0 oy
873 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Kızım 1 yaşına gireli 3 hafta olacak. Oğlum 22 günlük kızım çok zor bir çocuk. Nasıl desem her şeye çatlayana kadar ağlıyor kendini yırtıyor desem yeridir. Oğlum gündüzleri uyuyor geceleri saat başı emmek istiyor her saat ağlıyor. Kızım gece gündüz ağlıyor dayanamıyorum bağırıp çağırıyorum artık. Korunurken hamile kaldım aldırıp günaha asla giremezdim. Zaten hamile kaldığım da kızım aşırı derecede akıllı bir çocuktu gece gündüz uyurdu. 8. Aydan sonra delirdi. Resmen her şeyi biliyor telefonla konuşuyor baybay yapmasını çirkin yapmasını, çak deyince çakmasini, alkışlamasini, göz kirpmasini dede baba demesini. Eşime özgür diyor amacına ismini söylüyor telefonda dedesiyle konuşurken dede diyor. Kisacasi zeka yönünden çok ileride bir kız. Kanepeye tirmanamiyor boyu yetmiyor kirlenti alıp ayağının altına koyup çıkıyor kanepeye. Islak mendille ağzını siliyor. Kisacasi bilmediği şey yok. Kandirilmiyor ağladığı zaman susmuyor 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
-Reklam-
0 oy
(1,597 puan) tarafından

Maşallah kız Allah nazarlardan Korusun. :D 

eğitici oyuncaklar versen harfleri renkleri öyrense kafasıni oraya verir belki

0 oy
(177 puan) tarafından
Kardeşini kıskanıyor olabilir onun yaptiklarini gördükçe aynisini yapabilir benim kizimda 14 aylik komşumun kızı var aralarinda sadece 20 saat var o bisey istediğinde olmayınca kendini yere atıyor ağlıyor kızımda birkac kere gordu bazen aynisini yapıyor normalde o kadar inatçı degildir
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kandırmaya çalışma canım. Gerekirse herşeyi teker teker doğru olarak anlatmaya çalış. Ağlama konusuna gelince ağladığında her dediğini yaptığınız için ağlama isini pekiştirmiş. Agladiginda umursamamaya çalış, ona farkettirmeden onun ilgisini çeken biseyle ilgilen o zaten sakinleşince yanına gelecektir ama sen asla gel deme kendisi farketsin. Sen gel dersen kandırmaya çalışıyorsun sanar.
0 oy
(16,502 puan) tarafından
Ahh Allah yardımcın olsun 
0 oy
(460 puan) tarafından
Canım zeka olarak fazla ilerideyse çocuklar hırçın oluyormuş yani o içindekileri öyle atıyorlarmış ona zekayla ilgili oyuncaklar alın onlara kafa yormasini sağlayın daha sakinlesecektir ağladığında müdahale etme sen onun ilgisini çekicek başka şeylere yönel o da senin yanına gelir zaten susarak ama sen onu susturmak için uğraşırsan sürekli senin onu sakinlestirmeni bekler 
0 oy
tarafından
Kardeşine karşı nasıl davranıyor zarar verme gibi bir sey oldu mu
0 oy
tarafından
Bnm oğlumda öyle 3 yaşında kardeşini kıskandığı için hal ve hareketleri değişiyor cnm kızının yanında fazla sevme oğlunu ya da ikisine birlikte öp sarıl o zmn sevildiğini anlr cnm
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Canım bence psikojk olarak kardeşini kıskandığı için oluyor belki o bile isteyerek yapmiyoordur bir psikolog un yazisnda okumstm üzerinize kuma geldiğini düşünün ne hissedersiniz yazıyordu bütün ilgi alaka ondaydi şimdi mecbur bebeklerde ilgilenmek zorundasın bebek agladignda bebekle ilgilendiğini gördüğü zaman demekki bende ağlarsam benimlede ilgilenmek zorunda kalır diye bir duusunce olmuş olabilir 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
tarafından
Bebegi kiskaniyodur belki sen kizinla ilgilen bence 
0 oy
(10,329 puan) tarafından
Sevgisini çok erken paylaştırmışsın ondan yavrunun huzuru kaçmış olabilir mi canım o daha ana bebesiyken yeni bir bebek gelmiş eve
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Öyle ağladığı zamanlarda elini yüzünü yıkamayı dene ebsesini islat öyle sakinliyolar 
0 oy
(10,497 puan) tarafından
Kuzu benimki de öyle 18 aylık usluydu yani bebek doğalı ağlıyor tv istiyor sürekli bebek desen ne gece ne gündüz uyumuyor 55 günlük bende mahvoldum Rabbim yardımcımız olsun 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 395 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 482 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 201 göst.