0 oy
866 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından

Kizlar ben eşimle bir arkadasim kan bagim can dostum araciliyla tanismistim  ben ona arkadas gozuyle bakiyordum fakat o beni oyle sevdiki hic kirmadan kirdiysa bile altan almayı bilen biriymiş ben ona çok çektirdim  onu hic tanimadan once inatci hırslı biriydim fakat bendende inatci  keçi çıktı vs.bu güzel bir duygu davul nasıl dengi dengineyse bizde oyleyiz eşimle kavgayla ilk görüşte aska inanmayan insandik ama malesef ben ona agresif çıktım tanisali iki gun olmuştu hatta gunler haftalar gectikce eşimi kiskanmaya onunla tatlı kavgalar etmeye başlamıştım mesela bana çiçek almadan onunla asla konusmazdim çünkü çiçekleri ufak suprizleri seviyorum seviyodum bir babam yoktu annem vardi sadece hayatın bütün zorluklarını annemle yaşadım vs eşim beni öyle mutlu ediyoduki günü 48saat yanında olmak istiyodum ama bu hallerimi ne kadar belli - etmesemde anliyordu vs.eşim beni aradi cok kotuyum hemen sahil kenarinda seni bekliyorum dediginde hic aklimda yokken yanina gitmek uzere evden ciktim bartinin meşhur amasra dedgimiz sahil kenarında isiklar havai fisekler onume eğildi etrafimizda muzik calan gencler filan cok guzeldi ama kabul etmedim o bunun sebebini anladigi halde benden vazgecmedi neden kaçmaya çalıştıgimi biliyodu hazir degildim kactim yanından kolumdan tuttu onu uzdugumun farkındaydım hiç sesimi çıkarmadım birbirimize bakiyoduk gözlerimin içine bakti ve su sözü söyledi sen bana anne sana baba olacağım su  koca ömrü seninle.tatmayi istiyorum gozlerimden yaşlar akmaya başlamıştı bana sakin aglama sen aglama benim ömrüm yettiği sürece seni hep koruyacagim söz veriyorum ben nerde sen orda dediğinde dünyalar  bana tek sözüne yetmişti ve şimdi 7aylik evliyiz allah herkese nasip etsin bekarlara mutluyuzki bir bebegimiz olmasıyla sevincliyiz ve ben asla psimanlik duygusuyla yasamadim allahım iyiki onu bana vermiş son sözüyle y orumlarinizi bekliyorum

11 Cevaplar

+1 oy
(1,204 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bizim ki görücü usulü oldu. 

Bir kaç gün  konuşup birbirimizi tanıdık sonra karar verdik 

1 ay içinde düğünümuz oldu ❤❤❤❤

(3 puan) tarafından
Kiyamam ya hadi bakalım allah mutlu mesut etsin
(1,204 puan) tarafından
Amin sagol canım ALLAH cumlemizi mutlu etsin :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben eşimle lise 1 de tanıştım. Uzaktan görüyordum ama bir ilgim yoktu ama çok komik sempatik geliyordu bana. Ben başkasıyla birlikteydim ve bu da eşimin arkadaşıydı. Sonra biz o çocukla ayrıldık meğer eşim beni uzaktan seviyordu arkadaşı bnle çıktığı için bişey diyememisti. Sonra ben sosyal medyadan ayrldgm çocuğu takip ediyordum napıyor biri var mı diye. Bsy bulamadım. Sonra eşime yazdım muhammete dedim ki Ahmet napıyor biri var mı hayatında benden niye ayrıldı gibisinden konuştuk. Eşinde bana o seni merak etmiyor sen onu haketmiyosn vs vs uzunca bir metin yazdı bana. Bende onu okuyunca çok ağladım kandirildigimi hissettim. Sonra okula gttm buldum Ahmet'i hincimdan iki tane patlattım yüzüne. Sonra soğudum .  Akşam eve geldim eşim yazmış bana ağzında bişey geveliyo gibiydi. İçimi kıpır kıpır eden ilk insan esimdi elimi tutan da.  Heyecan bastı beni bı tuhaf oldum ilk defa hissettim böyle bsy. Sonra baya konuştuk arkadaşça. Bir gece aynı anda birbirimize seni seviyorum dedik. O günden beri beraberiz. 2013 den bu yana. Bni hiç kirmazdi çok romantikti kalbi çok temiz bir insan. Sadece onun istemediği dışında bisy olursa çok kırıcı oluyor. Tek skntim bu. Keşke dedim bazen. Öyle kırıldım ki günlerce ağladım oldu. Hep sildi göz yaşlarımi. Şimdi ağlasam niye ağlıyorsun ağlama der. Önceden nasıl şimdi nasıl. Ama sevgimiz baki onu biliyorum tek umut bu

