0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (255 puan) tarafından
Is yerinde arkadasinin annesi koronaymis hastanede yatiyomus bugün cikarmislar iyilesmis hastaneden kadini almaya gitmis hem hamileyim hem seker hastaligim var su an hamilelige bagli bende sinirlendim nasil bu kadar sorumsuz olabilirsin diye benim binecegim.arabaya binmis kadin kan testi yapmislar guya negatif cikmis ve ben hamileligim biyunca sıkıntılar yasayan bi insanim yani korkuyorum ve esiminde gitmemesi lazimdi bende kavga ettim sorumsuzsun diye ben mi abartiyorum arkadasida biliyo benim hamile oldugumu yani esimin demesi lazim degilmiydi abi gelirdim ama karim hamile bide sekeri var hani ben gelmeyim korkuyorum demesi lazim degil miydi yoksa benmi abartiyorum

13 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Demesi lazımdı düşüncesizlik resmen 
(255 puan) tarafından
Hayir cok sinirlendim resmen göz göre göre gitmis ya bide dalga gecer gibi bi kac gün ananemde kal diyo bana
(2,972 puan) tarafından
Saçmalık niye ben durduk yere evdeki düzenimi bozup annemde kalıyım mecburmuyum hamile halimle
(255 puan) tarafından
Bide diyetim var benim evde uymam gereken ben nereye gidiyimde ne yiyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani bi taksi tutup dönemiyorlar  mi eve sizin araba şart mi. 
(255 puan) tarafından
Gerizekalilar iste bu kadar sorumsuzluk olabilir mi yani
0 oy
(947 puan) tarafından
Valla abartmıyorsun canım eşin biraz sorumsuz davranmış bu konuda 
(947 puan) tarafından
Allah'ım hemen dezenfekte etsin aracı. 15 güne geçmiyor bu hastalık bı arkadaşım oldu 1ay tedavi gördü
(255 puan) tarafından
Ona gectiyse nolcak arabayi dezentekte etse
(947 puan) tarafından
15 gün gelmesin mümkünse söyle bu işin şakası yok bacım hamileyim şeker hastasıyım diyorsun Allah korusun
(255 puan) tarafından
Vebalime girdiler iste
(947 puan) tarafından
Allah korusun ya takipte kalın beslenmenize dikkat edin aman diyim
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tabikide söylemesi lazim
(255 puan) tarafından
Göz göre göre gitmesi tam sinir bozucu
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Eşin arabayı şirketin .birinde.dezenfekte ettirsin hatta üstünede sıktırsın belki o zaman anlar karısının hamile olup.seker hastası oldugunu
(255 puan) tarafından
Sacma sapan savunuyo yok sevaba girdim diye dedim benim gunahima girdin asil dedim
(4,859 puan) tarafından
Seni düşünmesi gerekirdi akrabalarından hayır yanıtı almış demekki arkadaşına demiş al diye
(255 puan) tarafından
Taksiyle götürsün cok mu zor
(4,859 puan) tarafından
Aynen oyleee
0 oy
tarafından
Eşine mi kalmış arkadaşının annesini hastneden almak bazı erkekler resmen arkadaş kölesi oluyor ya 
(255 puan) tarafından
Hayir yani biliyo sıkıntıli bi hamileligim var zaten
0 oy
tarafından
Eşin sorumsuz aynı arabaya binmesin başka araçla gitsin kadın Allah şifa versin onada. 
(255 puan) tarafından
Götürmüş bile
tarafından
O zaman eşin size yaklaşmasın 15 gün boyunca.
(255 puan) tarafından
Ne onun gidecek bi yeri var ne benim
0 oy
(14,017 puan) tarafından
1 ay boyunca virüsü atlatamayanlar var 14 gün geçince hemen bitmiyor öyle dusuncesizlik etmiş eşin 
(255 puan) tarafından
Bide sacma sapan seylerle savunuyo bana
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Abartmıyorsun canım haklisin bi de hamilesin insan çok korkuyor. Bizim burada var dediler ben hiç dışarı çıkmıyorum gece eşim ile yatmıyorum çünkü o işe gidip geliyor sabah yatağını da topluyor. Valla ben grip oldum 10 gün de atlatamadım Allah muhafaza bir de korona olsak :((
(255 puan) tarafından
Zaten sıkıntılı bi hamileligim var yani
(5,406 puan) tarafından
Tabi canım. Gitsin arabayı dezenfekte etsin sen de 24 saat hiç kullanma canim bir yere giderken de her zaman eldiven kullan çift maske tak
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Iyide kadın iyileşmiş. Belli ki testi negatif cıkmış ve taburcu ediyorlar eşinde insanlık edip almaya gitmiş ne var bunda. Hastane hadi iyileştin çık dicek hali yok ya bütün testler kontroller yapılıp öyle çıkmıştır. Ayrıca yanlış bilinen birşey var dokunduğu veya oturduğu yerden bulaşmaz virüs. Anca tükürüğü falan olması lazım. Arabaya 2 gün binmeyin 1 saatde havalandırın bişey olmaz bu kadar abartılacak birşey yok
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Fazlasıyla haklısın düşüncesizlik yapmış 
0 oy
tarafından
Arkadaşı niye gelememiş annesini almaya? Eşine mi kalmış bırakması. Etraf zaten hastalık doldu. İyice çığırından çıktı bu illet. Bide erkeklerin böyle sorumsuzluğu beni deli ediyor. 
0 oy
tarafından
Ahhh ahhh bu korona yüzünden ve eşimin ailesi yüzünden hamıleliğim o kdr stresli gectı kı kaynanamda duğün dernek gezıyodu tazıye gezıyodu benim evime gelıyodu sinir oluyodm o kdr stres ıcınde gectı dogum yaptm 10gun snra korona oldm gene dayanamadılar geldiler eve akrabaları fılan

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 57 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Znurr (15 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 226 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 233 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 399 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu

378,124 soru

11,317,417 cevap

34,763 kullanıcı

...