0 oy
711 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Geçen post açmıştım kızlar Ortaca eltimin oğlu sürekli eli burunda afedersiniz poposunda ve o eliyle geliyor çocuğa dokunuyor öpüyor hatta yüzünü yüzüne sokuyor üflüyor falan görümcem le kaynanam olacak pislikleri uyarmıyor dün neyse yine aynı şeyleri yaptı dedim ki bakın ben tiksiniyorum annesini uyarın yada ellemesin inadima kaynanam çocuğu iyice sokuyor yüzüne burnunu ısıtmaya çalışıyor neyse aldım çocuğu ellerinden normalde indiririm sevdikler diye indirmedim bilerek ha bi de akşama oğluma brokoli çorbası yapmışım görümcem dio ne yaptın brokoli çorbası iyyy o yenir mi falan halam dio sen büyü ben sana patates kızartması ketçap mayonez yaparım falan ya napayım kızlar eşim artık beni savunmuyor alt üst oturuyorum demeyin ki taşın yok kızlar hem eşim yanaşmıyor hem para yok indirme deseniz dün indirmedim demi bugün illa insin dicekler ben ne yapım yıprandım artık çocuğa oyun öğretiyorlar sadece aşağıda bağriyor bağırmayi öğretiyorlar kızlar bir de oğlum aksi gibi onların kucağında kalıyor ardıma ağlamıyorki alıp gidim 8 aylık niye ağlamaz ki ben onun annesiyim:(

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Indirme cnm cocuk senin cocugum benkm kizimda benim arkamdan aglamaz birinin kucaginda uyar bindefa uyar takki o  mal beyinlerine girene kadar o cocuk enfeksiyon kapar ve bunu kaynana gorumcene soyleme direk eltine soyle bende brokoli corbasi yaparim ve cokta guzel sende karsilarinda nispet yapar gibi ye ben oyle yapiyom sahsen
tarafından
Eltim öyle anlayışlı değil kız bunlarin hiç biri değil ya Allah'ın gucenine gitmesin ama kuzum hepsi hasta biri böbrek biri romatizma biri şeker hastalığı birinde kalp falan tövbe yarabbim ama yetiştirdikleri bütün çocuklar da hastalık var niye bilmiyorum korkuyorum inan psikolojim bozuldu artık uyuyamıyorum
tarafından
Allahim nasil insanlar ya birskma cpcugunu bak kaynanam kizima oyunvak verdi almadim vermedim kizima kendi oyuncagini verdim cunku cok pintiler o cpcuk senin uarin birgun enfeksiyon kaptigi zaman senle cocugun cekecek onlar ddgil keske tasinma sansin olsaydi cok uzuldum inanki sakin indirme uyuyor veya baska yalanlar uydur cocuk orda mikrop kapacak yoksa
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Sen kararini net belli etmen lazkm yok dün goturmedim bugün indirmem lazım diye bı şey bugünde götürmeyecek sin getir dediklerinde hayır istemiyorum bu şeyler den rahatszi old biliyorsunuz istemiyorum diyecek sin kararında net olmaz isen böyle gider eltinle sen konuşacaksın onlara söyleyin değil 
(12,777 puan) tarafından
O zaman eşinle gerekirse tartış yada orda çocuğa kız elini sürme git yıka diye  kaç yaşında bilmiyorum ama gerekirse ıslak mendille hep sil küçük ise sen anlat
tarafından
6 yaşında 7 ye girecek
(12,777 puan) tarafından
Sen söyle anlayacak yaşta hayır elleme  ellerini yıka gel de sen söyle senden çekinir
tarafından
Ne cekinmesi kuzum onların verdiği terbiye bu kadar dün dio bana bize gelin gelmezseniz döverim kızarım oncacik bebe kaynanam da demiyor ayıp o yengen falan inanılmaz cahil kalmışlar benim oğlum 8 aylık demi düşün 5 tane içine Knorr atılmış pilavı yedirmeye çalışıyorlar sonra gelip brokoli ye burun kıvırıyorlar
(12,777 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 7 yaş da az değil durdan el yıkama bilmesi lazım
0 oy
(449 puan) tarafından
Aynı şey bende de var cnm.Dikkatli ol bebeğinin yanında ol takip illaki mikrop kapacak hem bağışıklığı güçlenir onlar sayesinde. 
tarafından
Yeterince mikrop var zaten Corona el geziyor kimi alıp götüreyim diye inş kaynanamla gorumcemi alır gider hahahah :))))
0 oy
(260 puan) tarafından
Bağır kız gerekirse korkut hiçbişey çocuğunun sağlığından önemli değil.
0 oy
tarafından
Otekide çocukta eltinden tiskindim resmen 
tarafından
Daha neler neler ya anlatsam inan mide kalmaz ki sende düşün ben görüyorum ve yaşıyorum maalesef
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Verme çocuğu kaynanan,eltin çok mu önemli alla alla
tarafından
Değiller ama istiyorlar getir ver diye vermesem olmuyor kuzum yüz yüze bakıyoruz alt üst oturuyorum sonuçta bir de ben öyle kırıp döken biri değilim açıkçası belki ondan
(6,203 puan) tarafından
Tamam getirmiyorum de bunu demen için illa o bebegin mikrop mu kapması lazım.Ne zaman düzeltirler kendilerini o zaman goturursun
tarafından
Doğru söylüyorsun açıkçası artık indirmeicem

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,263 göst.
4 Ağustos 2019 Aile kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 620 göst.
1 Ekim 2020 Aile kategorisinde Le.leyli123 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 847 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde AlinKara (663 puan) tarafından soruldu