0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşimin beni sevip sevmediğini bilmiyorum .Esim her istediğimi imkanı oldukça alır  ve her fırsatta öper ve sarılır .Ama annesi ile tartistigimda  haklı olsam  haksız olsam da annesi tutar affedersiz itten rezil eder beni .Annesi sevmez beni biz tartistigimizda alttan  güler kaç kere yakaladım. Sonra ben akşamları bizle durmaz  işten geldikten sonra   gider gece 1 veya 2 de gelir. Oda ben soylenirsem evde 1 gün durur ikinci gün dışarda yine. onada kafamı böyle dağıtıyorum  der bir bu alışkanlığım var  karışma der. Her tartışmada bosanalim der.kac kere uygunsuz sitelere baktığını gördüm. Misal bugün dün akşam  telefonuna bir isim var o şekil kayder misin beni dedim . Daha bu akşam üzeri sorduğumda kaydetmis yeni. Ama lafa gelince seni seviyorum kafanda kuruyorsun der.iki gündür bir konuda yardım etsin dedim tamam dedi bugün arkadaşlarını seçti. Bende bugün bir konuşma yapmak istiyorum kafamın karisik olduğunu biraz beni benimle bırakmasını sarılıp opmesini istemediğimi söylemek istiyorum.  Ama bunu kavgaya dönüşmeyecej şekilde nasıl söylemeliyim ?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eğer kocan anlayışlı seni anlayan biri ise karşısına geçip dürüst olup içinden geçenleri söylemek en doğrusu  eşini sen tanırsın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşini en iyi sen tanıyorsun herşeyi dök içinden karşısına geçip konuş daha iyisi yok emin ol
0 oy
tarafından
Seni gerçekten sevdiğine eminmisin seni seven o sitelere bakmaz annesi haksizken sana haksızsın demez evinde bi insan meden bunalır ve hergun anasına gider 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Post uste cikkkkkkk
tarafından
Edośş ☺️
(22,070 puan) tarafından
Bugun cok takildim yarin goremezsin :D
tarafından
Bende çıkıcam şimdi yarın ola hayr ola ☺️
0 oy
tarafından
Post üste dursun canım