0 oy
1,349 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Iyi aksamlar kizlar oyle morelim bozuluyor ki bazen evet tesettür ister istemez olgun gösteriyor inkar etmiyorum ama abla kardeş gibimi duruyoruz Allah icin doğruyu soyleyin artik psikolojikmen kötü hissetmeye başladım şeytandan biliyorum ama bazen kapandigima pişman oluyorum nefsen bir kac kisi ablası gibi duruyorsun dedi aslin da esim yasindan ufak gösteriyor hele dengesiz kizin biri kocan gencecik cacik gibi sahip çık dedi bende ben evde böyle değilim sen kafanı yorma her türlü gözü doyuyor dedim denilecek lafmi yani 

SİLINDI

31 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Gayet iyi yakışıyorsunuz kimseyi takma yeterki mutluluk olsun 
tarafından
Orasi öyle muhakkak canim ama elimde degil yakisip yakışmamak da sorun degil bana ama bayaniz netice de ozellikle yas konusun da ister istemez takiyoruz
-Reklam-
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Iyyyy ne kadar hadsiz dengesiz mal insanlar varya cacik mis lafa bak lafa. 
tarafından
Evet ck snir bozucuydu
(1,504 puan) tarafından
O an cevabinu yapistirsaydin içine oturmazdi böyle.
tarafından
Sadece her turlu gözü doyuyor sen merak etme diyebildim iste aynen dudagima ucuk atti
(1,504 puan) tarafından
Bosver takma ya. Ayrica da gayet uyumlusunuz.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yüzünden belli oluyo canım yaşının genç oldugubyani giyim kuşam vs ye değilde direk suratına gözlerine fln bakınca genç olduğun çok bariz eşinden gençsin belli ama bunları çok takarsan erken yaslanirsin harbiden abla kardeş gibi durursunuz :)
tarafından
Ay elimde olsa bir kac kisi dedi duymadim takmadim ama o hadsiz de oyle soyleyince ucuk attim resmen
(7,791 puan) tarafından
Ben olsam bnde kizardm ama verdiğin cevap yeterli bence canım susturmussin işte gayet genç duruyon yani bence
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bence gayet güzelsin cnm eşin pısırık gibi geldi bana :-)) 
tarafından
Teşekkür ederim canim ne yönden pısırık gibi kiz :))
(2,972 puan) tarafından
Pasif gibi duruyo kılıbık tarzı :-)
tarafından
Cok yaniliyorsun :))))
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Birinin eşimle ilgili bu tarz cümleler kurmasına dahi izin vermem orda yanlış yapmışsın. Bizim ne gördüğümüz değil senin nasıl hissettiğin önemli olan böyle söylediğin için bile böyle görenler olur. Halbuki gayet yakışıyorsunuz yaş farkı falan yok
tarafından
Tanimiyorjm bile canim hayatim da ilk kez gördüm ne alakaydi anlamadim.bile dondum kaldim cok tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Senin güzelliğini kıskandığı için demiştir öyle. Maşallah çok güzelsin 
tarafından
Cok tesekkur ederim canim Allah razi olsun
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Benim eşimde yaşından küçük  görünüyo bende kapalıyım evet kapalılık yaşından büyük gösteriyo  bana da senin gibi ima edenoldu ama takmam ben
tarafından
Ya bende takmiyordum ama bir kac kisi oldu birde o dengesiz oyle deyince bir bayan olarak ister istemez kotu oldum
0 oy
(601 puan) tarafından
Yok kız alakasi yok bence ne ablasi :) fıstık gibi hatunsun eşinde sana keza milletin ağzına bakıp ne moralini bozuyon ayrıca çok güzel bı cevap vermişsin valla :) bence onun bunun lafına bakıp canını sıkma önemli olan sen anlasiyomusun bittiiiii bosverde ağzı olan konuşur 
tarafından
Cok teşekkür ederim canim tabi orasi oyle de bazen can  skp skmamak insanin elin de olmuyor inan ki
0 oy
(306 puan) tarafından
Yoo hiçte abla kardeş gibi durmuyorsunuz gayet normal yaşıt çifr gibi duruyorsunuz canım.. Sende zayıfsın ve gayette güzelsin maşallah 
tarafından
Cok tesekkur ederim canim vallahi motive oldum iyiki varsiniz hdhhdhd:))
(306 puan) tarafından
Sende iyi ki varsn canım :)
0 oy
(1,327 puan) tarafından
İnanki çok güzelsin hiçte öyle durmuyorsun eşinde dediği gibi bret pit degil yani bence kıskançliklan demiş o sana 
tarafından
Cok teşekkür ederim canim bana göre bret pitten daha guzel de :)) sorun o değil buyuk gösteriyor olmam ama motive oldum burda :))
(1,327 puan) tarafından
Tabiki öyle herkesn eşi kendine güzel canım ben o lafi sana diyen için kullandım
0 oy
(365 puan) tarafından
O kadinj nasıl yolmadin :))

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 775 göst.
29 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 338 göst.
1 Mart 2024 Aile kategorisinde Nur343746 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 507 göst.