0 oy
561 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından
Kızım 10 gün sonra 5.ayına giricek sürekli kızın tepki vermiyor kafasını tutamıyor diyip duruyor halbuki kafasını tutuyor elinden tutunca ayağa kalkmak icin cabalıyor ses cıkarıyor tepki veriyor gülüyor ama sesli değil iki elini ağzına götürüyor elleri ayakları hep hareket halinde özelikle babasına cok tepki veriyor ama halam sürekli cocuğuma kusur bulmak peşinde ensesi terliyor uyuyunca kızının kafasında hastalık var diyor bir anneye bunları söylemek cok ağır 

24 Cevaplar

+1 oy
(2,722 puan) tarafından
Ya anlamak mümkün değil 5 aylık bebekten ne yapmasını bekliyorlar acaba amuda mı kalkacak 5 aylık bebek
-Reklam-
+1 oy
tarafından
O halanın kafasında hastalık var benim kızımda 5 ay olmak üzere napsin el kadar bebeler bide kalkıp koşsun tövbe yarabbim ya 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Doktorun normal dedikçe kimsenin lafını dinleme bence. Güya büyük olacaklar çocukta kusur arıyorlar. 
0 oy
tarafından
Cahillik parayla değil
0 oy
tarafından
Kafasında hastalık olan kendisi olmasın sakın 
0 oy
(69 puan) tarafından
Canım halanı uyarmalısın kibarca, ama eğer kibarca anlamadı sert bille açıkla .mesela ona ne senin evladın her ne olursa olsun .hem sanki bebeğin kötü bir durumu olsa anlamayacak kadar ***** değilim diye söylersin.
0 oy
tarafından
Kalkıp halay çekecek hali yok de töbe yarabbim ne istiyor lar bu bebeklerden sıkıntı etme bişey yoktur. 
0 oy
(924 puan) tarafından
Bazı insanlar felaket tellalı gibi
0 oy
tarafından
Sende deki.

Hala heralde sen 5 aylikken halay cekiyordun ben bi babanneme sorayim deseydin.

Ne insanlar var Allahim
0 oy
(2,683 puan) tarafından
Kim olursa olsun bebegime oyle diyen birinin bida bebegimi görme  şansı  olmaz tepkisini zaten gozetliycek kapasitemiz var şükür  doktorculuk oynamasin 

Sıkma  canını  dep gitsin☺️
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Hayır canım Allah korusun anlatiklarinda hiçbir sorun görünmüyor merak etme sağlık ocağında götürünce ztn ellerinden tutup kaldırıyorlar elini takip etiriyolar basinida tutuyosa şükür yani 5 aylık çocuk yani yurusunmu
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  kızımda 10 gün sonra 5 aylık olacak dediklerinin aynısını yapıyor halan 5 aylık bebekten daha ne bekliyor amuda  kalkmasını mı  hey allhim ya ne kadar dandik insanlar war
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Cok bilmiş halan.neden daktir olmamış.

Boşuna endise etme daha ayı küçük bebeğinin 
0 oy
(405 puan) tarafından
Bana halam öyle.dese hala sen de benim kızımı mı çekemiyorsun beni mi çekemiyorsun anlayamadım ama yakındır anlamam der sustururum..5 aylık bebek napsın demek çocukta sevmedi ondan ona tepki vermiyor =)))
0 oy
(5,220 puan) tarafından
halana deki hala afkur :D
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Ebenin ki var dicen tövbe yarabbim tövbe ya niye üzülüyolar insnları benm oğlumum kafası da su gbi oluyo ne alaka 6 aylıkken dönmeye başlafı 10 aylıkken emekledi 1 yaşında yürüdü her bebek farklı yani manyakk mı ne kbkma sinir oldum 
0 oy
(17 puan) tarafından
Tövbe yarabbim senden daha iyi bilicek sanki annesi olarak senin için rahatsa boşver dışarıdan söylenenleri. Bu bebek bakımı konusunda resmen psikolojik baskı uyguluyolar ya benimde kaynanam öyle ama ben takmıyorum kendi kendine konusuyo :) sende doktora götürdüm hiçbir sorunu yok normal dedi falan de sustur. Boşver sen maşallahı var üstelik kızının daha napsin çocuk :)
0 oy
(774 puan) tarafından
Kayınvalidem de bana aynısını yaptı bu çocuk kafasını tutamiyor falan kontrole gidince doktora söyledim 3 çocuk doğuran doktor oluyor maşallah bı sıkıntısı yok dedi sen kendin gözlemle boşver milleti 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Senin halan 5 aylıkken herhalde evin bütün işlerini yapıyordu daha ne yapsın çocuk benim oğlumun da kafasının arkası çok terlerdigeçti 
0 oy
tarafından
Bence halanın kafasında hastalık var. 5 aylik bebekten ne bekliyormuş. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 589 göst.
1 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 339 göst.
3 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 352 göst.
+1 oy
8 cevap 216 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zeynozeyno (64 puan) tarafından soruldu