0 oy
1,045 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından
Selam Arkadaşlar.

Anca 1 saat olmuştur olayın ardından. Kimseye dert yanamiyorum bari buraya icimi dökeyim. Hakkinizi helal edin.

3 senelik evliyin Allahın iziniyle şubat gibi bebeğimi kucagima alicam. Eşimle oturdugumuz ev iki odalı. Yani 1 oturma odasi ve yatak odasi var. Mutfak ve banyo.. eşime burdan 1 sene sonra gibi cikariz dimi böyle olmaz ikimize dar geliyor burasi cocuk büyüdügünde odasinda olmak ister bizim icinde iyi olur en azindan 3 odali olmasi hoş bizimle yaticak degil hep dedim .. suan iki odalı apartman dairesi 800tl kira ödüyoruz 69 kareye. Hem cok pahli hem cok kücük cok üzülüyorum cocuguma aldiklarim bile Annemlerin evinde  depolandi. 

Durumunuz yoktur o yüzden istemez eşin derseniz eğer.. eşim mühendis aldigi maaş yeterlidende iyi. Ve bende calisiyorum.. neyse demin oturuyoruz o laptopda iş yapiyor.. kahve alip yanina gectim hem muhabbet olsun hem konu hakkinda düşüncelerini sormak istedim.. örnek verdim ev kücük cikalim biyer bakip 3 odasi olsun olmaz böyle diye. Iş yaparken eşim oturma odasinda tv acik olsun bile istemez. Sen dediim cocuk gürültüsüne gelemezsin benim bile oturmami istemiyorsun iş yaptiginda. Yatak odasinda oturuyorum hergün nerdeyse dedim.. ve evet hep mutfakda oluyorum veya yatak odasinda yatana kadar. Tv izlemeyi birakin oturma odasinda bile oturmam rahatsiz ediyor onu. 

Nerden oturdumda konusunu actim.. kahveyi fırtalı ayaga kalkip üzerime yürüdü bagirdi cagirdi.. cik gitt begenmiyorsan ben sana evmi alicam bide keske evlenmeseydim. Cikicaksan sen cik ben burda kalicam kirasini kendin ödersin. Dedim ben simdi demiyorum en azindan 1 sene kadar bakalim. İteledi beni birde yüzüme tükürdü gebe gebe karsıda gelemedim aldi cantasini cikti sakin arama beni deyip kapiyi carpti gitti.. ben napim simdi kimseyede bisi demedim öyle olayin şokuyla koltukda kaldim.. 

44 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben olsam asla konusmam burnu sürtene kadar kendi gelip konusana kadar cunku sen haklısın benimde bileziklerimi aldılar borc yaptılar üstümüze bende mecbur 1+1 evde kalıyorm terasta balkonu yok pencereleri yukarıda dışarı gözükmuyo 1senedir yasıyorum bu sekılde kocama söyluyorm oda inşallah cıkıcaz diyo sabret dıyo.ha bazen bazı seyleri üstelediğimde oluyo mesela bugün bizde gerginlşk yasadık kaynım nişanlanacak filan bende eşime bileziklerimi yapsınlar dedim 2aylık gelınken aldılar üstüne bide baska düğün yapmaya çalışıyorlar dedim cok zoruma gidiyo:(((
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Keşke hiç bahsetmeseydin çocuk doğana kadar diyecem ama doğduktan sonra ne fark ederdiki sizi gene yatak odasına sıkıştıracaktı ve kendide odada keyif yapacaktı dengesiz diplomalı cahil çok üstüne gitme şiddete kadar gider boylesi
0 oy
(528 puan) tarafından
Gereksiz bi tepki vermiş anlamadim baska biseye mi.kafayi takti ama sende hamilesin bu kadar yapmamasi lazimdi. Sende uzan tv ye bak hic arama dönüp dolaşıp gelicek zaten gdiicek baska yerimi var. Umarim hatasının farkina varir. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 183 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 776 göst.
+1 oy
11 cevap 794 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 192 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,532 puan) tarafından soruldu