0 oy
711 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar çok severek evlendiğim eşim bebeğimiz daha 2 aylıkken aldattı ileri dereceye gitmemişler ben dava açtım 1 buçuk aydır hiç aramadı beni sizce ararsa ne yapmalıyım

24 Cevaplar

0 oy
(61 puan) tarafından
1.5 aydır aramayan adam hiç aramasın. Ararsa açma bence. 
(61 puan) tarafından
Ben hamileleğimin 5. ayından beri görmedim, aramadı da. Bebeği için bile düşün. Ben de aramadım asla. O o kadar zaman sonra arasa da açmazdım benim gururum herşeyin önüne geçti. Sevgimi de özlemimi de içimde yaşamayı öğrendim zamanla. Böyle adamlardan hayır gelmez biz sadece üzüldüğümüzle kalırız
(4,698 puan) tarafından
Sen canının yanmasına dayanamiyorsun canım buda gelir buda geçer unutma bugün kötüsün sanma böyle kalacaksın yarın iyi olduğunda da sanma iyi kalacaksın bu döngü böyledir sen ileriye bak
(4 puan) tarafından
Allah onlarada yaşatdın aynısını
(2,381 puan) tarafından
Didoo canim ben senin evliliğin yoluna girdi diye biliyordum
(581 puan) tarafından
Aldatilinca buyuk konusmayim.ama neyini ozleyeceksin o sana degee verseydi zaten yapmazdi kokusu batsin boyle pisliklerin
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Muhtemelen keyfi yerinde ki seni aramadı. Seni üzmek istemiyorum ama belli ki sen seviyorsun ve ayrılmak istemiyorsun ama güçlü ol ve kararlı  ol senin kapında köpek olması gerekirken hiç aramıyor bebeğiniz varken başkası ile konuşuyor dava açarak en iyisini yapmışsın kararının arkasında dur. Baktın seni aramaya başladı no değiş 
(4 puan) tarafından
Çok zormuş Allahım kimseye yaşatmasın
(5,406 puan) tarafından
Amin canım Allah sana da sabir versin gerçekten çok zor bi de seviyorsun :(( keşke erkekler böyle bencil olmasa ama haketmiyorlar kendini üzme bir yalanın içinde yaşamaktansa şimdi acı çek ve unut çünkü sen affedip bir şans daha versen de yine yapacaktır
(4 puan) tarafından
Keşke yapmasaydı ben ilerde bu çocuğa ne diycem
(5,406 puan) tarafından
O çok çok ileriki bir zaman şimdi kendini düşün canım hayat eşin ve çocuğundan ibaret değil. Şu an destek olunacak düşünülecek tek kişi sensin. Senin duyguların senin hayatin lütfen güçlü ol ben yumuşama derim ama tabi aile yuva bozmak da kolay değil
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Sakın sessiz kalman gerekir güçsüz durma karşısında suçlama artık bitmiş seni ulaşılmaz görsün gözünde dik dur duruşunu bozma ağlamak sinirlenmek yok az ve öz konuş beklentiye girme ararsa sakin konuş sinirlenmeden o sinirlense dahi sen sakin ol senin sakinligin rahatlığın onu rahatsız etsin güven duygunu kirletti birdaha hiç birşey düzelmez 1 kuyuya insan 1 defa düşer 2. Defa düşene apt.al deriz onun karşısına her seferinde daha güçlü çık ki onun özgüveni kırılsın kalesini fet et ama kalene girmesine izin verme
(4 puan) tarafından
Keşke aramasa
(4,698 puan) tarafından
Neden aramasın
(4 puan) tarafından
Ararsa daha kötü olurum sesini bile özledim 1 buçuk aydır kokusuna hasret kaldım evet kararımda kesinim ama çok özledim
(4,698 puan) tarafından
Açma o zaman telefonu inan bu acı geçtiğinde çok güçlü olacaksın
0 oy
tarafından
Yazdıklarını da okudum da Allah zateb onun iki yakasını bir araya getirmez. Böyle bi adam da senin ömrüne mal olur. Ararsa açma çocuğunu da sorarsa pisli bezlerini gönder. O adam ancak ona layık.
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Peki sana hic ayrılmayalım falan demiyor mu affet falan 1 bucuk aydir aramadan önce 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Diyecek cok şey var ama demiyorum Allah ıslah etsin evlenmesin böyleleri ya bekar kalsın ne halt ederlerse etsinler
0 oy
(5,559 puan) tarafından

1 buçuk ay sonra arayan adamadan daha ne bekliyorsun ki.. hiç aramasın 1 buçuk ay aramayıp sonra arayacaksa :alien:  

0 oy
(790 puan) tarafından
 Oyle bir insani daha nsl ozleyip aramsni bekliyosunki nefret edp ates puskurtecegine valla saskinim. ben ilk once kendime snrada bebegime yapıylan bu serefsizligi asla affetmem ki buyuk knsmayalm seni gectm adam baba olns umrunda dgl sen bosan hayatini kur birdahda onun yuzune bakma o seni aldatdigi kari gicina tekmeyi vurunca kapinda kopek olr merak etme bitmis bu evlilik baksana aramams bile seni dgl cocuk icin bile aramams senin yerinde olsam ona o cocugn tirnagni bile göstermem kendne guvenli ol ask sevgi gecici ama bu adam seni hep aldatr sakin arasada barsma acma hos arayanda yokta
0 oy
(285 puan) tarafından
Ya canım allah yardımcın olsun insallh. Zor bi durum gercekten. 2 aylik kucucuk bebekle. Eger ararsa onsuzda gucku oldugunu anlasin tavrini koy. Sen ne yuzle ariosun de eger hala kndini savunursa hadi beni geç bu küçücük yavrunun yüzüne nasıl bakacaksın de. insallh hesey yoluna girer. Rabbim yar ve yardımcın olsun.
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Boşanma davasınl açmışsın ya kuzum.. Bundan sonra arasada açma... 1buçuk ay nerdeydide byndan sonra arasa ne yazar
0 oy
tarafından
1 buçuk aydır aramayan adam bundan snra hiç aramaz arasada açma zaten 
0 oy
tarafından
Açma sakın düşünen adam pişman olan adam defalarca arardı kapında yatardı. Pişman olmamış demek ki 
0 oy
(268 puan) tarafından
Canım benim seni çok iyi anlıyorum benimde sana benzer durumum var 2  ay oldu aramadı bende dayanamıyorum bilmiyorum elden birşey gelmiyor o kadar zor bir durum ki her gün ağlıyorum allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Of canım ya Allah kimseye yaşatmasın çok kötü.. Ama sen yoluna bak pişman olsaydı arardı. Unutma dünya ondan ibaret değil güçlü ol yoluna bak
0 oy
(3,617 puan) tarafından
1.5 aydir aramayan bu saatten sonrada aramasin ararsada acma bile 1.5 aydir insan cocugu icin yine arar...
0 oy
(27,386 puan) tarafından

Cok zordur eminimki ama sana deger vermeyen birini asla affetme asla .

0 oy
tarafından
Seni de geçtim çocuğunu merak edip aramayan adam o telefonu popisine soksun arasa da açmam ne hali varsa görsün düşünme bu dünyada dayanılmayacak dert değil alisirsin zamanla 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bir kere yapan hep yapar bacım. İleri gitmemişler filan da hava. Ha üst üste basmıssın ha konusmus aynı bence. Aramayan adamdan hayır mı gelir. Gerci kucuk bebesi olan ona evlat vereni aldatan adamdan ne bekleyeceksin

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 2,161 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aysglask (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 858 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Hozgenaz (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 903 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Hsret.1234 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 930 göst.