0 oy
1,345 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Iyi aksamlar kizlar oyle morelim bozuluyor ki bazen evet tesettür ister istemez olgun gösteriyor inkar etmiyorum ama abla kardeş gibimi duruyoruz Allah icin doğruyu soyleyin artik psikolojikmen kötü hissetmeye başladım şeytandan biliyorum ama bazen kapandigima pişman oluyorum nefsen bir kac kisi ablası gibi duruyorsun dedi aslin da esim yasindan ufak gösteriyor hele dengesiz kizin biri kocan gencecik cacik gibi sahip çık dedi bende ben evde böyle değilim sen kafanı yorma her türlü gözü doyuyor dedim denilecek lafmi yani 

SİLINDI

31 Cevaplar

+4 oy
(4,725 puan) tarafından
Sende kaşar gibisin deseydin
(2,633 puan) tarafından
Haahajjaja çat çat çat
(306 puan) tarafından
Kiz ne güldüm ya
tarafından
Inan normal de asla susamam ama dondum kaldim canim skntidan dudagim da ucuk cikti kendimi yedim sonradan ama kuzenimin istemesiydi ortam da musait degil di kasar belli zaten
tarafından
Kesinlikle katılıyorum ben nerde olursam olayım kimse kocama o şekilde konuşmaz arkadaşın dediği cevabı verirdm ne münasebet ya fotoyu göremedim ben ama kocama o şekilde konstrmzdm
tarafından
Ben de konusturmam canım migdem o kadar geniş degil de insam bazen cidden donuyormuş
-Reklam-
+1 oy
(4,285 puan) tarafından
Kendi kapaliligini sorgulamak yerine arkadaşını sorgula derim.
tarafından
Arkadasim değildi canim ortam da ilk kez gördüğüm dengesizin biri
(4,285 puan) tarafından
Kapalilikla ne alakası var herkesin görünüşü farklıdır sen o kıza takma
tarafından
Kapaliligimi sorgulamiyorum canim insan ogluyuz iste nefis seytan bazem giriyor asla aklımdan geçmiyor acilmak sadece bazen nefis söyletiyor iste
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Kiz kocani niye atiyon buraya şahsen ben atmam yani :D