(3 puan) tarafından
Allah mutluluğunu daim etsin
tarafından
Amin cümlemizi canim
0 oy
(330 puan) tarafından

Biz eşimle facede bi kitap grubunda tanıştık :) ilk 1 buçuk 2 yıl sadece telefonda konuştuk geçen yıl haziran ayında yanıma geldi bida da gitmedi aralık ayında evlendik şimdi 4 buçuk aylık hamileyim :) iyi ki tanımışım iyi ki evlenmişim kendimi dünyanın en şanslı kadını ilan edebilirim onu tanıdığım  için :) 

(3 puan) tarafından
Allah bebeginize saglikli ellerinize almanız dileğiyle canim
0 oy
(78 puan) tarafından

biz esimin ablasının cocugu ve benim ablamın cocugu aynı sınıftalar ablası orada görmüş beni esime sölemiş anlatmış falan esim yegenini almaya geliyo bende gidiyorum orada görüyo daha sonra ben kendi evimize gittim  bi gün tanımadıgım bi numara aradı acmadım ısrarla aradı acmadım msj attı ac bi iki dk diye ben yüz vermedim daha sonra facebookdan msj atıyo sürekli dürtüyo ben cvb vermiyorum yine en son telime msj atıyo balkona cıkarmısın diye saat gece 1 falan merak ettim penceren baktım bi erkek bekliyo cıkmadım evde degilm hem ne işin var faln diye kızıyorum saat 5 de uykulu uykulu bakmadan actım cıksana bekliyorum dedi cıktım kızdım girdim iceri o ısrarla arıyo msj atıyo cok güzelsin tanışalm faşn diye kuafrde calısıyodum orayıda buluyo cıkısda geldi konuşalım dedi eger istemessen bidaha rahatsız etmicem dedi nese konuştuk biraz ablası aradı kardesim seni cok begenmiş konuşun bi tanısın istemesseniz olmaz isterseniz anlasırsanız istemeye gelirz dedi araya ablası girince ciddi oldugunu düşündüm 3 sene konuştuk tabi ne zorluklarla konustuk 3 senemizde istediler abim cok zorluk cıkrdı ama sonunda verdi evlendik 2 sene oldu 5 senedir beraberz esinden yana bi pişmnlıgım yok ama ailesi konusunda cokkk

(78 puan) tarafından
:)sen bi alemsin sen nerede oturuyon konyada falansan tanısalım bi
(1,204 puan) tarafından
Yok kız antep deyim. Orda olsam tanisirdik valla hiç arkadaşım yok zaten
(78 puan) tarafından
bnm coktu da herkez dagıldı 2 tane bi arkadasım kaldı onlarda bekar uymazlar bana
(1,204 puan) tarafından
Kursta arkadaşlarım vardı onlar önce evlendiler beni unuttular. Şimdi evime yakın çocukluk arkadaşım var oda çok  menfaatci hem de benim eşim e  aileme nazar ediyor gözü değiyor. Ne güzel eşin dediğini alıyor yapıyor annenler bebeğin eşyasını çok yapıyor vs böyle söylediği zaman o gün biz tartışırız aramız açılır o yüzden fazla yüz vermiyorum gelmesine de engel oluyorum. Böyle arkadaşın gereği yok
(78 puan) tarafından
aynn canım uzak tut öle insanları cevrenden
0 oy
(2,564 puan) tarafından

Ben eşimle bir gün evde oturuyordum telefonum çaldı Telefonu açtım efendim kimsin dedim kendini tanıttı bana sen şu kişinin kardeşi Değil misin dedi Evet dedim Sen kimsin peki dedin o da kendini tanıttı bana ben benim numaramı nereden buldun söylemedi bize verdiği belli Ben o an çok sinirlendim telefonu suratına kapattık küfür etmiştim tekrardan aradı Sizin evin önündeyim Pencereye çıkar mısın dedi Ben de sen benim evimi nereden biliyorsun dedim ben istediğim her şeyi bilirim dedi Pencereye çıktım baktım ilkokul bundan bir arkadaşımın kuzeni çıktı sonra ben beni arama dedim telefonu kapattım aradan aradan 2 saat geçti Neredesin dedi Ben de sana ne Sen kimsin de bana bu soruyu soruyorsun dedim ben sizin evin önündeyim dedi ben Ben evde değilim dedim evimin önünden çık dedim Neredesin peki dedi düğünde Ben de gelebilir miyim dedi senin ne işin var düğün de dedim Bir baktım arkadaşıyla beraber gelmiş Ben su içiyordum elimde bir şişe vardı yanıma geldi elimi tuttu ben de sen kimsin hangi hakla elimi tutuyorsun deyip bir tane vurdum sonra eve gittim beni aradı Cevap vermedin sürekli aradı sonra telefonu açıp ne aramaya diye cevap verdim sonra bana sen benim eşim olacaksın dedi Ben de ne saçmalıyorsun dedim biz daha sevgili bile değiliz dedim e olabiliriz dedi Ben de Sözleri beni çok etkiledi tanıdığım kişiydi 27 Mart 2013 tarihlerden de ben de 3 gün sonra sana teklifinin kararını vereceğim dedim bugün ver dedi Ne olursun Ben de 1 Nisan Günü sana Evet diyeceğim o günü hiç unutmazsın dedim bana sen bugün Evet de bugünü hiç unutmam dedi ve hiç unutmadı evlenmem de adana'da yaşıyorum adana'da Sevgi Adası diye bir ada var oraya oraya kayıkla gittik yüzüğü çıkarıp diz çöktü Bizim şarkımız vardı o rçalıyordu benimle evlenir misin benim canıma can Olurmusun dedi Ben de evet dedim birbirimize sarılıp ağlamıştık Şu an hiç 3 yıllık evliyim Allah nasip ederse Bir oğlumuz olacak şu an 8 aylık

