0 oy
512 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle hep sorun yaşıyoruz sürekli bir tartisma içindeyiz sürekli.. Evlenmeden once pek boyle değildik 1 yıldır evliyiz 1 aylikda kizimiz var. Hep bosanmayi aklimdan geciriyorum kizima bakıp vazgeciyorum :( cok bunaldim kizlar yoruldum tukendim artik

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sorun nedir tam olarak anlayamadım ne gibi bı sorun mesela çocuk olunca insan eşinin yaptığı küçük seuelri bile kaldıramaz hale geliyor çocuğa bakma k eve bakmak insan ilgi sevgi bekliyor ama onlarda iş değişiyor birsx 
tarafından
Bilmiyorum iki kelime sohbet etmiyor benimle baskasina geldiği zaman saatlerce konuşuyor. Tum gun evde bebekle yalnizim kafayi yemek üzereyim konuşacak kimsem yok. 2 kelime ettik mi de sonu tartismayla hakaretlerle bitiyor zamana bıraktım artik ne olacaksa olsun
tarafından
Canım evlilikte çok anlayış gerekiyor herkes dört dörtlük değil ki sen bunları görüyorsun biraz daha çabala bence yinede ayrılmayı düşünme çünkü ortada ayrılacak kadar büyük bişey yok ki yani anlıyorum bende aynı yollardan geçtim şuan 3 sene oldu şimdi ogreniyoruz biz sohbet etmeyi mesajlasmayi çocuğumuzla ilgili kararlar vermeyi bizde öyleydik zamanla zamanla birbirimize sarılarak hepsini aştık o kırdı ben kırdım o özür diledi ben diledim evlilik dört dörtlük bir yaşam defil ki çocuğunun iyi bir evde ailede yaşamasını istiyorsan eşin için birsz çaba göster canım onun için güçlü bir kadın olman lazım çünkü annesini babasını ornek alacak o çocuk da umarım iyi olur Allah muhabbetinizi artırsın inşallah aranızdaki bu soğukluğu gidersin inşallah
(194 puan) tarafından
Büşra Yılmaz çok doğru açıklamışsin canım her evlilikte var böyle tartışmalar ama tabi çok ileri seviyede kötü birşey yoksa bosanmayi düşünmemek gerek sonuna kadar sabretmek gerek..
tarafından
Aynen öyle emek olmadan yemek olmazki zaman alıyor bazı şeyler işte hepimiz bir imtihandan geçiyoruz Allah evlerimize huzur versin
(194 puan) tarafından
Amin inşallah canm
-Reklam-
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Sanırım evliliğin yerine oturması zaman alıyo canım bizde bir buçuk senelik evliyiz bizimde oyle sürekli sorun 
tarafından
Umarim cabuk oturur cunku cok yoruldum artık
(2,565 puan) tarafından
Bende cok yoruldum  Rabbim dayanma gücü versn inşallah
0 oy
(2,548 puan) tarafından
En ufak seylerde bosanmayi düşünmeyin. Sonucta iyi gunde kotu gunde diye söz vererek evlendiniz . Her evlilikte ufak  tefek tartismalar kavgalar elbette oluyor . Bir şeyleri hemen kırıp  dökmek yerine tamir etmeye çalışın.  Boyle boyle birbirinizi tanıyıp alisacaksiniz
tarafından
Orasi oyle tabiki ama karşıdaki insan da 0 anlayis oldugu zaman insanin pskolojisi bozuluyor sadece bosanmayi düşünür hale geliyor
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Belli bir zamandan sonra böyle mi oluyor acaba kızlar bende bir yıllık evliyim birlik oturuyoruz ama tadım kalmadı artk bunaldım eşimde yanımda olmayınca yani benden pek taraf olmayınca hayattan bikiyorum artk
0 oy
tarafından
Daha yeni evli hemende çocuk unca böyle oluyor en az üç seneden düzene giriyor şiddeti aldatması yoksa az sabret elbet düzelecek alisacak
tarafından
Siddeti yok. Aldatmasi da benim bildigim yok gun boyu benimle degil yaparsa da ruhum duymaz.
tarafından
Yoktur yoktur kuruntu yapma . Alisirisniz umarim
0 oy
(161 puan) tarafından
Sorun herneyse sen sabır göster sorunu çözmeye calis bı yuva dağıtmak kolay değil caba göster zaten olmayacağı varsa olmaz ama elinizden geleni yapın çocuğunuz için
0 oy
(1,597 puan) tarafından
sabret canım Inşallah huzura kavusursunuz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 375 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,415 göst.
15 Kasım 2020 Aile kategorisinde ElifSu34 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 360 göst.
18 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 126 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu

378,226 soru

11,320,296 cevap

34,765 kullanıcı

...