0 oy
375 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (673 puan) tarafından
1 haftayı geçtik çoluk çocuk hastayız. Bugun artık tam cocuklar iyi oluyo dedim eşimde ishal başladı. Neyse dedim olsun çocuklar iyi olsun yeterki ama bendede bi garip haller var. Halsizim ayakta duramıyorum midemde iyi değil. Artik psikolojik mi yoksa bende mi ishal olacağım anlamadim. Küçük kızım 9 aylik ve hiç durmuyor sürekli kucak istiyor. Hasta halimle sürekli kucağımda tutamiyorumda inanın çok yoruldum ve bunaldım. Dua edin bize lütfen iyi olalım artik

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Neyiniz var ki çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşaallah

(673 puan) tarafından
Buyuk kizim 3 gün kustu diğeri öksürüyor Rabbım başka dert vermesin ama yoruldum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bunlar geçici şeyler cnm sabret  bu şekilde hafif atlattığın için şükret  inan daha beter hastalar var 

(673 puan) tarafından
Tabikide Allah başka dert vermesin ama yoruldum inan durup durup ağlıyorum artık.  Nefesim daraliyor
tarafından
İnan çok iyi anlıyorum seni cnm.herseyin ilacı sabır
(673 puan) tarafından
Sabrediyorum dua ediyorum. Once sağlık ya sağlık olmayınca hicbirsey olmuyor.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bizde geçen hafta aynı böyleydik ama geçti geçiyor sabret çok takma temizlik olayını falan kendin ve çocuklarına bak yeter 
(673 puan) tarafından
Geçecek biliyorum ama takatim kalmadı. Büyük kizim 3 gün kustu. Küçüğü öksürüyo sürekli bugünde eşim ve ben böyle olunca dayanacak gücüm kalmadı.
(4,089 puan) tarafından
Kızıma bi hafta hergün iğne yaptırmaya gittim iki defa bana yaptılar serumu bekleyemem bebeğim durmaz diye eşim iki gün serum oldu geldi alerji yapmış bi ilaç bizde hastayız diye tek gitti geldi ki şişmiş gözleri görünmüyor bi hafta hem buhar verdim evde hem iğne oldu son gün geçti öksürüğü mutlaka götür doktora
(673 puan) tarafından
Gittik canim doktor kontrolündeyiz. Sizede çok geçmiş olsun
(4,089 puan) tarafından
Sizde çabucak atlatırsınız inşallah
(673 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Canım seninki psikolojik benim kızımda hasta oldu 4 gün sadece ateşle uğraştım ben artık cökmüştüm özelikle midem iğrenc bir haldeydi
(673 puan) tarafından
Ayyy insaAllah psikolojiktir tekrardan hasta olursam cocuklara kim bakacak mahvolurum.  İnan sabahtan beri yemek yiyemedim midem almıyor. 1 haftada 2 kilo gitti resmen
(1,264 puan) tarafından
Aynısını yaşadım 3 gün boyunca suyla ayakatydım bide 5 aylık hamileyim ama gecti cok şükür
(673 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım darısı bize
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ahh seni çok iyi anlıyorum bu saydıklarını bizde yeni atlattık ama ishal yoktu bizde önce ben sonra kızım sonra eşim sıradan geçirdik biraz sabır hepsi geçiyo...
(673 puan) tarafından
Rabbim geçti bitti demeyi bizede nasip etsin. Bu sene herkes çok hastalanıyor.
(3,156 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah aynen ortalık çok kötü artık

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,000 göst.
7 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 257 göst.
0 oy
17 cevap 309 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy