0 oy
1,415 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından

image

Sizce yanlış mi yazdım onu da kırmak istemiyorum ama beni  düşünsün istiyorum.  Onlar benim görevim tabiki yapacağım ama asla dinlenemiyorm bugün pazar bugün de çalışıyor sabah 7 de cıktı sadece 1 tane tezgah takacak ama hala gelmedi 

25 Cevaplar

0 oy
(598 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım bunun yerine gelince konuşsan
(54 puan) tarafından
Konuscam kuzum gelsin de
-Reklam-
+1 oy
(924 puan) tarafından
Ya canım bazk cümleler de kendimi buldum resmen ama bu kadar uzun mesajı komple okuyacak bı erkek tanımıyorum umarım eşin seni anlar canım
(54 puan) tarafından
Umarım kuzum okumaz belki de napiyim
(924 puan) tarafından
İçini bosaltmissin iyi yapmışsın canım umarım düzelir sıkma canını
(54 puan) tarafından
Amin insaALLAH canım
+1 oy
tarafından
Ev isi kadinin gorevi degildir!
tarafından
Ay olur mu oyle sey ! Peygamber bile ev isi cocuk  bakim hatta  emzirmesi kadinin gorevi  degil  ikram dio
(54 puan) tarafından
Aynen öyle ama bilen yok
tarafından
Yok post acsam  hemen derler ev isi kadinindir.
(54 puan) tarafından
Evet  derler
tarafından
Insallah esinle cok kutlu olursun insallah sama analysis gosterir  de sende kendine biraz gelirsin
+1 oy
(2,014 puan) tarafından
Bunları görev olarak düşünmeyin lütfen eğer bu yola çıkıldıysa erkekte kadında fedakarlık yapacak. Babalar çocuk bakmayı sadece annenin görevi olarak görmemesi lazım. Hobi olarakmı babalık yapcak kendileri acaba. Yaparken iyi, doğduktan sonra bütün yük kadında. Her konuda haklısınız bence. Bu hayatı tek başınıza değil eşinizle sırtlamanız gerek onunda destek olması gerek. İstediği kadar çalışsın yorulsn, sizde evde yoruluyorsunuz. 
(54 puan) tarafından
ALLAHA şükür beni tam anlamiyla arayan biri tam da böyle tam
0 oy
(15,598 puan) tarafından

Ben eşime bu şekilde yazsam okumaz yine roman yazmışsın der geçer :D hiç sevmez mesaj  sende çok dolmussun kıyamam 

(54 puan) tarafından
Çok doldum kuzum belki benimki de okumuyor
0 oy
(536 puan) tarafından
 Yazı yok ki kaldırdın mı 
(54 puan) tarafından
Yanlislik oldu canım yükledim tekrar
(536 puan) tarafından
Okudum öncelikle haklısın sen de kendine vakit ayıracak kişisel bakımını yapacak kişisel zevklerine zaman ayıracak vakti ne olursa olsun mutlaka kendine ayırmalısın. Bu konuda en büyük görev önce senin. Eşin yoğun çalışıyorsa ancak bir yere kadar yardımcı olabilir ve erkekler ne yazık ki ne kadar anlatsak da anlamaz. Çocuğun kaç yaşında bilmiyorum ama bazı zamanlar annene bırakabilir o anı kendine ayırabilirsin birkaç saatte olsa ya da çocuğun uyurken. Eğer çocuğun 3 yaşından büyükse kreşe verirsen hem çocuğun kendini geliştirmiş olur hem de kendine vakit ayırırsın.
(54 puan) tarafından
6 aylık daha kuzum
(54 puan) tarafından
Kendime hiç vakit ayiramiorm
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Cok doğru şeyler yazmışsın insAllah anlar

(54 puan) tarafından
Amin insaALLAH canım
0 oy
tarafından
Ne yazdin kız görmüyorum bisi
(54 puan) tarafından
Şimdi bak simdi
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Alllah yardımcın olsun bacım..

