0 oy
318 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (90 puan) tarafından
Arkadaşlar kızım 3 aylık,  bir kolunun şiş olduğunu fark ettik. Ağrımıyor ama diğer koluyla aynı değil  :( hani çok kilolu olur da boğum boğum olur ya bir kolu oyle diğeri düz. Kilolu bir bebekte değil. Yarın doktora gideceğiz ama çok korkuyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(346 puan) tarafından
Benim bebegimin sol tarafi sag tarafa gore daha kilolu yani genetik testi yaptik sonucu cikmadi ama hemihipertrofi diolar bebegimin hastaligina insallah sizin oyle olmazz 6 aydir perisan oldumm ama pek anlamiyolat doktorlar keske ben fotogtafini gorebilseydim 
(90 puan) tarafından
Nasıl bir hastalik, nasıl fark ettiniz
Nasıl belirtiler acaba siz de
(346 puan) tarafından
Bi taraf fazlaa etli olunca farkettik kilo almaya basladi bebegim ama istee gotrduk boyle dediler gen kirilmasindam kaynakli istee anne yuregiii cook zorrr amaaa Allah ne verdiyse o dur bi sikinti yook sadece bi taraf daha kilolu cok cokkk bi farkta yok yanii yine Allah ima binlerce sukur olsunn
-Reklam-
0 oy
(346 puan) tarafından
Bide benim sol taraf komple oylee yuzu bilee Allah im safi ismiyle sifa gondersinn insallah ustunde dur bebeginin ozeld3n fotograf atsaydin bizimkisiyl4 ayni midr diye bakayim 
(90 puan) tarafından
Bilmiyorum ki Canim, çok korkuyorum  :(
(2,423 puan) tarafından
Aşıdan mi bisi oldi acaba.  Hem bi rahatsızlık olsa tek kolu şişmezdi merak etme canım içini ferah  tut ❣
(346 puan) tarafından
Bu hastalik vucudun bir bolumunude etkileyebiliyo bacagi tek kolu tek yani insaallah bizimki gibi deqil
(90 puan) tarafından
Tedavisi nedir acaba. Çok kötü mu oluyor ilerde
(346 puan) tarafından
Ilerde duzelebiliyo canim cok cok asiri bi farkta yokk

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 131 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 657 göst.
19 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy