0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde (2,891 puan) tarafından

Kızlar epey sorunlu giden bi evliliğim eşimle çok konuda kavga ve anlaşmazligim vardı üstelik ikimizde çalışıyor birbirimizi doğru düzgün görmüyorDuk yine de evliliğimızin her döneminde çocuğu o benden daha çok istiyordu başarısız bi gebelik oldu psikolojim bozuldu zor günler geçirdik velhasıli şuan 8aylık hamileyim ve gebe kaldığım günden beri kademe kademe kocam değişti kibarlasti düşünceli davranıyor hassas sürekli çocuğum olacak diye seviniyor banada daha çok vakti ayırıyor sevinmem lazım biliyorum ama korkuyorum da eski kötü günler doğumdan sonra geri dönecek yine değişecek diye sizce değişir mi böyle bi deneyimi olan var mı uzun oldu hakkınızı Helal edin

3 Cevaplar

+1 oy
(6,360 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bence daha da iyi olur Insallah Allah'ın izniyle artik sana ve cocuguna daha cok vakit ayirir beraber gezmelere gidersnz parklara gidersiniz insallah degismez canm rabbim gönlüne gore verir

(2,891 puan) tarafından
Ay ne güzel hayaller ♡
(6,360 puan) tarafından
Aynen canm hayal etmesi bile cok guzel
-Reklam-
+1 oy
(25 puan) tarafından

Anı yaşa canım gerisini boşver

(2,891 puan) tarafından
IyicE bozulmuş psikolojim hani bi şarkı da diyordu mutluluk bile acı veriyor çünkü sonu var
(25 puan) tarafından
Bence tadını çıkar canım her erkek pamuk gibi olsa bebeği olduktan sonra ne iyi olurdu yani düşünme artık kötüyü çağırma bebek bereketiyle gelir böyle düşün ve mutlu ol
(2,891 puan) tarafından
Sağol canım desteğin için inşallah
+1 oy
(218 puan) tarafından

Bence değişmez cnm korkma birsüre sonra alışır öyle davranmaya devam eder hep kafana takma hiç sen tadını çıkartmaya bak düşünme sonrayı babalık duygusunu tadınca dahada farklı olur hem

(2,891 puan) tarafından
Inşallah canım yaa karnımı Sevisini filan tanıyamiyorum bazen adam resmen imana geldi insan çok uzun süre mutsuz olunca mutluluğu tanıyamiyor şok geçiriyor benim gibi inşallah değişmez
(218 puan) tarafından
Allah bozmasın cnm şükret belki baba olmak onu değiştirmiştir daha farklı düşünmeye başlamıştır iyi düşün hep iyi olsun
(2,891 puan) tarafından
Sağol canım inşallah Rabbim herkesin evine ocağına huzur versin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
1 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 483 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 428 göst.
24 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Burcu miray (181 puan) tarafından soruldu