tarafından
Ya amac kocami atmak değil canim gercekten eşimden cokmu buyuk gösteriyorum resim olmadan nasil sorayim bu soruyu kiz :) normal de bende sevmem ama bu soruya mecbur resim gerekti :)
(22,070 puan) tarafından
Biraz buyuk duruyorsun esinin yaninda ama olsun bosver cok guzelsin
tarafından
Ablasi kadar mi :(((
0 oy
(471 puan) tarafından
Hayir tabikide
tarafından
Bir tek o kiz degil bir kac kısi soyledi o dengesiz de tuzu biberi oldu
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Kocani neden o kadar övmüs anlayamadım 
tarafından
Canim iyi ayak değilmiş zaten dul kuzenimin komşusu orda kiz isteme vardi olay cikarmak  istemedim
(14,019 puan) tarafından
Dul olabilir benim annemde dul nolmuş yani? İyi niyetli biri değil galiba ama dış kapının dış mandalını neden bu kadar takıyorsun insanların ne düşündükleri çokta önemli olmamalı
tarafından
Hayir tabiki dul olabilir yarin bende dul olabilirim yanlis anladin yani evli degil ve cok rahat biriymiş bir suru görüştüğü varmis o bakimdan dedim takiyor insan canim elimde degil herkesin karekteri farkli sonucta
0 oy
tarafından
Tabikide hayırrr onu diyende kıskanmış ta demiş ikinizde fıstık gibisiniz allahım ayırmasın inşallah gözü olanın gözü çıksın 
tarafından
Amin canim cok teşekkür ederim bu soyleyenlerin gozu kör yada kalbi pis demekki
tarafından
Tabiki seni kıskandığı aşikar bn bile anladım amaannn boşver çokta tınndı sankii
tarafından
Hiç unutmam eşimle sevgiliydik o dönemler canımdan çok sevdiğim bi arkadaşım vardı işte konuşuoduk durdu bana şöyle dedi eda bn seni elinden burağı alırım dedi bn de ona  bi bakış atıp bnm düşmanım olmayı istiosan yapabilirsin dedim kız ogün bugündür bnden korkuo
tarafından
Ay senin ki daha kötüymüş kiz gene ben tanimiyorum etmiyorum
tarafından
Bi mahallede bi arkadaşım vardı oda sonradan şaka falan yaptım deyince bnde fazla üstelemedim yapamazdı da öyle bişi yolardım onu ki onunda canı gibi bi sevdiğü vardı o zamanlar ahh ahhh nede özledim o günlerimi ağlayan emoji :|
0 oy
tarafından
Yo hiç de öyle durmuyorsunuz kapalısın ama büyük görünmüyorsun ki
tarafından
Cok tesekkur ederim canim
tarafından
Dursan derdim canım hiç de büyük gorunmuyon
tarafından
Sevindim ya bura iyiki var motive oluyorum hshsjjs:))
tarafından
Kiz diyenlerde sıkıntı var bence yol öyle diyeni☺☺
tarafından
Sa.lak gibi donmasam yolacam da :)))
0 oy
tarafından
Ne alakası var ya sen eşinden küçüksün bariz belli ayrıca çokta güzelsin bakan gözler kör bence ayrıca bu nasıl edepsizlik benim eşime biri böyle diyecek hey yavrum hey 
tarafından
Ayni yastayiz canim bende yolardim da kiz istemedeydik yani olay cikaramazdim bir dahada gormesim zaten hic
tarafından
Böyle dengesizlerin lafına bakıpta şeytanı dinleme ne alakası var tesettürle Allah birbirinize bağışlasın gerçekten diyorum sen daha çocuksu duruyorsun
tarafından
Gercekten cok tesekkur ediyorum burasi iyiki var motive oluyorum djdjdjdj:))
0 oy
tarafından
ÇEKEMEMİŞTİİİİRRRRR 
tarafından
Orasi kesin de canim bir insan nasil bu kadar gevsk olur anlamiyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ya benim anlamadığım bunları sana böyle açık açık nasıl söyleyebiliyorlar kimse bana gelip bu tür cümleler kuramaz bende kimseye böyle şeyler söylemem 
tarafından
Canim tanımıyorum bile ilk kez gordum kuzenimin istemesin de kuzenimin komşusuymuş orda olay da cikaramadim inan dudagim ucuk atti içim de patladi
(4,698 puan) tarafından
Ya ben şunu anlamıyorum diyolog nasıl başlıyor nasıl sana bunu biri söyleyebiliyor bu normal bir konuşma değil senden kaynaklı bir durum bu yoksa kimse kimseye kolay kolay böyle bir şey söyleyemez
tarafından
Kuzenim beni tanıştırdı muhabbet bile etmedim neyse sonradan erkekler geldi kuzenim onlari da tanitti herkese esim de gelmisti ben mutfakta yardim ediyordum kiz kocan da cacik gibi elinden alirlar sahip çık dedi muhabbetim bile olmadi arsiz insan cok canik biz inanmasakta
(4,698 puan) tarafından
Bak diyalog böyle olmalı o sana öyle dediğinde
+Anlamadım ne demek istiyorsun
-canim yanlış anladın şaka yaptım diyecektir
+Ben şaka sevmem benimle istediğin gibi rahat konusamazsin diyeceksin
- o gözünü senden çekip içsel olarak savaşacak şaka da yapılmıyor falan diye
Sen o saatten sonra sessiz kalıp onu görmezden geleceksin bu tür olaylara böyle tepki verilir göz burda çok önemli karşındaki insanın gözünün içine bakman lazım... Kimse kimseyi rahatsız etmemeli bence
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Hayatim maşallahın var. Göz altına sürme çekme sadece o çok değişik gösteriyor insani. 

Burnun gözlerin aşırı güzel. Kapali olman büyük gösteriyorsun anlamına gelmiyor. Esin de çok genç değil hani sadece zayıf biraz belki ondan öyle demislerdir
tarafından
Cok tesekkur ederim canim o dngesizin sozu yutulacak gibi degildi ama ortam uygun degildi inan dudagim da ucuk ckti skntidan 3 4 kiside esin senden kucuk ablasi gibi duruyorsin deyince iyice coktum psikolojikmen
(2,633 puan) tarafından
Ameeeeaaaan, oda doğum yapsaydı 5 yas yaşlanırdı de gec milletim agzi torba değil büzülesin
tarafından
Aynen oyle iste dengesiz cok o kadar streste birde bunlarla ugrasiyorum
0 oy
(306 puan) tarafından
Hayirrrrrrrrr masalllahin var ayrica tesetturde cok yakismis 

