0 oy
765 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Cok arkadaş gibi olanlar acaba yüz verince astar istenmiyormu çokda soğuk olanlar kendinizi sevdirmemis mi oluyonuz acaba orta yolu ne kimler nasıl davranıyor gorumcesine memnunlarmi merak ediyorum umarım anlasilmisimdir. 

52 Cevaplar

+2 oy
(119,067 puan) tarafından

Görümcemi :sick: görmiyim ömrümce mumkumsee sonucta anasini  kizi degilmi ;)

-Reklam-
+1 oy
(2,159 puan) tarafından

Görümcelerimin canı cehenneme :)

Hepsi güler yüzlü tatlı dilli arkamı döndüğün an dedikodu:)

tarafından
al benden de o kadar eşimi bana düşman ettiler onlarda evlat sahibifir rabbime havale
tarafından
hepsimi aynı olur ya
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Ne yakın ne uzak  tam ortası en iyisi 
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Onları arayınca benden iyisi yok 

Bir gün aramasam benden kötüsü yok ☺️☺️
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Gorumcelerimi severim

Ederleri kadar deger veririm ne eksik ne fazla.
0 oy
tarafından
Aynı yaştayız kardeş gibi oldum ama onun kanı bozukmus düşmanlık etti. Şimdi umrumda değil arkamdan konuşup durur yuzum e gelince sanki kırk yıllık dostuyum gibi yapar. Uzak duruyorum en mantiklisi o
0 oy
tarafından
Ortayim cnm ne iyi ne kotu 
0 oy
(357 puan) tarafından
Ayy ben kardeş gibiyimmm çok da seviyorum şimdi 3 umuz hamileyiz kendi bebegime birşey alınca onlara da alıyorum :)  iyiki varlar şimdi biri gelecek öbürü de gelsin diye nerdeyse kocasına yalarıcam gönder diye sagolsun lar 2 side kardeş gibi bana ♡
tarafından
Masllaahhh:) senden kaç yaş küçükler
(357 puan) tarafından
Ben 25 yaşındayım biri 26 diğeri ise 24 yaşında :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Iki görümcem var ikisiyle de görüşmüyoruz eşim de ben de .
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Anası naislsa kızı aynı olurdu 2 düşman yeter ucuncuyee gerek yok :D
0 oy
tarafından
Evli olani hic sevmem en son 4 ay once dogum yaptiginda aramıştım. Ama bekar olaniyla iyiyiz onu seviyorum. Sanki kardeş degiller aralarinda daglar kadar fark var
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Abla kardeş gibiyiz 6siyla da sıkıntı yok çok şükür Iyiler 
tarafından
6siylamiii bacım sen tüm Türkiye un görümce sinimi karşılıyon??? :=)
(4,889 puan) tarafından
Ben hepsinden küçüğüm. 5i evli biri bekar Asla ne biseyime karışırlar ne arkamdan bi laf  hepsi de merhametli. Bende saygı da kusur etmeyince bal şeker  oluyoruz :))
0 oy
tarafından

Biz hem anne kız gibi hem arkadaş gibi hemde gelin görüm gibiyiz:D

Çoğunlukla anne kız ilişkisi var aramızda çok severim 

0 oy
(1,337 puan) tarafından
Arkadas gibiyiz ve evleneli 3 sene olcak arada gıcıklığı olsada iyiyiz gıcıklığı yapmayan yok ki arkadaşta kardeşte yeri geliyo moral bozuyo buda öle işte
0 oy
(455 puan) tarafından
Çok şükür 2 görümcemle de aram iyidir. Hiç sıkıntı yaşamadık 3 senedir 
0 oy
tarafından
Benim tam 3 tane görümcen var Evlendiğimiz ilk zamanlar hepsi ile kardeş gibi olmak istedim ve çok cana yakın davrandım ama karşılığında hiç de öyle tavırlar görmedim Hepsi ev hanımı Ben çalışıyorum diye beni kıskandılar kendi paramı kazanıyorum her istediğimi alıyorum Kimseye minnet etmiyorum diye kıskançlıklarından ***** Diler eşimi bana karşı doldurmaya çalıştılar beni çalıştırmasını diye Allah'tan eşim onlara kulak asmadı artık bayramdan bayrama bile aramıyorum Sadece yüz yüze görüşmek zorunda kalırsak Merhaba merhaba o kadar
0 oy
tarafından
Ay gorumcem yok cok isterdim bitane gorumce ya.Heleki benden küçük olsaydi öper yerdim valla.Eltilerimide cok seviom ne cok yakiniz ne cok uzagiz.Hicte birbirimize laf sokalim derdi yoktur bizde.Bizim kaynana zaten simsekleri uzerine cekio baska dusmana gerek yok;)
0 oy
tarafından

Sevmem 

YÜZÜME KONUSMAYA HICBIRININ CESARETI YOK ARKAMDAN ATAR TUTARLAR :) 
O atip tuttuklari lafi yedirdim karsimda of diyemez parcalarim :D benden uzak Allaha yakin ☺
0 oy
(603 puan) tarafından
Biz farkli sehirlerdeyiz 3 yildir evliyim toplam 3 kere anca komusmusumdur cok samimi olmayi sevmiyorum esimin ailesiyle de cok samimi degilim ama saygisizlik yapmam gordukce konusurum sanirim herkesten uzak olmak cok iyi :)
0 oy
(716 puan) tarafından
Bizim aramız iyi ama çok yüz verdim bazen tepeme çıkıyor bu yüzden pişmanım gerçi küçük ama yinede bence ortası olmalı aranız iyi olmalı ama kakara kikiri  olmamak lazim

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,345 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 439 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,042 göst.
31 Ocak 2021 Aile kategorisinde Talhaninannesi (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 355 göst.