0 oy
818 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sizlerin kaynanası da öyle mi eviniz ayrı olduğu halde günde 4.5 kere geldiği oluyo mu ve evinizin işine karisiyormu bugün gelmiş bana yok koltuğun örtülerini değiş ben 2.3 günde yıkıyom bilmem ne diyo dün de evde ek iş aldık eşimle deniyeljm dedik o işin arasında hamur işi yaptım işinin arasında hamurla ne diye ugrasiyon laflar ediyo sizlerinde öyle mi merak ettim çok sinir olmaya başladım gerçekten her gün gelsin gelmiyor demiyom ama 10 kere gelmesi de baydi artık biktiriyo valla 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Çok şükür okadar gelip karişmaz bi iki sefer agzının payını ver de karişmasın 
-Reklam-
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Yoo 

Ben kaynanamı çok sevıommmm
tarafından
Bende severim de çok sık boğaz ediyo sadece
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
tarafından
Kiz bemimki gelmez cagirir defaparca herseye karisir herseye idare ediyorum
tarafından
Benimkide oyleydi habersiz gelirdi cok gelmesede dedim annecim gel basimin ustunde yerin var ama ara gel musayet oluyorum olmuyorum uyuyorum vs dedim evim toplu oluyor olmuyor  dedim bidaha hep oyle yapti
tarafından
Ayy utanmaz o yatak odama kadar giriyo kziiyorum girme dediğim halde giriyo evvel gün de uyuyorum ben eşimle gitmiş kapıyı açtı çocuk için geldi odaya beni cekistiriyo battaniyeyi cekiyo
tarafından
Canım inan bende aynı senin gibi uyardım beni yanlış anlamış hiç gelme dedim diye anlamış baktım gelmedi eşimle tartıştık artık diyemiyom
tarafından
Bazen allah dagina gore kar veriyor bana oylesi gelmis olsa deli olurum
tarafından
Ayy eşime de gıcık oluyom  odamıza girmiş niye izin veriyon diyom ne bilim ben girecegini düşünmedim diyo . Yeri geldiği zmn annesini tersler kızar odaya girmesine birşey demiyo
0 oy
(365 puan) tarafından

Evde ek iş kısmı daha çok dikkatimi çekti ne işidir canm :D

(365 puan) tarafından
Adam da işini biliyor :)) hiç yoktan iyidir aslında bı kaç kişide olsaydı el birliğiyle  yapardınız cnm
tarafından
Yok ki kimse cnm kaynana yapamam diyo eşim de vardiyalı calisiyo isten geliyo uyuyo sonra pek yapamaz . Bende bebekle zor yaparm durmuyo aslında iyi iş cnm ama napalim eşim degmez dedi gonderdi
(365 puan) tarafından
Birşey olmaz sağlık olsun canm :)
(427 puan) tarafından
Hangi sehirde oturuyorsun cnm evde is demissin nerden buldun bende yapmak istiyorum
tarafından
İstanbuk Esenyurt'ta oturuyom cnm
0 oy
(392 puan) tarafından
Kaynanalarin karışmadigi şey mi var. O burunlarını herşeye sokarlar. Hep ima. En iyisi bile mutlaka kalp kırmıştır. 
(131 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(471 puan) tarafından
Şuan onların yuzunden babamın evindeyim normalde onlardan farkli ilcede yasiyoruz ama her gorusuldugunde sinir stres eşimi dolduruyor ailesi ve şuan 7 aylik bebegimle onlarin yuzunden babamin evindeyim eşim beni ve bebegimi arayip sormuyor bile 1 haftadir
tarafından
Seninki daha kötüymüş cnm ya üzüldüm şükür bende öyle durum yok neden eşinle kavga mı ettin noldu
(471 puan) tarafından
O kadar doluyumki suan dokunsalar aglayacagim demedigim seyi soylemisim gibi konustular birde babamla konusurken ozledigim icin agladim neymiş aglamayacakmisim babama onlari kotuler gibi olurmusum aglayinca insan ailesiyle konusurken aglayamaz mi bende karsilik verince esimde herzmaki gibi ailesinden yana gecti fenalastim ama o ailesiyle beraber beni izledi babamlar sakinlestirip eve goturdu o gun bugundur 1 hafta oldu arayan soran yok hadi beni ozlemedin  7 aylik bebeginide mi ozlemedin ozledigini biliyorum bebegimizi ama ilk adimi benden bekliyor cunku alisti hep oyle oldu aileside dolduruyor ondanda aramiyor benu
tarafından
Allah yardımcınız olsun cnm ailesinin doldurusuna geliyorsa çok kötü durum ya rabbim akıl versin eşine aklı başına gelsin insalla
0 oy
(1,908 puan) tarafından