Erkeklerin genelli böyle ruhsuz maalesef
(54 puan) tarafından
Amin kuzum malesef öyleler bide o yorgunlukla akşamları çay getir götür yapıyorum bir kere kalkıp kendin al nolurki
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bak gerçekten çok haklısın her anne aynı süreci yaşıyor aynı sebeplerden ağlıyor üzülüyor ama neolursun biraz empati onların isi de zor ekmek parası kolay değil milletle muhattap olmak kolay değil. Tüm gün oda koşturma halinde yorgun argın evde dinlenmeye onunda ihtiyacı var. Bu günler geçecek asla böyle devam etmicek biraz sabır güzel arkadaşım. Eve gelince çayını ver içsin canım çocuğu biraz tutarmsn de kendine vakit ayır. Bizim gibi akıl edemiyorlar ince düşünmüyorlar sen aklına güzellikle kat
(54 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsınız teşekkür ederim.  Doğru oda hakli ama çok bunaldim çok öyle kötü haldeyim ki
0 oy
(426 puan) tarafından
Eşin cevap verdi mi canım merak ettim. 
(54 puan) tarafından
Verdi canım aradı aşkım geliyorum isim bitti cay köy dedi başka bisey demedi
0 oy
tarafından
Ben eşim sabah 7 gece 11 çalışıyor. 

Gece 11 de gelince ben yemek hazırlıyorum. 

Bugün pazar pazarda çalışıyor. 

17 aylık aylık bebeğim var 5 haftalık gebeyim

Bence haline şükret sonuçta ondan bekleme kendin yap 
tarafından
Ama tutupta çalışan adama gel evimi temizle diyemezsin varsin pis olsun sende kendini fazla yormadan yap.

Yardim etmesini bekliyorsan aşkım sen süpür hadi bende sileyim de .
(54 puan) tarafından
Doğru tabiki ondan bunları da beklemiyorum ki canım sadece 2 saat uyuyum hepsini ben yaparım yapıyorum da zaten
(54 puan) tarafından
Öyle çok yorgunum ki :(
(391 puan) tarafından
Cilve yaparak anlaşmak nedir ya Allah aşkına? Tek başına mı yaptı  bu kadın çocuğu ? Hepimiz çalışıyoruz herkes evde ve dışarıda sorumluluklarını bilecek. Ki benim eşim akşam gelip evimi de süpürür çayımı da verir. Cilvelesmeme gerek yok. Kullandığı evi temizleyip çocuğuna bakması için cilve yapmaya gerek yok. Olması gereken bu zaten.
tarafından
Senin kocana sen cilve yapma ama bazı erkekler odun işte içinden gelmiyo napcan başka? Öyle yetistitilmemis .

Ben benim eşime o çorap sepete atılcak.
O bardak mutfağa gorutulcek dedim .
4 .cu de anladı.

Ilk cilve yapılır böyle odunlara .
Sonra baktin cilveden anlamiyo sende odun olucan anlar zaten
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Kuzm haklisin ama anlamz ki bende calisiyom geziyomuyum der bisey deyince çocukları uyut Yada ver ellerne bisey oyalansinlar bak kendine bende suan bit tane var ikinciye hamileyim 12 haftalık bisey diyemem belkide bende ayni olcam bilemem ama uzme kendini zaten yoruluyosn yeterince 
(54 puan) tarafından
Oyalanmioki canim hep ağlıyor hep hiç susmuyor doğduğu günden beri
0 oy
(725 puan) tarafından
İlk zamanlar çok zor oluyor gerçekten uykusuzluk ağlamalar her şey zor geliyor ama bu günler de geçiyor merak etme kaç aylık bebeğiniz 
(54 puan) tarafından
6 aylık oglum İNŞAALLAH gecer
0 oy
(3,729 puan) tarafından
4.5 yaş oğlum  15 aylikta bir kızım var.esim genel olarak gece 11 de geliyor. Geceleri doğru düzgün uyumayan gündüzde asla durmayan bir kızım var canı sağolsun bir taraftanda oğlum ilgi bekliyor ee tabi eşimde ilgi bekliyor e var gerisini sen düşün
(54 puan) tarafından
ALLAHyardimcimz olsun canım amin çok zorhalimuz
0 oy
(2,267 puan) tarafından
En doğal insanı ihtiyaçlarını yazmışsın. Inşallah esin anlar ve ona göre davranır. Bebeğin kaç aylık bilmiyorum ama inan zamanla her şey yoluna giriyor büyüdükçe yani.
(54 puan) tarafından
6 aylık canım çok zor bi bebek hiç susmuyor hic
0 oy
tarafından
Çok dolmussum kuzum belli Rabb'im yardımcin olsun inşallah herşey gönlünce olur
(54 puan) tarafından
Amin canım insaALLAH ALLAH razı olsun
0 oy
tarafından

Canım yanlış anlama ama esin çalışıyo en azından eve geliyor bence haline şükret al çocuğu çık dışarıya hava al gel 

Ben bunların hepsini tek başıma yapıyorum oğlum bir yaşında babası yılda bir kere 20 gün izne geliyor aylarca evde çocukla tekim onunla yatıp onunla kalkıyorm bende çok yedim psikolojik olarak çöktüm ama baktım böyle olmayacak hayatımı plan programa göre yapıyorum çarşı pazar hastane herşey tek basina çocukla yaptım hamilelikte tek geçti karnım burnumda iki kolum dolu dolu poşet taşıdım hiç bişey zor gelmiyor valla çocuğu lavabonun önüne koydum girdim çıktım  kapıyı duşumuda aldım asi yaptırdım sabahlara kadar tek nöbet tuttum halada tek yapıyorum haline şükret bence
(54 puan) tarafından
MASSAALLAH ne güzel şükür tabi ki ama bazen çok ağır geliyor cok
0 oy
(591 puan) tarafından
Sende bendensın kuzu ben neler neler soyluyorum ama nafile önce tamam diyip söz veriyorlar sonra Hersey eskisi gibi olmaya devam ediyo 
(54 puan) tarafından
Aynen öyle canım aynen öyle nolacak böyle
(591 puan) tarafından
Ben bıraktım kendi haline cocuk uyudukca bende uyudum cocuk uyudu ben duş aldım cocuk uyudu yemek yedim ama bu gunler gececek merak etme canım ne kadarlık bebegın
(54 puan) tarafından
6 aylık canım daha cokkucuk ne zaman geçer bilmiyorum
(591 puan) tarafından
6 aylık yine buyuk canim benımkı daha 3 aylık halimi sen düşün yani
0 oy
(581 puan) tarafından
'Bazen diyorum ki yusuf keşke şimdi olmasaydı' lafını çok yanlış buldum canım. Diğerlerinde haklı olabilirsin.
(54 puan) tarafından
Hayır asla o manada söylemedim ben oğluma kurban olurum iyiki doğurdum sadece zamanı soyledim
(581 puan) tarafından
Canım lütfen beni yanlış anlama. Tabikide o senin yavrun canin. Ama ağzımızdan çıkan her lafa dikkat etmeliyiz canım.
(54 puan) tarafından
Doğru haklısın kuzum bazen öyle bunalıyorum ki ne dediğimi görmüyorum ama dikkat edeceğim o benim canım RABBIM yavrularımızı korusun
(581 puan) tarafından
Sende haklısın canım. Rabbim inşallah içine rahatlık ferahlık versin. Yardımcın olsun. Inşallah eşine de biraz anlayışlı olmaya sana yardım etmesin nasip etsin. Amiin Rabbim hepimizin yavrusunu korusun bizlere bağışlasın
(54 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin evlatlarını amin İNŞAALLAH

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 375 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 265 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde nisa tasci (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 835 göst.
0 oy
8 cevap 513 göst.
25 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,226 soru

11,320,296 cevap

34,765 kullanıcı

...