0 oy
821 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar bazi sorular okuyorum yok kaynanam soyle yap dedi yok gorumcem evini sildirdi falan. Kusura bakmayin ama insanlara hayir demesini ogrenmezseniz buraya sabaha kadar soru yazsaniz da bizde aksama kadar sizi hakli cikaran cevaplar versek de hicbir ise yaramaz. Yine kullanilirsiniz. Lutfen öğrenin hayir demesini. Ama o zaman da kötü oluyoruz derseniz merak etmeyin simdiye kadar demediniz de noldu kim aferin dedi ki ..??

13 Cevaplar

+2 oy
(2,047 puan) tarafından

Aynen öyle canım 

-Reklam-
+1 oy
(96 puan) tarafından

Aynn oyle simdi yapiyorsunuz ama ilerleyen gunlerde yine istese yapamiyorum deseniz zaten sizden kotusu olmayacak kimseye iyilk yapmayacaksin bu hayata size birsey olsa yada sizde onlardan birsey isteseniz   yapmasaydin derler gecerler kimseye iyilik yaramiyor 

+1 oy
(164 puan) tarafından

Kesinlikle katılıyorum ayrıca yapmayanı hayır diyenı daha çok el üstünde tutuyorlar yapana ***** muamelesi yapiyolar enayi yerine koyuyolar

tarafından
Aynen oyle nisanliyken kaynanam memleketine gitti ben gelmeden bizim evi temizler misin dedi bende yeniyim o zamanlar neyse tamam dedim. Sadece 70 metrekare teraslari var onu yikarken nisanlimin teyzesi geldi kaynanamlarla telefonda konusuyo ay gelinimiz ne guzel temizlemis yorulmus falan diye bende estağfurullah dedim. Sonra ogrendim gitmis kaynanama demis ki hic guzel yapmadı hep bastan savma yapti. Ben bunlari duyunca artik kaynanamlarda icimden gelirse kalkar belki iki bulasik yikarim yoksa asla elimi biseye sürmem samimiyetsizler
(164 puan) tarafından
En iyisi valla kaynana hicbi zaman kıymet bilmez kendi kızları yapsa kiyamazlar konu gelin olunca yapsin mecbur sanki biz ana evladı değiliz
tarafından
Ah oyle iste benim annem bitanedir ne bize ne gelinimize tek bi is yaptirmaz islerine karismazlar evlerine surekli gitmez giderse de salonda oturur ne verirlerse yer icer gelir yok oyle odalara giriyim acik ariyim yapmaz. Cok istedim annem gibi kaynanam olsun ama nasip
(164 puan) tarafından
Annelerimizin tırnağı olamazlar canım
+1 oy
(192 puan) tarafından

Çok haklisin canım bilemedik tam alti yil hizmetçilik yaptım yeni kurtuldum sigorta li işte calissam bı sigortam yatar maaş alırım yani mahvolduk bittikten sonra yeter artık dedim susmayin susinca olmuyor

tarafından
Senin bayagi yılların gitmis canim ben kisa surede anladim ne olduklarını cok sukur henuz iki yila yakindir evliyim
(192 puan) tarafından
Ewt yeni rahatım
+1 oy
tarafından

Aynen canim cok haklisin insanlarla aranda mesafe olmadi mi seslendin mi cenesi cok terbiyesiz diyorlar sesini cikarmadin mi ***** saniyorlar  iste

+1 oy
tarafından

Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum istemediğim hiçbir şeyi yapmıyorum istediklerini desinler umrumda bile değil ben nişanlılık döneminden beri hiçbir şeye susmadım tavrımı koydum şimdi bana bir şey söylerken iki kere düşünüyorlar hiçte öyle yaptığım için pişman değilim

tarafından
Bende nisanliyken cok mantıksız isteklerine bile bise demedim   tamam dedim sonra baktim sonu gelmicek ve yaptığım herseye laf ediyorlar. O zaman dedim ne yipratiyorum kendimi ne halleri varsa görsünler
tarafından
Ben baştan öyleydim eşim bir şey derse ben evlenmeden önce de öyleydim hiç degismedim diyorum o da bir şey diyemiyor o zaman neden kendimi ezdireyim ki benim için önemli olan yuvam yani ben kendimi ezdirirsem ben huzursuz olurum haliyle bu durumda eşime ve cocuguma yansır ne gerek var yani herkes hayatına baksın yoksa ne huzur olur ne mutluluk
tarafından
Kesinlikle haklisin canm
+1 oy
tarafından

Alistiriyolar snra hamileyken yada bebek olduktan snrada diyince uzlup kavga ediliyo ne gefek var?? Bn su bardagi bile kaldirmam kaynanamda oda yaptrmz sagolsun ama mesafe iyidir... 

tarafından
Ben tamam desem kaynanam yemegini bile benim elimden yer o kadar ki yani esim bekarken ben gezmeye gidiyorum gelene kadar evi temizle tozlari al dermis. Insanlari kullanmayi cok sever. Baktim ki sonu gelmiyor artik elimi biseye sürmüyorum zaten ihtiyacı da yok 45 yasinda gencecik kadin eli kolu tutuyo kendi yapsın
tarafından
Yani ne gerek var
0 oy
(110 puan) tarafından

Biz hayir diyipde esimiz arkamizda olmuyorsa destek vermiyorsa o zman ne yapalim Ben hayir demesini bilenlerdenim AMA maglesef esim arkamada deyil ailesine karsi ailesi bana seni parayla aldik bize uyacaksn dedi AMA esim hala ailem ailem diyor Lafin kisasi olan yine bize oluyor 

(164 puan) tarafından
Allah o lafı öyle bi yedirir ki onlara kendi kızlarını da bi gün parayla biri alır o zaman kafası dank eder
(110 puan) tarafından
Kizi yok maglesef evin tek oglu esim
tarafından
Canim herseye evet dediğin de peki esin benim karim boyle iyidir boyle guzeldir diyo mu ? Yani o zamanda seni savunuyor mu ? Eger savunuyorsa guzel bise sen hic hayir deme o zaman ama savunmuyorsa hic kimse icin kendini yipratmaya deymez hayir de gec
(110 puan) tarafından
Nerde o gunler tam tersi ayibimi seriyor kendi ayibiyla  Ben neler neler yaptim esim icin hepsi bos gozunde ailesi herseye ragmen bir numara
tarafından
Esinin oyle olması sıkıntı  malesef cok sukur ki benim esim her zaman savunur beni Allah razi olsun
0 oy
tarafından

Aynen öyle canım katılıyorum ama hayır demek değil de nasıl diycez o mesele ağız alışkanlığı işte. Ama çok doğru keşke diyebilsek

tarafından
Iste oda karsindaki kisiye gore değişiyor canim ben onceleri kirmadaN guzelce anlatarak reddederdim sonra baktim arkamdan konusulanlar almis basini gitmis simdi kisa ve net HAYIR :)
tarafından
Evet bnde öyle güzelce konuşarak çok denedim ama olmadı. Bnde insanları kirmakdan çok korkuyorum ama ben kiriliyorum.
Bundan sonra hayır :)
tarafından
Hadi bakalim iyi şanslar o zaman :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Kimse için huzurumu bozamam.bozmadim da.Allah a şükür bilen saygi görülen insan oldum.Birseyi icimden geldigi icin yapamam yok kaynanam onu bunu yap derse asla yapmam.Bu hayata 1 kere geldim dün ü bile yaşayamazken ne 1 damla göz yaşı dökerim nede dillerini actiririm.Bir laf var cok kullanirim dalıma basanin agacini kökünden koparırım diye aynı o misal canım. 

tarafından
Guzel lafmis aynen öyle
0 oy
(523 puan) tarafından

Aynen katılıyorum çocuk sahibi ebeveyn olacak insanlar kalıp kaynanam şunu dedi ne yapım diyor yuh yani çocuk musunuz hayır diyeceksiniz kötü oluyorum diyolar banane ki benden Uzak Allah a yakın derim geçerim saçmalık .

tarafından
Aynen oyle  canim
0 oy
(717 puan) tarafından

Bi laf vardır gö...le kavga çıksan yaranamazsin kimseye o yüzden kasmayin kendinizi kızlar ne yaparsanız yapın el kızıyiz sonuçta 

0 oy
(160 puan) tarafından

Aynen öyle canım yaa sanki gelin herkesin ortak malı bu nedir arkadaş.  Kimse kimsenin sahibi değil,  herkes birer birey ve herkesin evi barkı var   kimse kimsenin kölesi değil   kendinizin farkında olun.

tarafından
Evet katiliyorum biz kendimize deger vermezsek kimseden deger gormeyiz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 310 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 550 göst.
10 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatos18 (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 442 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,382 soru

11,293,356 cevap

34,711 kullanıcı

...