0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Valla kızlar içim dolu dertleşelim diye anlatıyorum Kayınvalidem her zaman cocuklarima zayiff zayiff çok zayıflar milletin çocuğu böyle kilolu şoyle kilolu vb.. söylüyor bende anneyim sonuçta zoruma gidiyor doktora götürdüm doktor hiçbir sıkıntı yok dedi kayınvalidem güzel bakmiyorsun diyor hep bir bahane buluyor herşeyin de en iyisini yapmama rağmen neyse dün de aynı şekilde oldu artık ağladım sinirimden ona birşey diyemedim için eşimde saçmaliyorsun diyor ne var bunda ağlayacak bakamiyorsun dedi diye aglanir mi diyor bunlar senin bahanen diyor. Hakliyken haksız duruma düştüm bu adam nasıl benim kıymetimi bilecek hiç kiymetim yok yaaa resmen 

14 Cevaplar

0 oy
(2,300 puan) tarafından
Normalmiş ki dr normal diyor. Göbekli falan olunca çok mu iyiymiş. Ya aklıma şu an sokacak laf gelmedi ama senin gelirse çekinmeden sok:D Büyüyünce de yağ tulumu olup lömbür lömbür gezmesi hoşuna mı gidecek de. Kolesterolü şekeri falan varsa ordan laf çarp. 
(137 puan) tarafından
Anlamıyor maalesef birşey söylesem eşim bana kızıyor hep
(2,300 puan) tarafından
Dr normal diyor de geç. Damızlık gibi olmak zorunda değil de
-Reklam-
0 oy
(787 puan) tarafından
 Senin baktığını da görüyorum o yüzden tam tersini yapıyorum çocuk benim karismayi kes de artık ben bile sinir oldum
(137 puan) tarafından
Karşılık versek eşim bey bana kızıyor acaba sizin esinizde öyle mi annesine bir laf bir cevap versen hemen kavga çıkarır mi
(787 puan) tarafından
Ben eşimin ailesine aşırı saygılıyım cevap vermem falan fisman onlara sinir olunca eşimle dertleserek atarim sinirimi saygı çerçevesinde o yüzden destek olur arkamda durur beni ezdirmemeye çalışır ama ben de artık sabır taşına dönüştüğüm için eşim konuyu kapatmaya çalışır ben ailesi hakkında konuşmaya başlayınca ama emin olun sizin ailesi yüzünden yaşadıklarıniz benimkilerden kolaydır boşverin o yüzden sabredin bir gün geçecek..:)
0 oy
(235 puan) tarafından
Sana Bir şey diyeyim mi, yapabiliyorsan hiccc takma istediği kadar desin senin çocuklarını senden daha çok düşünen kimse yok.Bi kulağından girsin öbüründen çıksın çünkü susmuyacak söylemeye devam edecek. Benim ömrümü o şekilde yediler . Bende oturup ağlardım aç olmayan çocuğa zorla yemek yedirmeye çalışıyordum.. şimdi büyük kızım ergenlik çağında maşallah baktığın zaman bu zayıf kız bumu dersin .
(137 puan) tarafından
Canım takmamayi o kadar isterim ki.. özellikle eşimin yanında diyor eşimde hemen inanıyor sen bakamiyorsun edemiyorsun annesinden tarafa çıkıyor kavga yaratıyor
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Tamam de geç. Hiç canını sıkma bence sağlığı yerindeyse kilolu olmasındansa zayıf olması daha iyi
(137 puan) tarafından
Tabiki öyle teşekkür ederim
0 oy
(4,078 puan) tarafından
Kız ne takılıyorsun Allah aşkına ya. Benimki de çocuğu her gördüğünde zayıf bu zayıflamış diyor. Görümcem 180 120 kilo. En son dedim ki kiloya gerek yok anne obez insan sevmiyorum ben. Obez olacağına zayıf olsun dedim. Artık birşey söylemiyor. :D
(137 puan) tarafından
Keşke senin gibi olabilsem herşeyi rahat rahat soyleyebilsem
0 oy
(275 puan) tarafından
Canım kilolu çocuk sağlıklı olmuyor ben çocuklarıma etmediğim kalmıyor oğlum yemez kızım normal beslenir ee kıza bakan oğlana mı bakamıyor ? Birde şunu unutma lütfen sağlıklı şeyler yesin az yesin dinimizin de  önerdiği gibi boşver 
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Ben de zayıf diyen olunca yemiyor ya yese kilo alacakta diyorum. Bana göre de zayıf ama ortalamada sorun etmiyorum. Aman sağlıklı şükür kilo da alır yerde diyorum.
0 oy
(342 puan) tarafından
kocan iyi bakiyosun diyosa kimsenin dedigini umursama duymazdan gel. ben oyle yapiyorm 
0 oy
(234 puan) tarafından
Kiz benimkide der esimin dayisinin oldu kizimlara arasi 2 ay buyuk benmkide kilodan tut yürurmeye kadar neden yemiyor neden boyle neden soyle sen versen yer ben coxuguma kendim tarahana  ile kuuruttum ama bogazli degil ayrica kabizliktan mahvoldu emhamdullah doktorun verdigi suurp iyi geldi sürekli kiyas en son dedim anne ben ztn herseyi verdim asla esirgemedim ilk cocugum olmasina ragmen ama doktor kilosu guzel boylu diyor bide asla 2 dakka durmuyor cok hareketli ve uykuyla arasi yok normal yaniüzülme hiç he de gec
0 oy
(2,989 puan) tarafından
Eskilerin çoğu bu zihniyet biraz kilolu olsa da o zaman da çok yedirmişsin obez etçeksin çocuğu derler boşver sallama hiç 
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Bnmde bilmiyor uzak kalip birbirmizi ozlememiz lazim bile dedi öyle dha iyimiş tövbe ya Rabbim seven hiç uzaklaşmak ister mi dimi bosver ya konussan ağzı var derler konusmazsan dilsiz şeytan derler anaları melek bizim.anamiz.şeytan dgrmus
0 oy
(12,767 puan) tarafından
Tıkınıp tıkınıp şişmesine gerek yok kurbana beslemiyoruz de bu kadar kilo güzellemesi yaptığına göre kesin yağ tulumudur 
0 oy
(1,604 puan) tarafından
Benimki de bize siz bu çocuğu aç bırakıp diyet yaptiriyorsunuz demişti sebebi de yemekten önce meyve verme, tatlı yedirme dedik diye. Her gormesinde siz bu çocuğu zayiflatmissiniz diye üstüne basarak bize suç atarak söylüyordu. Bir iki ters tepki verdim daha demiyor. Ülkenin yüzde 60i obez zaten, gelişimsel sıkıntısı yoksa kimseye kilo borcu da yok. Erkekler anlamıyor ama anne olarak bizim zorumuza gidiyor. Kendi yetistirdikleri de ortada.
0 oy
(85 puan) tarafından
İstersen çok iyi bak yine derler 34 haftalık dogum yaptım 2400 le 1 ayda 3800 oldu bebeğim o kadar iyi baktım gecem gündüzüm karıştı kaynanam ve gorumcelerim bu öyle duruyor hiç büyümemiş diyorlar dr um geriden gelmiyor yakalamış emsallerini diyor ama kaynana görümce dr dan daha iyi biliyor takılma hiç 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 510 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 183 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 287 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 529 göst.