0 oy
1,423 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından

image

Sizce yanlış mi yazdım onu da kırmak istemiyorum ama beni  düşünsün istiyorum.  Onlar benim görevim tabiki yapacağım ama asla dinlenemiyorm bugün pazar bugün de çalışıyor sabah 7 de cıktı sadece 1 tane tezgah takacak ama hala gelmedi 

25 Cevaplar

0 oy
(488 puan) tarafından
Canım bebeğin kaç aylık merak ettim. Haklısın ama üzme canını umarım anlar 
(54 puan) tarafından
6 aylık çok mizmiz bi bebeğim var Hep ağlıyor hep
-Reklam-
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Bebeğim 48 günlük aynıyım bazen sacimi taramadan bile topladığım oluyor çoğu zaman tuvalete gidemiyorum duş almak lüks bende çok bunaldim bazen o eski tek başıma günlerimi çok özlüyorum kıymetini bilememişim diyorum sonra kızıma bi bakıyorum hepsini unutuyorum tek o iyi olsunda yeter kızım kolik  bebek çok huzursuz bi bebek ama cani sağolsun da herşey geçecek 
(1,990 puan) tarafından
Aynıyım valla ama.napalim ya sabır çekip devam ediyorum analık kolay değil canım Allah yardımcımız olsun senin çocuk nekadarlik
(54 puan) tarafından
Amin insaALLAH hepimizin 6 aylık kuzum
(1,990 puan) tarafından
Allah bagislasin hayırlı evlat olsun canım
(54 puan) tarafından
Amin canım seninkini de INSAALLAH senin bebiş ne kadarlik
(1,990 puan) tarafından
48 gunluguz biz daha :)
0 oy
(119,289 puan) tarafından
Hic cvp vermedimi
(54 puan) tarafından
Verdi çay koy aşkım geliyorum dedi
0 oy
(263 puan) tarafından
Çok çok çok haklısın. Oğlumda 5 aylık bende çok yoruldum inan akşam olsada uyusam diye saate bakıyorum. Dediğin gibi kendimi çok kötü hissediyorum, birde çevremdekiler oooo ne kadar kilo almışsın daha veremedin mi dedikçe ben çöküyorum iyice. Bugün pazar eşim evde ama toplasan bir saat baktı. Hemen al diyor. O bakarkende işlerimi hallettim. Ne yapalım kuzum sabret elbet büyüyecekler Allah izin verirse. Dinleneceğimiz zamanlar gelecek kendimize zaman ayıracağımız zamanlar gelecek. Böyle avut kendini. 
(54 puan) tarafından
Aynen canım aynı ben valla ben bende dört gözle bekliyorum aksami yok yine dinlenemiorm avutuyorum o günler gelsin hemen
(263 puan) tarafından
Allah dan oğlum gece uykusuna bu saatlerde yatıyor. Şimdi uyuttum bak eğer çok yorgunsam yanında uyyup kalıyorum valla bu saatlerde.
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 378 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 269 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde nisa tasci (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 836 göst.
0 oy
8 cevap 513 göst.
25 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,652 soru

11,364,787 cevap

34,841 kullanıcı

...