Mesafe koydum kurtuldum gece gece konuşma onu kız rüyana  gircek :D

tarafından
Hahahahha süs kız  zaten her saniye goruyom  bari rüyama girmesin :)) rahat uyuyim pek rahat uyumuyom uykumdan da ediyo bazen pat zil caliyo kadin yatak odam da baş ucumda bakiyom
(1,908 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum benimkinde anahtar var bi kaç kere girdi ciddi bozdum oğluda çok kızdı ama mesafe koydum koyalı kafam rahat bi ara psikolojim bozulmultu kabuslarım oluyordu ağlayarak uyanıyordum sen düşün
tarafından
Kiz anahtarını niye veriyon bizden istedi vermedik o kadarda değil yani  ama farkı yok istediği gibi geliyo gidiyo aynı sayiliyo gercide
(1,908 puan) tarafından
O zsman benim söz hakkıö mı vardı :)
0 oy
tarafından
Beni anlatmışsın üst katımız da oturuyo ben korona oldum karantinamız bitmesi eşime diyorum konuş artık eskisi gibi gelmesin bize virüs var ben kendim de diyorum artık eskisi gibi gelmeyin oğlumu sevmeyin diye dayana bilir miyim diyo virüs çok basit geliyo onlara benim ki de ota şeye karışır 
tarafından
Ayy hiç deme kız boğazım sısdi ailece grip olduk sürekli bize geliyo.torun gormeye sonra kendi de grip oldu sizden bulaştı diyo eee gelmiyeydin o zmn. Valla  sonra bizi suçluyorlar
tarafından
Kasiniyolar anacım ondan kayınpeder de var şimdi belirtiler test yaptırdı sonra sizden oldu diyicek hepten cinnet geçiricem aranıyolar
tarafından
Aynen bacım arsizlar napcan
0 oy
(980 puan) tarafından
Vallahi kayınpeder sağ olsun onun sayesinde kayınvalide pek gelemiyor yani bıraksa her gün ben de olur. 
tarafından
İyi valla paçayı kurtardın sen:)
(980 puan) tarafından
Aynen canım. Geçen diyor ki pazar günü size gelecektim baban yollamadı çocukların işi vardır diye diyor bir de. Eşim de pazar günleri evde oluyo sadece vallahi Allah razı olsun kayınpederden yoksa gitti pazar günü mahvoldu yanii
tarafından
Hahhaahaa iyi valla sevindim cnm kafan rahat en azından
(980 puan) tarafından
Aynen şükür. Sana da Allah sabır versin ne diyeyim
tarafından
Saol canim benim borçlardan kurtulalım taşınacaz insalla böyle olmz
0 oy
tarafından

Valla Allah razı olsun çokta iyidir hatta bugün de bana mutfağım için lastikli halı örtüsü almış foto attı. Deseni onun zevkine bıraktım çokta güzel bi desen almış. Şimdi doğacak bebeğe de bi sürü şey ördü elinden geleni yapıyo sağolsun her konuştuğumuzda neye ihtiyacın var diye sorar. Başlarda birbirimizi tanımıyorduk ön yargılıydık ama 3buçuk yıl oldu şimdi maşallah hiç sıkıntımız yok. Kızına ne alsa bana da alır. Görümcem de öyle kendine alsa bana da alır kızıma sürkeli hediyeler alırlar. Yani artık gelin kaynanan görümce faslını çoktan geçtik birbirimize o gözle bakmıyoruz hatta arada kocamın dedikodusunu bile onlarla yapıyorum :D 

tarafından
Maşallah canım maşallah Allah bozmasın valla
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Bizde altlı üstlüyüz, aile binası.. Benim kaynanamda öyle, sabah cam açıp evi havalandırırım sen iyi değilsin kimse bu havada cam açar mı, yahu akşama kadar açmıyorum havalandırıp kapatıyorum, gelir ki evi süpürür siliyorum yine sen iyi değilsin bu kış günü temizlik mi yapılır yahu yaptıgım ne ki, görende karlı havada halı yıkıyorum sanacak, yemeğin yağına tut acısına kadar karışır Allah var bir gün kalbini kırmadım Allah başımızdan eksik etmesin 
(2,078 puan) tarafından
RABBİM başka dert vermesin canım, benim kaynanam kayınbabam gün de 3 4 defa gelirdi koronadan dolayı haftada bir anca çıkıyorlar bizde öyle
tarafından
İyi bari keşke benimki de öyle olsa grip olmuşuz hastayız ailece yine geliyo ona da bulaştı sizden bulaştı keşke gelmeseydim diyo sonra da :))
(2,078 puan) tarafından
:)) bende 20 gün önce hasta oldum, inmedim aşağı ama oğlum 1 yaşında arayıp gönder diyorlardı hepsi hastalandı, bu defa diyolar senden bulaştı ee ben size gelemdim ki, ee sen bebekle temas halindesin bebekten bize bulaştı :)) oğlumda sapasağlam :))
tarafından
Haahahhaa aynı benim kaynanayi anlatmışsın bebeğim hasta gripdi yüzüme hapsurdu bulastirdi diyo he bize de bebekten bulaştı. Dedik :)
tarafından
Halbuki ailece hastayız içimize bile bile giren kendisi bulaşır tabi
0 oy
(110 puan) tarafından
Ay sorma yakın oturuyoruz yani 5 dakikalık mesafe bile değil. Günde 2 3 kere geldiği oluyordu. Yeni evliyken aramadan sormadan gelirlerdi çaya. Kaç kere yakalandık da apar topar giyindim bilmiyorum. Bide bana bakıp sırıtması yok muydu gıcık olurdum resmen. Şimdi hasta oldu yürürken denge kaybı oluyor gelmiyor artık. 
tarafından
Demekki herkesde kaynana derdi var çok sinir bozucu. Allah şifasını versin kaynananın
(110 puan) tarafından
Var var olmaz mı. Sağol amin
tarafından
Sende paçayı kurtardın:)
(110 puan) tarafından
Öyle valaha çok rahatım. 2. Ye hamileyim inşallah bu bebekte de evden çıkmamazlık yapmaz
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Valla aynı binadayız kaç kere çağırırız zar zor gelir.

Biz evde yokken evden bişey alacaklarsa bile telefonla arar şimdi girdim şunu aldım aha çıkıyorum kapının sesini duy der.

