0 oy
535 göst.
Aile kategorisinde (808 puan) tarafından
Bugün benim evlilik yildonumumdu 1yil ya 1yil insan bı sarılıp kutlamazmi bebeğim 11gunluk sarılık ustelik artmış sariligi hastahaneye gittik geldik alınacaklar o aldi kahveye gitti yine bebegimin sariligi artmış ona uzuluyorum evlilik yildonumumuz bu günde bile yanımda yok okadar canım sikildi agladim ki üstelik bide kaynanamın sürekli beni suclamasi emzirmek isteyince uyandırma acıkınca uyanır emer diyodu bugün ise yok size bakmiyacaktim mama verecektim diyo sütüm yetiyo ne dediğini bilmiyor bı öyle bı böyle sanki bebek konusunda yardim ediyomus gibi davraniyo başkalarına karsi bir haftalık doğum yapmıştım sezeryanliyim ev sildim süpürdüm demedi kızım çocukla ilgilen karşımda oturdu kocam eve gelmez babalığı ihtiyaçları almak saniyor sanırım yatak odasında ayirdi salonda yatiyor iyi geceler dilemek için bile yanıma gelmedi çok bunaldım ne düşüneceğini ne yapacagimi bilmiyorum 

3 Cevaplar

+1 oy
(4,237 puan) tarafından
Allah vicdan merhamet versin 
-Reklam-
0 oy
(322 puan) tarafından
Allah onu ıslah etsin
(808 puan) tarafından
Sanki yanlarına kar kalıyor bişe olduğu yok
0 oy
tarafından
Canım haklısın ama erkekler hemen adepte olamyorlar baba olduklarna zamn istiyor biraz benm iki kızım var ikisindede yasadm aynı sorunu şuan 5 aylık oluck ufak yeni yeni daha kabullandi diyebilen kaynana gelince dinleme onu iki saati geçirme emzir bebgni küçük Allah korusun kan şekeri düşer uyanamz o sen uyandır emzir sütun emdikçe cogalck zaten sütun varken sakın mama verme şekerli su feln ver diyenler olursa dinleme sarılığın tek çözümü emzirmek yeni evlisin koçanı yanında görmek istiyorsn sevgsni hissetmek istiyorsn ama bu ara onu kafana takma cals bebeğine odaklan stres sütünü etkiler bebeği etkiler huysuz olur kaynani evden gonderblyrsan gönder faydası yoksa boş kalablk yapmsn
(808 puan) tarafından
Beraber yaşıyoruz kaynanamla eşime duygusal olarak çok ihtiyaç duyuyorum ailem sık sık yanıma gelemiyor kimseyle girusturmuyor kaynanam zaten herşeye laf ediyo yoruyo ruhen bende istiyorum kocam bari bira ilgi gostersin onunda umrunda degilim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 387 göst.
4 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 712 göst.
0 oy
1 cevap 93 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde hulyaa66 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 360 göst.
1 Eylül 2019 Aile kategorisinde Ruveydacacan (848 puan) tarafından soruldu