0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gorumcem bana yapmadigi kaldi evimin huzurunu bozmaya kadar surekli benim hakkimda konusur arkamdan bende cevap verme tenezulunde bulunmam herkes bilir ne *** oldugunu kocam bunlari bildigi icin konusmaz onla halama benden bahsetmis onun huzurunu bozacam bilmem daha neler neler halamda saymia saydirmis ve ben sok oldum kaynanam kayinbabamda sesini etmemis esime soyledim esim ben ne cevap verecegimi biliyorum sen sesini etme dedi halam vatsapa esini atinca cildiriyor resmen oluyor dedi aksam esimle fotolarimi paylasacam dahada delirsin ******** kadin yuvami bozmaya kalkti neler yapti esim anladi tabii herseyi herkes ogrendi ya kocamla beni bosatmaya calistigini canima degsin yani anlayacaginiz etme bulma dunyasi niyeti ortaya cikti cok ama cok mutluyum kendi agziyla yuvami yikmayi planladigini itiraf etti

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah'a havale et bak ne güzel eden buluyor en önemlisi de eşin senin arkanda olması zaten kocanla bir ömür boyu mutlu olursunuz inşallah kıskananlar çatlasın eğer ki eşiniz çok mutluysan da kıskananlar haklılar:))
tarafından
Allaha havale ediyorum canim esimle dort dortlul bir evliligimiz yok ama mutluyuz her evdeki tartismalar yani kadin daha esim bana yuzugu taktiginda hazmedemedi beni obur eltimin yuvasini yikmaya calisti kadina yapmadihini birakmadi eltim en son vefat etti gorsen bi oh oldu demedigi kaldi cani bir insan anlatilmaz yani
tarafından
Allah'ın dan bulsun canım fesat kadın elinden geldiğince uzak durmaya çalışın herşey beklenir ondan o zaman
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Kimse yasattigini yasamadan ölmezmiş bacim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 370 göst.
1 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 564 göst.
10 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu
0 oy