0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Geçmek bilmiyor kizlar

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Tesekur ederim hepinize bezimi değiştirecek hanedan kullanıyorum geçmedi yarın travazol  alacam eczane kasaba olduğu için kapali
-Reklam-
+2 oy
(5,492 puan) tarafından
Öyle ulu orta kızının mahremini niye paylaşıyosun bacım. Millet babasına bile alt açtırmıyo, çok kötü olmuş doktora götür bence, burda millete sergileme sabinin mahremini
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Ayy cok kötü olmus sen direk dr gotur
(1,026 puan) tarafından
Ayy cnm benim ya kıyamam ben zeytin yaği sürmüştüm iyi gelmişti
tarafından
Kasabada yaasiyoruz cnm kapalı sağlık ocagi afyonda 1bucuk saat lik yol arabamız yok yarın olmasa gotururum
0 oy
(13,603 puan) tarafından
Kuzum gercekten kötu olmuş. Bence fotografı kaldır , bebişini de doktora götür.
0 oy
tarafından
Oy kıyamam çok kötü olmuş canım. Hametan kullandın mı canım? Zeytinyağ da kullanabilirsin oda iyi geliyo.
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Bezin sofia mı hemen değiştir bide özel bölgesini kapat canım buaraya atarken
0 oy
(222 puan) tarafından
Neden bu kadar oldu çok geçmiş olsun kıyamam ya :( kantoron yağı sürün biraz rahatlatır bari. 
0 oy
(190 puan) tarafından
Canm bu pişik degil ya  oglum da da oldu aynısı acı eşki yiyince anne sütünden geçiyo direk ondan olmuş bence bol bol zeytin yagı sürdüm 1 hafta 10 günde anca geçiyo 
0 oy
(257 puan) tarafından
Ay canım ya nasıl olmuş çok geçmiş olsun kızının poposunu yeşil sabunla yika arada canım ıslak mendille yapma fazla orsyslar soğuksa soba veya bir elektrikli sobanın yanında yap ki bu sefer de soğuk almasın kuzum arada da açık bırak havalansin biraz nasıl böyle oldu ya
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Sudocrem al sür aninda gecirir canim
0 oy
tarafından
Kuzum travazol kullan birebir bizimde çok kötü pisik olmuştu ne yaptıysam gecmedi mantar olmuş dedi doktor travazol verdi hemen etkisini gösterdi canim mutlaka dene 
0 oy
tarafından
Resmi görmedim.ama okuduğum yorumlardan şunu cukarabilirim ya bez alarji yapmış yada yediğin bişey ... Sebamed merhem pişik kremi iyi geliyor 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 2,704 göst.
28 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balböceğim (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 466 göst.
7 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 355 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 126 göst.
5 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miss.namaless (1,463 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,507 kullanıcı

...