Bunu diyenin agzına tüküreydinya cnm 
tarafından
Canim kuzenimi  istemesindeydik birde o an dilsiz kaldim sanki dudagima ucuk atti skntidan
0 oy
(583 puan) tarafından
Maşallah  gayet güzel hatunsun  eşinde küçük durmuyor  inanki o kız resmen kıskanmis seni  Rabbim huzurunuzu  bozmasin  
tarafından
Cok tesekkur ederim canim Rabbim cumlemizin evlerine huzur mutluluk nasip etsin
(583 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Kıskanmış seni valla. Kocam benden başka kimseyi görmez deseydin. Bana deliler gibi aşık deseydin ya
tarafından
Ay vallahi o ** dondum kiz normal de asla susamam ama iste şok oldum zahar skntidam dudagima ucuk atti inan
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Hayır bence çok yakişiyosunuz hatta seni bir zamanlar çukurova'daki züleyha'ya benzettim kız eşarplı hali gibisin 
tarafından
Cok tesekkur ederim canim evet genel de hep benzetiyorlar
(1,134 puan) tarafından
Rica ederim canım onu diyen kıskanmış yosma
tarafından
Kudursun öyleleri canim
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Hiçte öyle durmuyosunuz bence sende genceciksin hiç kafana takmaya değmez bile inan tamam bazı insanlar var o şekilde gösteren ama fotoyo ben baktığımda hiç öyle düşünmedim...
tarafından
Cok teşekkür ederim canim inan elimde olsa da takmasam keske birsey de yapamadim ya dudagima ucuk atti skntidan
0 oy
(1,265 puan) tarafından

Esimde bana tam tersi diyor. Sen çok guzelsin fıstık gibisin ben senin yanında sönük kalıyorum deseydin kız yalan bedava  :D kıskançlar  :devil:birbiriniz icin yaratilmişsiniz sanki Allh ayırmasın<3kiskananlar çatlasın<3

tarafından
Cok teşekkür ederim canim benim vallahi dondum kaldim kendimi tanıyamadım skntidan ucuk attim :))
(1,265 puan) tarafından
Takma kız bir daha bu lafi diyenlerle görüşme
tarafından
Tanimiyorim bile canim ne goruscem acik acik belli etti kendini
0 oy
(622 puan) tarafından
Kız valla inan sen kocandan üstünsun bence gayet uyumlusunuz sadece kocan biraz zayıf ama öyle abla kardeş gibi değil bunu söyleyenler emin ol kıskançlıktan söylemiştirler boşver sen çok güzelsin kaşın gözün Yeter 
tarafından
Cok tesekkur ederim canim ya vallahi motive oldum iyiki atmisim iyiki burasi var sjjsjs:))
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Benim eşim benden 3 yas küçük 

Milletin ağzı torba değil ki büzesin 

Evet de çok şanslıyım de gıcıklık ver demenin sonu yok sen kafana takmayacaksın 

Ben baktığımda öyle görmüyorum cok yakışmışsınız afkursunlar bosver 
tarafından
Cok fazla kilom da yok aslin da ama iste dedigin gibi ico fesat insan cok fazla var
(7,654 puan) tarafından
Aman boşver onlar da negatif enerji ile beslenen vampirler
tarafından
Motive oldum vallahi iyi geldi iyiki varsiniz :))
(7,654 puan) tarafından
Hayatim durum öyle olmus olsa bile millete b.. yemek düşer kime ne ,))
Ha şöyle kendine gel
tarafından
Ay cok tesekkur ederim :)))
0 oy
(777 puan) tarafından
Ne alakası var kuzum fıstık gibisin eşin de çok yakışıklı ne kadar uyumlusunuz maşallah canım Allah daim etsin yuvanın huzurunu.takma kafana söylemesi kolay diyeceksin ama belli ki fesat insanlar onlar hiiççç yorma güzel kafanı onlarla.kapalı ve çok güzel bi kadınsın sen 
tarafından
Cok tesekkur ederim canim elim de olsa inan takmam zaten ama ucuk attim o lafa
(777 puan) tarafından
Boşver canım inan herkes konuşur sen huzuruna bak onlar dış kapının mandalı
tarafından
Tabiki Onemli olan huzur canim da iste bazen insanin elinde olmuyor

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 770 göst.
29 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 334 göst.