0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar spiralle hamile kalan varmı hamileyken spirali nasıl çıkarıyorlar 

7 Cevaplar

0 oy
(5,566 puan) tarafından
Bende takmayı düşünüyorum.. Bende burda bekliyim 
tarafından
Ahahah bekle ama ben hamile kalmadım 1.5 yıldır duruyo ama istisnalar varmış merak ettim
-Reklam-
0 oy
(2,859 puan) tarafından
Hangi yöntem olursa olsun hamile kalma şansı var sen iyisi kaynanayi aranızda yatirinn :) 
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Beeen :( valla çoğu doktor çıkartma taraftarı değil.  Bende spriral var hamile degilimdir diye gitmedim adetim gecikince gittigimde ultrasondan bakti 8 haftalik olmus bebek. Doktorum ısrarla cikartmak istedi benim istegimde o yondeydi çünkü bebegin gelişimi sirasinda bacağına falan yapisabiliyormus bi ihtimal. Bildigin takılır gibi çıkartıldı
tarafından
Ay birisi çıkartılırken bebeğinin kesesini patlatmış düşük yapmış oyuzden merkezi ettim
(1,951 puan) tarafından
Doktoruna güveniyorsan öyle bişey olmaz ki düşük ile sonuçlaniyorsa bu zaten bebege yakin yani dediğim sorun oluşur bebege yapişabilir ilerleyen aylarda kendi keseyi patlatabilir daha kötü  bende düşük önleyici ilaç kullanmistim kanamam olmuştu daha dikkat etmek gerek. Ama bebege zarar verecek korkusu ile 9 ay yaşayamazdm
tarafından
Ay aynen bende cikartirirdim tabi ama şükür öyle bişey olmadı gitcem cikarttiracam sonra hamile kalmayı dusunuyorum
0 oy
(28,509 puan) tarafından

Spiralliyim ama basima gelmedi gelmezde insAllah o halde  

tarafından
Ay benimde gelmedi 1.5 yıldır ama kalanlar varmış bacım ;)
(28,509 puan) tarafından
Korktum :/(/(//
0 oy
(17,398 puan) tarafından
Varlar yaa :( keşke 100de 100lük koruma olsaydı 
0 oy
tarafından
Ben varım canım 6 yaşında oğlum 
0 oy
tarafından
Ben de 1 sene oldu taktıralı bugün adetin son günü gibi ama az önce mide bulantısı yaşadım lavaboya zor yetiştim şüphelendim bir ara

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 703 göst.
30 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Yenianne_tugce (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 153 göst.
0 oy
5 cevap 116 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Korkmazayse (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 216 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (924 puan) tarafından soruldu