Biz hergün onlardayız zaten ama gitmesek bile öyle çat kapı asla gelmezler
tarafından
Ay ne güzel ben böylelerine imreniyom ya keşke bizimkide böyle olsa desemm yanlış anliyo hiç gelmiyo bu sefer
(1,635 puan) tarafından
Yani bunda yanlış anlayacak bişey yok.
Günde 1 kere gelsin hadi yine normal derim ama günde 10 kere gelmekte çok saçma.
Sizinde bi özeliniz var sonuçta. Saygı duyması ve habersiz gelmemesi lazım
Bende böylelerini duydukça sinir oluyorum yaaa
tarafından
Hiç deme bacım ya desen de birşey degismiyo ben uyardım kaç kere anne her dk geliyon müsait degilm belki dedim yanlış anladı beni hiç gelme diye anlamış daha da karismadim eşimle tartisiyoduk yoksa. Bu seferde civitti bir kere 2 kere geliyordu arttırdı 5.6 kere gelmeye başladı ne diyeceğimi bilemiyom artık
(1,635 puan) tarafından
Eşin tavrını koymadığı için yüz buluyo demek ki.
Tamam annedir ama herşeyin de bi sınırı vardır yani.
Öyle bişey de eşin espriyle karışık dese anlar. Sen söyleyince gelin istemiyo olur ne yazık ki
0 oy
tarafından
Aramız 5 saat sürüyor istesede gelemez o kadar sık sık 
tarafından
Oh iyi valla kafan rahat cnm
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Bana da geçen gün dedi ki bir çocuk daha yaparsın tamam yeterli başka doğurma dedi ben şok sana mi sorcam ya sanki o bakıyor. Direk yapıştırdım cevabını bu konu Volkan lâ konusabilecegim bir konu anne seninle değil dedim. Ama nasıl sinir oldum ya azıcık insan yerini bilmeli sen gelinininle nasıl böyle şeyler konuşabiliyorsun. Benim kaynanamda herseye karışmaya çalışır veririm cevabını ama asla laftan anlamaz ister ki her seferinde laf söyliyim değişik birisi 
tarafından
Ayyy  iyi yapmışsın valla sen benim kaynanası görsen kafayı yersin galiba. Çocuk yerde poposunu kaldiriyo indiriyo çocuğun önünde ilişkiye mi giriyonuz diyo ya saçma sapan şeyler soyluyo dediği lafa bak ya ne kadar iğrenç saçma sapan konuşma dedim
(14,019 puan) tarafından
Haddini bil deseydin oha yaa terbiyesizlik
0 oy
(636 puan) tarafından
Mendebur kaynana benimkide. Altlı üstlü oturuyoz. Sabah kahvaltıda burda akşam yemekte burda. Bu gelin yatıp kalkcak mı demek yok . Sinirimi tepeme çıkarıyor benim.  Bide gelip çocuğun üzerinden laf sokuyo. Oğluuumm eve hapis mi oluyon sen niye çıkmıyon dışarı benim yanıma neden gelmiyon diye. He umursuyon mu dersen galeye bile almıyom . Bişi diyo ben yine bildiğimi yapıyım. Beni sinir edecek bir şeyler dediği zaman da eşimi fişfişliyom. Anan böyle böyle diyo sinir ediyo beni karışmasn diye. Veya ben de eşim üzerinden ona laf atıyom. Çocukla ilgili bişi dediği zaman. Eşime ben de öğrendm çocuk bakmayı çok şükür falan diyom. Oldum bittim sevmemişimdir. Çünkü doğum yaptım geldim 1 gün çıkmadı yukarı annem var diye. Bide bebeğim sarılık oldu. Ondada beni suçladı kavga ettik o gün düştü gözümden. Ölüyom dese 1 bardak su veresim gelmez. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yok benimki öyle değil keşke hergün gelebilse evime üst sokakta oturuyo bizim sokak merdivenli oldugu için bacaklarından gelemiyo merdiven cıkamıyo gelsede hiçbşy karışmaz en son 2 ay önce geldi ev dagınıktı bugunde toplayamadım dedm aman boşver yat gitsin yaparsın kaynanan kaynatan mı karışıyo sanki dedi :D sen ağzının payını ver bidaha karışmasın 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Şimdi kim kalkıp günaha girecek kiz 
0 oy
tarafından
Benim üst katımda oturur hergün gelmez . Geliceği zaman müsait misin diye mesaj atar saolsun
tarafından
Ay ne güzel giz benimkide böyle anlayışlı görgülü olsa keşke dusuncesizlik teki valla böyle postları görünce imreniyom

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 376 göst.
19 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 348 göst.
0 oy
15 cevap 877 göst.
11 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 389 göst.
9 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu