0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (883 puan) tarafından
9 buçuk aylık bebegime bağırdım bugün.cok yorgundum uykusuzdum ve beni bekleyen bir sürü iş vardı.durmayinca ağlayınca bende bağırdım.sonra çok üzüldüm bebeğime bağırırken yüzüme bakan masumiyetini hatırladıkca kendime kızıyorum ve üzülüyorum.bebegim unutur mu bunu gelişimini etkiler mi  

13 Cevaplar

+1 oy
(119,070 puan) tarafından

Unutur belki :ermm: bilmiyom bende cok gerginim zor tutuyom bazen kendimi

-Reklam-
+1 oy
(12,773 puan) tarafından
Olur arada öyle şeyler üzülme bizimde sabrimis olabiliyor annesin sen kızada bilirsin  bazen bazı kurallar öğretmek için kızdığmi olacak tabiki 
+1 oy
tarafından
Olur böyle şeyler kimse dört dörtlük değil. Gün içerisinde yoruluyor insan ister istemez oluyor. Ama dikkatli olmalısın ne olursa olsun bundan sonra daha çok dikkat et kendine hakim ol 
+1 oy
(27,336 puan) tarafından

Unutur merak etme bazen her insana oluyor

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Bende öyle oluyum bazen 

Ve sonrası aşırı vicdan azabı :(
0 oy
(4,040 puan) tarafından
İlla ki bebeği strese sokar bı daha yapmamaya özen göster ki unutsun hepimiz bazen yapabiliyoruz önemli olan sıkça olmamasi
0 oy
(7,174 puan) tarafından
İnsansın sende bu kadar üzme kendini . Biraz daha dikkatli olursak sonradan pişman olamayız günün sonunda hepimiz bunu düşünüyoruz inan bana 
0 oy
tarafından
Ah canım sen Iyi ol o da iyi olur anneyiz sonuçta herşeye yetişmeye çalışıyoruz illaki olur böyle şeyler 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Merak etme etki etmez. Bende çok zorlanıyorum ağlıyorum artık yetisemedigim zamanlarda. Ama oğluma hiç bagirmadim hiçbişey onlardan kıymetli değil sende bağırma. Bir kere bağırdın diye gelişimi olumsuz olmaz sende kötü anne olmuş olmazsın. Sadece biraz daha anlayışlı ve sabırlı olmak lazım bizden başka tanıdıkları kimse yok kocaman dünyada. Bu günler geri gelmez bir daha
0 oy
(552 puan) tarafından
Ozellikle.ilk bebekte insan cok zorlaniyir ve ister iatemez illa ki oluyor
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ben is guc icin hic bagirmadim da bu ara kendine vurma gibi bi ahlak edindi oyun zannediyor kendine vurunca inanilmaz sinirleniyorum gecen de bagirdim kendimden nefret ettim o his icimden cikmiyor
0 oy
tarafından
Üzme kendini bu kadar sende insansın sabrın taşmış 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Maalesef ne kadar istemesekte olabiliyor, robot değiliz...tekrarlamamaya dikkat et canim, üzme kendini. Anne evladına kotu davranmak istermi, sadece dolmussun o an oyle olmus

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 516 göst.
26 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kaavi (1,982 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 282 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 529 göst.