(3 puan) tarafından
Inşallah ikinizide çocuğunuza da saglikli mutlu olmanız dileğiyle canim
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Biz esimle once birbirimizi bi düğünde gördük hatta o zaman onu cok beğenmiştim boyle takim elbiseli falan cok dikkatimi cekmisti kim oldugunu da bilmiyodum dayımla yan yanaydilar surekli birlikte oynuyodular falan dugun cikisi ben teyzem ve onun halasiyla yengesi kalmisti halasiylada aram cok iyiydi dayim teyzemle beni o da halasiyla yengesini almaya geldi bana baktiginu gordum ben direkt yuzumu cevirdim aradan 1 ay falan gecti baska bi halasi mesaj atti onunla da aram cok iyiydi bana fotografini atsana dedi niye dedim herkesn fotografi var seninki yok falan dedi bende inandm attim sonra o da bana yegeninin resimlerini birden gonderdi ben sok oldumm bu ne dedim o da nasil begendin mi dedi bende iyi Allah sahibine bagislasn dedim o da Allah sana bagislasn dedi o zaman aklmda evlilik olmadigi icin kabul etmedim aradan 1-1.5 sene gecti yine bize geldi halasi yengesi falan o zaman bana sen yola geleceksin  dediler bu 1.5 sene içinde surekli beni annemi ariyodu tabi anneme esimin cok istediğini surekli onu arayip haber var mi diye sorular sordugunu soylemis sonra benimde aklima girdi evlilik isi tamam dedim halasi numaralsrimizii birbirimize verdi konusmaya basladik tabii esim.baska bi  sehirde oturuyodu konustuk 5 gun gecti geldi sozde birbirimizi gorup konuscaz ama 6. Gunu nisanlanmaya karar verdik 12 subatta nisan oldu 3 aralik da dugun bazen sinirden niye evlendm falan diyorum ama iyi ki evlenmisim esimi de cok seviyorum iyi ki hayatima girmis♡♡♡ 10 aylik evliyiz 28 haftalik da hamileym :) 

(3 puan) tarafından
Canım benim ya mutluluklar senin olsun
(6,360 puan) tarafından
Aminn cumlemizin insallahh:)
0 oy
tarafından

Ben lise 1 deydim oda yeni mezun olmustu 3 gun once bi arkadasini birakiyodu okula benimde arkadasimdi bana yol vermek yerine kornaya basmisti bende yanindaki cocuga donup yazik at arabadiyla gelseydin nu yakismamis sana demistim sonra bi gun  son ders bos olunca ben uyanik yoklama almadim defteride sakladim bahceye cikarttim herkezi sonra bizim sinifa mudur girmis o sirada kizin biriside bi arabaya binip gitmis tabi esimde o arabann onundeki arabada bekliyo mudur sorunca siniftan bir zevzek agzina geleni sallamis mudur annemi aramis plakayi vermis soylemis kapidaki polislere vermis plakayi esimin enistesinin ustundeydi araba o zaman polis bulup onu aramis onlarda ayaklanmislar ne oluyo diye benim hic bsyden haberim yok tabi ciktim gittik cafe gibi bi yer vardi okulun kosesinde cay ictik oturduk beni bi arkadasimla evime birakti gitti ben uyudum kis gunu yagmurlu hava annem bi geldi kalk kim o cagir gelsin diye anne eve gelmesin fln sonra kosedeki parka gelsin dedi cagirdim kendim tanisali 3 gun oldu 4 gune annemle tanisti annem bi bakti benimki saf sakin birine benziyo bidaha arabana bindigini duymiyayim yakarim ikinizide arkaas olarak konusucaksiniz fln baya bi nutukladi bizi garibim o zaman cvp veremiyo peki tamam deyip duruyo yanindada bizim okuldan bi cocuk bende dalmisim onunla konusuyorum tabi o zaman 1 ocak 2012 yillarimiz gecti cok kavgalar ettk cok mutluluklar gorduk genede allaha bin sukur rabbim yazmasa olmazdi  

