deqil bizimle hiç ilqilenmiyor normal qünü qeçtim özel qünde bile ilqilenmiyor
tarafından
Karşına alıp konuşmayı dene ,hani bizi görmezden gelme diye , baktın konusamiyorsunuz karşılıklı o dışarı çıkınca WhatsApp ta uygun bir şekilde kendini ifade ett
-Reklam-
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Valla sonuna kadar haklısın  dünya isine kapilip mutlu olmayi mutlu etmeyi unutuyorlar.

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Canım benim 2 senedir evlilik yıl dönümüm bayrama denk geliyor ve eşimin köyünde oluyoruz ve ben 2 yıllık evliyim hiç sorun etmedim böyle şeyleri etme bence bunları sorun keşke sende çıksaydın dışarı onlarlar 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Ya haklısında alacıgın yok diye laf bizm buralarda haklısın ama yapacak bişey yok o adam öyle biz 3 senelik evliyiz sorsam hangi tarihte evlendimizi hatrlamaz bile her kadın ister mutlu edilmeyi ama olmuyorsa bunun için mutsuz olmayada gerek yok akışına bırak 
0 oy
tarafından
O gün kutlayamadiysaniz ertesi gün kutlayın..bazı erkekler için o kadarda önemli değil.dert etmene gerek yok canım..sorun edilcek şeyler değil bunlar..
0 oy
tarafından
Hiç mi bir kutlama yapmadı sözle de mı demedi belki unutmuştur sen güzel sofra hazırlayıp kursaydın belki utanırdı yaptığından 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 838 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ceyda. 13 (19 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 274 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 336 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde mnre19 (27 puan) tarafından soruldu

377,745 soru

11,305,834 cevap

34,732 kullanıcı

...