0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (3,151 puan) tarafından

Arkadaslar bikac gundur buraya yazmistim 2 yasinda kizim emzigi biraktik bugün 4 gun oldu basta hep gunduz ve gece uykularina direndi agladi hep yeri geldi zorla uyudu yeri geldi uyumadigi oldu. Bugun emzigini beraber attik cope oglen uykusunda yine 2 saat ugrastim uyumadi sonunda yanina yattim bende sarilip pispislayip oylelikle uyudu simdi de 9.30da yatirdim her zamanki rutinleri yapip yine uyumuyordu yanina cagirdi gelgel yapip bende yattim cami acik zaten ama sicakliyor galiba 40 dk boyunca ufledim oksadim basini sacini sevdim tam uyuycak geri aciyo gozunu bi ara yoruldum artik biraktim baktim kolu dustu uyudu diye tam kalkacaktim geri bana bakti hemen sogutucu vs de yok camida acik zaten ustude sadece kolsuz atlet ve sort var izmirdeyiz nasil uyucak bu ya :( uflemekten mecalim kalmadi ufleyerek cocuk mu uyutulur :(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bı vantilatör alın en azndan
(1,064 puan) tarafından
Netten al istersen eve getirirler cNim
(3,151 puan) tarafından
Guvenilir mi acaba bi bakiyim hic netten elektrikli bisey almadim da gerci :/
(1,064 puan) tarafından
Hepsi burada n11 ve gitti gidiyor güvenilir yerler ben cok alisveris yapiyorum
tarafından
Aynen canım netten
(3,151 puan) tarafından
Cok tesekkurler bi bakiyim onlara cok sagolunn
-Reklam-
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Biz sıcaktan zor uyuyoruz onlar napsın kıyamam ya eline yüzünü ıslat bakalım boynunun altını falan rahatlar en azından canım 
(3,151 puan) tarafından
Uykusu acilir diye yapmak istemedim ama deniyim bi cok sagol
(12,854 puan) tarafından
İnşallah işe yarar
(3,151 puan) tarafından
Insallah bakalim islattim simdilik yatio ama uyur umarim
0 oy
(816 puan) tarafından
8aylik oglum vantilatörsuz tovbe uyumuyor. Biz zor yatiyoz kuzum ne yapsin sicaktan ellerini ayaklarini hafif islat yort kovasinin kapagini al yelle serinler hemn vantilator olmadn once bn oyle yapip uyutuyordum uyuyuncada arada gidip tekrarliyordum
(3,151 puan) tarafından
Valla bilemedim 2 dk yapim dedim elim koptu oda donup donup bana bakiyo ikide bir annem napiyo diye heralde biraktim kapagi ciktim kalkmis almis getirdi salliyo kendine :/ esim agustosun basinda gelecek malesef netten bakicam da  evde kucuk hamak onu kurabilsem orda sallanirken iyi uyurdu
(816 puan) tarafından
Iyi gelmis olmaliki kendine salliyor. Allah yardimcin olsun canim bi yakinin feln yokmu aldirabilecegin zor gercekten.
(3,151 puan) tarafından
Yok ya gurbetteyiz kimsemiz yok malesef mecbur netten siparis vercemde 1 haftaya filan ancak gelir. O zamana kadar bu hamagi kursam evdeki kapi kollarina tasir mi acaba kizimi 10 kilo zaten kucuk boy hamak buyuk insan yatsa yarisi sigmaz yani.
(816 puan) tarafından
Bilmiyorum canim bi dene istersen
(3,151 puan) tarafından
Tamam cok sagol
0 oy
(458 puan) tarafından
Ki bacim biz uyuyamiyozda bebeler nasil uyusun 
(3,151 puan) tarafından
Valla sorma simdi daldi sukur arkadasin biri yogurt kapagiyla yelle demisti oyle yapa yapa sonunda uyudu 9.30 dan beri ugrasiyordum kolum koptu ama uyudu sukur :/
(458 puan) tarafından
Bnim oglumda 3 yasinda oda valla aha uyuduydu kalkti simdi sicaktn valla yardimcimiz olsun allah
(3,151 puan) tarafından
Sorma ya tam uyudu dedim gece bida kalkti 1.30 a kadar yine ugrastim sart oldu almak.
0 oy
(123 puan) tarafından
El vantilötörleri var böyle küçük sarjlı onu 1. Ayarda çalıştırıp yanına koyarsan rahatlar haklı kuzucuk havalar çok bunaltıcı
(3,151 puan) tarafından
Bi arastiriyim simdi yogurt kapagiula yelleye yelleye uyuttum cok sukur 9.30 dan beri ugrastiriyordu.
0 oy
(123 puan) tarafından
Hatta haftaya bime geliyo o dediğim küçük vantilötör 20 liraya
(3,151 puan) tarafından
Hemen bakiyorum cok sagol ♡
0 oy
(645 puan) tarafından
Taksi tut alıver sanada bebeyede yazık valla hava çok sıcak gerçekten
(3,151 puan) tarafından
Cok sulur suan uyudu yogurt kapagiyla yelleye yelleye n11 de buldum bi tane ordan aliyim diyorum bide bi arakadas bime gelecek kucuk boy sarjli demis onuda alsam diyorum kucugunu kizimin odasina koyarim diger normal vantilatoru kendimiz kullaniriz olmaz mi ki?
0 oy
tarafından
Canım kılima diycem ama kılima çarpar insanı. Varsa vantilatör çalıştır kılimadan iyidir
(3,151 puan) tarafından
Klimada yok zaten malesef arkadas demis bime gelecek kucuk boy fan diye 20 tl onu alsam diyorum kizimin odasina bide n11den normal vantilator aliyim onuda biz kullaniriz salonda yatak odasinda vs olmazmi o sekilde
tarafından
Olur canım niye olmasın
(3,151 puan) tarafından
Yani iyi cikar heralde sogutuyordur gerci bime gelecek olan 3 kademeli 5V yaziyor gucu dusuk sanirim ama kizima yeter heralde o ya pek anlamiyorum da.
tarafından
Valla canım iyi hatırlattın bende bitane isteyim yatak odasına  koyarım rahat ederim
(3,151 puan) tarafından
Aynen oyle valla.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 102 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 135 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Poncikhanim (1,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,948 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,263 soru

11,352,421 cevap

34,824 kullanıcı

...