0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar benim 5 tane 30 gramdan bilezigim vardi. Toplamda 162 gram yapiyordu. Kiyumcuda guvende olir diyr kaynanamgilin kuyimcusunda duruyordu . 

Ev alırken bozduracaktik. Ama suan baya dustu. Acaba simdi bozdurup para olarak mi saklasak yoksa geri yukselir mi? Bozdursamda bu sefer saga sola harcanır mi. Aklım karıştı ya. 

21 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından
Altın olarak tut eğer hemen ev almayavsksanız
tarafından
Hemen almayacağız da baya duser mi diye düşünmüyor da değilim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Altın olarak tutmak daha iyi 

Ama nasibinde ne varsa o kadarını yersin bakarsın bi gece ince fırlayan altın ertesi gün siz bozdurur iken düşer 

Para olarak saklasan belki hırsız girecek eve nasip yani ne kadar çaba verirsen ver 
tarafından
Bende altin olarak saklayalım diyorum ama esim duserse diye kafami karıştırıyor
0 oy
(3,862 puan) tarafından
yukselir bozdurmayin simdi de . kuyumcuda tutmak hic guvenli degil bence , kac kere haberlere cikti kuyumcu onsanlari dolandirip kacti diye
tarafından
Yillarin kuyumcusu hem benim ailemin hemde kaynanamgilin bir de zaten ben kaynanamgikin yasadihi sehrr gidince alip takıyorum geleceğim vakit geri veriyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Acele etme şuan zarar edecek kadar düşmeyecek hatta daha da yükselebilir 
tarafından
Ay inşaallah ya
(13,202 puan) tarafından
Demedi demezsin iki üç haftaya tekrar çıkar daha üste.
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bozdurma dursun altın düşsede dibe vurmaz altindan hic bizamn zarar etmessin dursun ev alırken bozarsın 
tarafından
Inşaallah canim kafam karıştı
0 oy
tarafından
Nakit her zaman harcanıyor.. 

Kiz tanidik olsun gormedin mi haberlerdeki kuyumcuyu 7 mahalle tanıyormuş da aldi kacti
tarafından
Bende oyle diyorum esim bozduralim banka hesabinda dursun diyor .
Banka kasalarinda bos bulamadık oraya koyduk birbde yillarin kuyumcusu ben zaten arasira gidip alip takip geri veriyorum .
tarafından
O da mantikli canim. Ben duser cikar anlamam ama zarar edecegine bozdur bankaya at elinde nakit olmasin bankada kalsin daha sonra istersen yine altın yaparsin
0 oy
tarafından
Canım televizyon kuyumcuya güvenmiyin diyor kaç kişi o şekil altınını kaybetti adamlar bir gece sır oldular 
tarafından
Surekli orda degil canim ara sira alip takıyorum geri veriyorum.  Tanıdık biri
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Yükselecek saçmalama bozdurma sakın 
0 oy
tarafından
Sakın bozdurma altın olarak dursun bozdurursan bidaha geri alamazsın 
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Canım altından paraya çevrilir mi hiç altın hep yukselir paranın değeri mi var bu ülkede millet altın yapıyor parasını sen paraya çevireyim mi diyorsun bırak kalsın her şekilde yükselir 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Çeyrek ne kadar olmuş
0 oy
(15,710 puan) tarafından
Altın bu işi belli olmaz düşe yada yükselir diye kesin bişey söylemek olmaz ama altın olarak kalsın 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Ev alacaksan hemen boz benimkilere ev uğruna 320 gr altınım gitti kocama verdim tmm alırız dedi öyle kaldı 5 yıl oldu hala bisey yok
0 oy
(879 puan) tarafından
Bence altın olarak dursun canım daha yükselir bu altın 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım bekleyin ya yükselir şuan çok düştü yazık etmeyin
0 oy
(567 puan) tarafından
Altin olarak  bekletin tl nin bi degeei olmuyor ama altin belkide o kadar dusmez 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Niye kuyumcuda duruyor ki dünyada bı ton kötülük var al altını götür banka altın hesabına köy baskasima güvenme bence ne olur ne olmaz 
0 oy
(399 puan) tarafından
Kz bozma para gidiyor ev alacaksan araba alacaksan boz yoksa bozma
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Altın düşmez yükselir yine. ABD hükümet değişikliği ve ekonomi bakanının istifasından dolayı böyle birden çöküş oldu geri yükselecektir bozdurma

0 oy
tarafından
Hemen almazsan dursun bozdurma para olunca harcanır çünkü 

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 1,123 göst.
21 Mayıs 2023 Aile kategorisinde _elif (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
21 Mayıs 2023 Aile kategorisinde _elif (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 360 göst.