+1 oy
1,008 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar. Eşimle normal arkadaşken bir şarkı vardı (ben bir selvi boylu yardan ayrıldım) onu dinlediğinde gözlerinin dolduğunu ve onun için bir anlamı olduğunu söylemişti. Evlendikten sonra da bu şarkının artık bir anlamı olmadığını söylemişti ve eşimden şüphelenmiyorum dünyanın 2 kişilik olduğunu söyler ve hissettirir. Bu sabah kalktım o şarkıyı dinliyordu benimde anlamı olduğu için dinliyorum dediği aklıma geldi ve bende tepki olarak kulaklığı takta öyle dinle belki daha duygusal olur dedim. Eşimde tepki gösterdi bana inanmıyor musun diye beni suçlu çıkardı. Sizce gerçekten ben mi abartıyorum. Yoksa sizde benim gibi mi düşünürdünüz? 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani abartmissin
-Reklam-
0 oy
(13,612 puan) tarafından
Ne haksızlığı yahu..

Çok haklısın ve gayet kibarca söylemişsin.
tarafından
Daha önceden tepkim daha sertti ama şu an oruç olduğum için pek uzatmadım ama tabi yine eşim kendini haklı gösterip ona inanmadığımı güvenmediğimi söyleyip beni suçladı:/
0 oy
tarafından
Aha da aynı ben benim eşimde öyle şey söylemişti açıyor dinliyor en son dedim madem hatırlamak istiyorsun yanımda yapma bari sonuçta benimle evlisin 
tarafından
Canım eşimle kınuştum şunu söyledi. Eğer halen bir anlamı olsaydı sen yokken dinlerim senin yanında dinlemezdim dedi. Yani öyle bir konuştu ki sanki ben durup durduğum yerde o tepkiyi gösterdim. Şu an halen dinliyor sesli şekilde
tarafından
Eğer ki bi anlam ifade etmiyorsa aklına gelmiyorsa dinlemesininde bi anlamı yok
tarafından
Dediğine göre kendisi başka bir şarkıyı aramış sonra da o şarkı gelmiş canım.
tarafından
Eşine inan o zman canım çünkü bazen istemediğmiz şekildee bişeylerde bizim karşımıza çıkıyor
0 oy
(341 puan) tarafından
Haklisin bende kizardim. Sen gene kibar dawranmissin
tarafından
Canım daha önceden tepkilerim daha fazlaydı ama artık sıkıldım kulaklığı takta öyle dinle daha duygusal olur deyip kapıyı çarptım çıktım ama eşime bu saygısızlık yaptığımı söyledi.
0 oy
(809 puan) tarafından
Haklısın bence öyle demekle 
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Sevdiği için dinliyordur belki bi süre sonra insanların anlamı kalmıyor şarkılarda benimde öyle sevdiğim vardı tan taşçıya benzetirdim çocuğu onunla birlikte dinlerdik ayrıldık ben yıllar geçti hala dinlerim aklıma eskisi gelmez ama
tarafından
Anladım ama bende eşime güveniyorum ama o cümlesi aklıma geldi normalde beni sevdiğini biliyorum.
(1,535 puan) tarafından
Bence takılma şüphelenecek bişey yoksa ortada büyütmeninde anlamı yok aradan yıllar geçmiş ve bazı şeyleri erkekler sinirlendirmek içinde yaparlar senin tepkini ölçmek için değişikler
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Haklısın tabi ki. Hiç sormadın mı anlamı ne, neden bu kadar özel senin için diye. Çünkü bariz belli birisiyle anısı olduğu 
tarafından
Evet normal arkadaşken biraz bahsetmişti ama evlendikten sonra artık bir anlamı yok benim için dedi ama bu sabah kalktım o şarkıyı dinliyor. Tepki gösterdim bana ona inanmadığımı güvenmediğimi söylüyor sıradan bir şarkıydı özellikle aramadım önerilere çıktı dedi
(1,662 puan) tarafından
İnandırıcı gelmedi şahsen bana. Belki de sana bahsettiğini unutmuştur o yüzden öyle söylemiştir
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Abartmışsın bence de. O derenin altında sular akıp geçmiş gitmiş eşine güven 
0 oy
tarafından
Esin abartmis bana esim dese ben de ayni seyi soylerdim hatta demisligim bile var sakayla karisik hayirdir aşk acısı mı cekiyosn derim ama esim hic boyle tepki verip beni haksiz duruma sokmaz guler geceriz biz
0 oy
tarafından
Ayy benim eşimde bazen dertli şarkılar dinleyince ben ona takılıyorum, dertlendin galiba eski günler mi aklına geldi, gözlerin doldu diye :) tabii anlamı olan bir şarkıyı dinlese bende bozulurdum
0 oy
(119,071 puan) tarafından
bence haksizlik degik
0 oy
(10,431 puan) tarafından
Valla çok haklısın cnm bnm senin kadar sakin söylemezdim 
0 oy
tarafından
Ahahahahhaha. Ben   daha  beterim senden valla.  Zamanında sevgilisi  askerdeyken  terk etmiş   eşim i   kendi aralarında. Güya. Söz filan kesmişler filan    ta zamanında  belki askerlik foto larını  filan görürde   aklında en ufak bir çağrışım yapar diye   güvenmemek degil inanmamak vs. Değil. Ben kıskanç ım.  Zamanında birini sevmiş olmasını bile kıskanıyorum bu arada hem o yüzden hem de  kendi de görmesin diye bütün askerlik fotolarını. Sildim   kızdı neden böyle bişey yaptın  diye   küstü. O küsünce ben de daha beter  oldum. Ne kadar kıymetli anıların varmış diye. Filan vel hasıl canım gayet normal tepki ama ben olsam.   Önce surat asar peşimde kovalatırdım. Sonra dan. Söyler dim   bi miktar takip ederdim  
0 oy
tarafından
Öyle bir ayrılık şarkıları dinlerim ki bir ara eşim sormuştu gecmisle alakasi var mi cok dinliyorsun rahatsız oluyorum dedi bana. Söyledim alakası yok diye ve hala dinlerim. Çokta takılma yani
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Çok haklısın kim olsa zoruna gider böyle bişey 
0 oy
tarafından
Valla bende olsam bende laf ederim yani .
tarafından
Ama şu an eşim beni suçluyor anlamı yok diyorum anlamıyorsun güvenmiyorsun diyor. Ayrıca oruçluyum aç olmamın etkisi var yemeğini ye yoksa boşarım diye büyük yemin etti az önce
0 oy
tarafından
Bence cok abartmissin alt tarafı bir şarkı yani
0 oy
tarafından
Bence haklısın 
0 oy
(119 puan) tarafından
Bence boş yere yapmamışsın seni boşyere haksız çıkarmaya çalışmış . Ben olsam inanmazdım
0 oy
tarafından
Bizmki de sabah akşam dilberay dan bir cirkine sevdalndimi dinler bnce takma kafana

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 709 göst.
0 oy
6 cevap 306 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 326 göst.
0 oy
22 cevap 356 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu

378,009 soru