0 oy
1,039 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından
Selam Arkadaşlar.

Anca 1 saat olmuştur olayın ardından. Kimseye dert yanamiyorum bari buraya icimi dökeyim. Hakkinizi helal edin.

3 senelik evliyin Allahın iziniyle şubat gibi bebeğimi kucagima alicam. Eşimle oturdugumuz ev iki odalı. Yani 1 oturma odasi ve yatak odasi var. Mutfak ve banyo.. eşime burdan 1 sene sonra gibi cikariz dimi böyle olmaz ikimize dar geliyor burasi cocuk büyüdügünde odasinda olmak ister bizim icinde iyi olur en azindan 3 odali olmasi hoş bizimle yaticak degil hep dedim .. suan iki odalı apartman dairesi 800tl kira ödüyoruz 69 kareye. Hem cok pahli hem cok kücük cok üzülüyorum cocuguma aldiklarim bile Annemlerin evinde  depolandi. 

Durumunuz yoktur o yüzden istemez eşin derseniz eğer.. eşim mühendis aldigi maaş yeterlidende iyi. Ve bende calisiyorum.. neyse demin oturuyoruz o laptopda iş yapiyor.. kahve alip yanina gectim hem muhabbet olsun hem konu hakkinda düşüncelerini sormak istedim.. örnek verdim ev kücük cikalim biyer bakip 3 odasi olsun olmaz böyle diye. Iş yaparken eşim oturma odasinda tv acik olsun bile istemez. Sen dediim cocuk gürültüsüne gelemezsin benim bile oturmami istemiyorsun iş yaptiginda. Yatak odasinda oturuyorum hergün nerdeyse dedim.. ve evet hep mutfakda oluyorum veya yatak odasinda yatana kadar. Tv izlemeyi birakin oturma odasinda bile oturmam rahatsiz ediyor onu. 

Nerden oturdumda konusunu actim.. kahveyi fırtalı ayaga kalkip üzerime yürüdü bagirdi cagirdi.. cik gitt begenmiyorsan ben sana evmi alicam bide keske evlenmeseydim. Cikicaksan sen cik ben burda kalicam kirasini kendin ödersin. Dedim ben simdi demiyorum en azindan 1 sene kadar bakalim. İteledi beni birde yüzüme tükürdü gebe gebe karsıda gelemedim aldi cantasini cikti sakin arama beni deyip kapiyi carpti gitti.. ben napim simdi kimseyede bisi demedim öyle olayin şokuyla koltukda kaldim.. 

44 Cevaplar

+3 oy
(880 puan) tarafından
Şer*fsiz diyip sende yüzüne tükürseydin canim afedersin ama...
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Demek ki okuyup meslek sahibi olsak kendi düzeyimizde biriyle de evlensek şiddetten kurtulamıyormuşuz.. topluca psikolojik destek alınması gerek galiba
+1 oy
(223 puan) tarafından
Aynı dertten bende muzdaeıbım.. Evimiz kıra eşim mühendise.. Araba kredııs odıyoruz.. 1000 TL veriyoruz. .. O da ev almak istiyor.. Artık bıraktım.. En ustteyıö ev buz.. Yazın asırı sıcak.. Cocugum yazın mantar kısın bronsıt oluyor ama anlamayan anlamaz.. Sana gelince canını sıkma hamilesin demesi kolay ama kafanı dagıt.. TV ye bak nette gez kitap falan okuma kasarsın kendini.. Ben cok agladım hamilelikte... Bebegımm koli k oldu ben cektım kimse degil 
+1 oy
(27,367 puan) tarafından

Cehennemin dibine gitsin  Lutfen kendine deger ver eger sen kendine deger vemerzssen o hic vermez arama sorma mesafeni koy az yerini bilsin

Bu ne ya bagir çağır cik git oh ne ala eve gelince nede olsa kadin evde gitmez etmez yine alttan alır düşüncesi var.cahil beyinli denegsiz herif.

+1 oy
(1,042 puan) tarafından
Eve geldiği zaman eve almicaksin böylesini valla adamı parçalarım hele ki ben hamileyim bana dokunacak var onun haline 
0 oy
tarafından
Allahin ruh hastasii 

Yemin ederim bunlar iyice azitti tedavi olsun ya anasinin egitemedigini senmi egiticen 
0 oy
tarafından
Piskolojik sorunu var kesin yani bunun için bunlar mi yapılır 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Uzuldum ya cok fazla tepki vermis yazik gunah. Cokmu cimri 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Eşin olayı fazla abartmış ve fazla tepki vermiş geri dönerse azla taviz verme asla konuşma ve arama nerdesin diye 
0 oy
tarafından
Kafayı yemiş sen kötü bişey dememissinki bırak almasın çocuk doğunca görecem onu
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Senin onun yüzüne güzelce bı tukurseydin kusura bakma ama kudurmuş herhelde eşin sen gayet mütevazı konuşmuşsun senle aynıyım ev konusunda şimdi 4 odalı bir ev bulduk içi yeni yapılıyor bitsin taşınıcaz ve bu sözü eşim vermişti ben demeden çıkalım dedi ne var bunda yani eşin çok terbiyesizmis ve karısı hamile
0 oy
tarafından

Aaaa bak tek bir konuda dogru soylemis. Arama.

Sende sakin arama istediginde ne var? O fiyata daha biyuk evler de var sanki ne degisicek tasinsa.
Canim ev konusunun disinda esinin baska sorunlari var galiba. 
Sende bir suc yanlis yok. Asla bir adim atma yanlisini anlayip o ozur dilemeli.
0 oy
(622 puan) tarafından
Allah'a havale et canım Rabbim onu pişman ettirsin inşaallah
0 oy
(5,004 puan) tarafından
Normal insan böyle yapmaz ruhsal sorunu var sanırım 

Genel davranışları bu yönde mi yoksa ev konusunda mi böyle 
0 oy
tarafından
Kardeş onunda seninde işin var nendiyr çıkalım edelim diyorsun adamın got. Kalkmış yüz vere vere ne demek rahatsız oluyor eviniz ortaknyasam alanı rahatsız oluyorsa gitsin iş yerinde yapsın yada eve iş getirmesn sen yatak odası vs. Gideceğine o gitsin sen otur keyif yap TV izlee ben sana kızdım açıkçası
0 oy
(119,497 puan) tarafından
Hasta demekki   
0 oy
tarafından
Zoru ne bu dengesizin ... 

Hamile kadina bunu yapıyor ya Rabbim ıslah etsin , sen hiç üzme kendini canım ağlama da bebek etkilenmesin . Ve bu durumu kaynananlara söyle babanlara da soyle durmaa orda tek k* pek gibi pişman olur inşallah 
0 oy
(948 puan) tarafından
Bu okuyup sanki adam ölmüş sanıyor ama admaliktan nasibini almamış bile  mantıksız zaten hep ezilen buzulen kadındır ben bunu anladım
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım malesef erkekler ev konusunda çok sorumsuz ve duyarsız oluyor benim evde de rütübet ver 2 buçuk yıldır çıkmıyordu naptım çıkmadı şimdi rütübet kokusu arttı sürekli sildiğim halde 2 duvar hep rütübet oluyor şimdi pişman çıkmak istiyor ama şimdide maddi olarak sıkışık olduğu için çıkamıyor. Senin eşinde çocuk oldu mu pişman olur inşallah çocuk doğmadan pişman olup taşınır. 
0 oy
(295 puan) tarafından
Sende annemgile git ararsa açma en.besil işte yapacak bisey yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 182 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 739 göst.
+1 oy
11 cevap 793 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu