0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar teyzem gol gelecek bana geçmiş olsuna tabak içi hazırlayacağım bizde adetmjs anneler öyle dedi borek çörek neyse işte diyroum ki

Puaca 

Cikolta soslu kek

Tuzlu kurbaiye

Kısır 

Sizce de yeterli değil mi tek yapmayacam yanımda birileri olacak ne yapayım gözün aydın a gelecekler 4 tyzem 2 yengem anane baba ane başka kimse yok neler yapabilirim 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence çok hafif nacizane benim arkadaşım geldi tek kişi ona rağmen 6 çeşit yaptım 
tarafından
Kenara atma dediğin ne pardon sen uyurkende bebeğimle vakit geçiriyorum diye ev işlerini yapmıyorsun o zman klâsik bebek bahanesi..
Ben hem maharetli hemde tek başına çocuk büyüten bir anneyim kenara atıp iş yapmıyorum eşim olmadan manevî desteği olmadan 24 aylık bir çocuk yetiştirdim her şeyi birlikte yapiyorum oğlumda gayet mutlu yapışık ikiz gibi olmamiza rağmen elim cabuk çalışkanım tekrar söylüyorum  Marifetliyim iki ikramlık yapicaksnz sanki 7/24 misafir gelicek biz misafiri yedirp içirmeyi severiz ne var ne yok koyarız ortaya herkes çeşit az demiş demek ki bir tek sen aman çocuğum var ben yapamam edemem bebeğimle ilgilenirim diyorsu ilgili anne ayakları yapma hadi işine ayrıca misafir önemli herşeyi basitleştirmeyin artik iki lokma bişey yiyp 9 rızık bırakıyor giderken birazzz misafir Perver olmayı dene
(652 puan) tarafından
Alininannesi senin beben duran bi bebede yaparım diyorsun ben 2aylıkken tuvalete gidemiyrdum 2aylık bebesi olup misafirliğe gelmeleri bile hata haa geliyorlar annesi önceden gelip gerekiyorsa kızına yardım edecek ben anlamıyorum zaten bebesi küçük olup misafirliğe gideni gidince de karşılık bekleyeni bizde böyle yok çok şükür kıza değer veriliyor tam tersi bizimkiler yapar getirir sen yorulma diye
tarafından
Arkadaşım öyle bir abartıyosnz kii bu çocuklar hiç uyumuyor heralde Doğduğundan beri ben çocuğumu uyutp yapıyorum yok senin ki duran bebek yok çocuğu kenara atıp bakmıyosn vs. Ben oğlumu tek başıma büyüttüm babası bile yanımda değildi buna rağmen aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacı ısı alışverişi kendi başıma yaptım çocuğum kucaktan inmeyen kolik bir çocuktu bizede getirirler bende yaparım hizmet etmeyi seven biriyim siz kabul etmeyebilirsnz post sahibi yapabiliyor ki fikir sormuş ben dahil herkes aynı düşüncede hala yok öyle olmuş yok uslu bebek diye bahane ediyorsnz anca
(652 puan) tarafından
Boş yapma uzaaaaaa
tarafından
Boş yapan sensin işiniz gücünüz maydonozluk yapmak işine bak boş insan
-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Patates salatası da gider yanına canım 
tarafından
Patatese alerjim var kuzum ya annemle benim alerjim var
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Börek ekleyebilirsin mercimek köftesi patates yada makarna salatası birde serbetli tatlı olsa süper olur 
tarafından
Aaa evet kibris tatlısı ve börek de olabilir
(2,039 puan) tarafından
Kurabiyeyi çıkarıp bunları ekleyebilirsin canım  daha doyurucu olmuş olur
tarafından
Bende hep tatlı olmasın diye ahtta kek yapmasan da olur demi ya tatlı börek puaca kısır bide tuzlu olarak kurbaiye olur diye dusundm
(2,039 puan) tarafından
Böyle de olur canım hem.Kıbrıs tatlısı hem kek olmaz çocuklu kadınsın zaten  misafir umduğunu değil bulduğunu yer  :)
tarafından
Haklısın canım saol
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Az bu biraz cesit yap
tarafından
Ekledim kız abla dur kibris tatlısı ve börek de ekleyim tam oldu sanki
Haaahh tamam olur o zaman
tarafından
Ayy acıktım yaa ben
Ben tokum kalk bi tost yap
tarafından
Kar km tok ama şunları satınca ezildim Bi
0 oy
tarafından
Yeterli bence ben 3 çwşitten fazlaysa gitmem 
(1,320 puan) tarafından
Neden merak ettim
tarafından
İsraf. Zaten hepsi yenmiyor yense de birer kaşık alınıp bırakılıyor neden 5-6 çeşit yapayım ki? Bi tatlı bi tuzlu bi de doyurucu bişey yeter. Yanında çay oh mis
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Kısır yada mercimek köftesi makarna salatası patates salatası ağlayan pasta etimek tatlısı kedi dili tatlısı profiterol veyata yalancı profiterol dere otlu poğaça normal poğaça tuzlu bit kurabiyesi yada başka bir kurabiye çeşidini istersen bı tık daha artirabilirsin:)) ben olsam o şekilde yaparım kalabalık ta gelen miş sen bilirsin genede
0 oy
(587 puan) tarafından
Bence kek yerine başka şey yap  poğaça yaparken pizza gibi de yapabilirsin yanında turşu varsa salatalık onu koy.

https://www.instagram.com/p/B9oQVJdo3F5/?igshid=91d82n239vx bak bide bunu yap efsane oluyor alman tarifi ama bizde olan malzemeler kime yaptıysam bayıla bayıla yedi
0 oy
(590 puan) tarafından
Yaglama yap direk :)
0 oy
tarafından
Makarna salatası yap canm

Domates salatalık dil yanına da

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 452 göst.
21 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Linkin (14,981 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 285 göst.
14 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
22 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Essera1 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 228 göst.
10 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

378,107 soru

11,317,112 cevap

34,762 kullanıcı

...