0 oy
(43 puan) tarafından

Biz 2012de üniversitede tanıştık o ankaradan izmite gelmiş ne giyim tarzı ne konuşması hiç birşeyi hoşuma gitmeyen bir tip çok yüksek sesli konuşup herşeyden öne atlayan bi tip ama kendinide herkese sevdirmiş okula geldiği gibi.aynı bölümdeyiz o a sınıfı ben b ama çoğu dersler aynı sınıfta işleniyor . Üniversite benim oturduğum yere 15 dk mesafede. Okul bahçesinde ortak arkadaşlarla oturuyoruz ama ben yanındaki arkadaşlarımla konuşuyorum onla muhatap  olmuyorum birden benim oturduğum yanı okulun bulunduğu yerdeki bütün insanları kötülüyor öyle diyince kendimi öne attım sen kimsinde daha okula geleli 2 ay olmuş 1-2 kötü adam tanıdın diye bütün halkı kötüleyebilirsin diye ters çıkınca birden dönüş yaptı bende seviyorum burdaki insanları öyle demek istemedim felan.  Daha sonra her görmeye laf atmalar konuşmalar başladı ne ara sevgili olduk onuda anlamadım :) şimdi üzerinden 6 sene geçti 1 senelik evliyiz ve 4 aylık hamileyim .pişman değilim anılarımıza baktıkça o hallerimizle birbirimize aşık olduysak şimdi mutluluğun tadını çıkarmak gerek 

0 oy
(340 puan) tarafından

Ben yurtdışındaysm o Türkiye ben maltyalym o denizli li twitrdan tanıştk sevgili olduk ayni unideymisiz zateb ben donunce de 1 sene okulda brlkteydij sonra uzaktan uzaga 3 sene devam etttik o geldi ben gttim sonunda muradimiza erdik temmuzda evlendk :)) 

0 oy
(5,938 puan) tarafından

En ilginç benimki olur her halde .Benim Annem e böbrek yetmezliği teşhisi konuldu 2009 da benim bobregim babamın böbreği uymadı annem 3 seme diyalize girdi hastanede bir aile vardi capraz verelim mi dediler böbrekleri son çareydi uyarsa olur dedik açıkçası babam böbreğini başka adam a adam in eşi de annem e verdi çapraz deniliyor buna. 2012 senesinde ameliyat oldu böbrek uydu annemede karşı tarafada veeee annem e böbreği verenler benim diğer anne babam oldu.Biz aşık olduk birbirimize 7 gün hastanede geçti ameliyattan sonra tabi o an onu düşünemiyor insan sonra annem babam kayinvalidem kayınpederim kardeş gibi oldular surekli gidip geldik derken eşim bana evlenme teklifi etti herkesin ailelerin içinde ben şok. 6 ay konuşup gezdik 2013 te evlendik bin şükür çok mutluyuz kayinvalidem kayınpederim annem babam gibiler yani iki aile birbirine can verdi güzelim bizde birbirimizin olduk Allah a bin şükür çok iyi giden aile bağımız evliliğimiz var .

tarafından
Ayyy masallah nazar degmesin ne guzel  valla daim olsun insallah cok ilginc ozel ve guzel :)
(5,938 puan) tarafından
Amin canım amin inşallah.
0 oy
(149 puan) tarafından

Biz eşimle evlilik sitesinde tanıştık. Çok yakışıklıydı, profildeki bilgileri tam aradığım gibiydi.. beğendim ama sonradan ben napıyorum dedim,o anda başka bi sevdiğim vardı çünkü. ama ondan ayrılmak istedim çünkü ne bana ilgi gösterdi ne başka bişey..değişti kısacası. sonradan öğrendim ki açık saçık sitelere bakıyormuş hemen görür görmez onu bıraktım, hayır gelmeyeceğini anladım. Eşimi reddedeli Tabi aradan 2 seneye yakın geçmişti.. Aklıma eşim geldi ama yazamıyodm çünkü bi kere hayır demiştim belki de evlenmiştir dedim ki tam da o an bana o yazdı nasılsın slm diye.  Ben nasıl şaşırıyorum aklımdan geçiyo ama bana o yazıyo diye.. sonra bende konuşmaya başladım.. 3 ay bi tanıştık sonra bana ailene söyle dedi. Sonra 6 ay içinde nişan söz oldu. 1 seneye kalmadan düğünümüz oldu. Çok şükür iyiki doğru insan seçmişim diyorum.. 1.5 senelik evliyiz ve 35 haftalık erkek bebeğe hamileyim çok şükür..

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 365 göst.
8 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 351 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 451 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Annelerrr (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 493 göst.