0 oy
711 göst.
Aile kategorisinde (92 puan) tarafından
Kizlar kafayı yiyeceğim uykuya tam dalıyorum 2 gündür bir ses geliyor telefon calmasi bebek sesi vb benzeri sesler yataktqn kalkayim diyorum kalkamıyorum eşimi uyandirayim diyorum çağırıyorum meger duymuyormuş bağırıyorum duymuyor dua okuyunca kalkabiliyorum neden böyle oluyor ve çok korkuyorum kızlar ne yapacağım ben 2 aylık hamileyim :(

21 Cevaplar

+1 oy
(2,704 puan) tarafından

Her gece yatarken 7 kere Ayet-el Kürsi oku, Nas, Felak, Elham oku canım 

(92 puan) tarafından
Pekala canım bu dediklerini değil ama dua okuyordum yine ayni bunlarıda okurum çok teşekkür ederim
(2,704 puan) tarafından
O büyük ihtimalle karabasan canım, sen bunları da oku
(92 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Karabasan diyolar sanirim canm cok fazla bilgim yok ama oyle duymusum yastiginn altina corekotu koyabilirsin. 
(92 puan) tarafından
Bicak koy dediydi eşim koydum yine aynı dediginide uygularim teşekkürler
(4,152 puan) tarafından
Bide bugun oyle dene. Ve evinde sesli kurani kerim ac okumayi biliyorsan okuu. Yoksa netten ac seslii
(92 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
(4,152 puan) tarafından
Rica ederim ins tekrarlanmaz.
(92 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,644 puan) tarafından
Karabasan  canım  bi nevi beyinden kaynaklı  uyku felci araştırabilirsin 

Üstüne  bi ağırlık  oturmus gibi dua okursun dilin dönmez  bağırırsın  duymazlar 
(92 puan) tarafından
Aynen aynen öyle oldu canım
(2,644 puan) tarafından
Korkma üç  harfliler filan degil sen onu araştır  yatma pozisyonundan filanda kaynakli beyninden gelisen bisey
(92 puan) tarafından
İçimi rahatlatın resmen çok çok sağol
(2,644 puan) tarafından
Ne demek sen sagol canım
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Hamileliğin ilk ayları bende öyle olurdum . Kaç kere rüyada besmele çektiğimi hatırlıyorum.  Sende hep dua oki canım.kotkutma kendini
(92 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkürler.
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Yattıgon yerde kuran var mı canım 
0 oy
tarafından
Aynı şeyi bende yaşamıştım hamilelikte gündüz uykum gelirdi uyurdum sanki tepemde biri dikilirdi ama göremezdim kimildayamazdim hatta birgün kapı açıldı biri yanima yattı arkamdan sarıldı eşim sandim degilmis ses cikaramadim o gün kaynanamgile nasıl kaçarak gittiysem korkudan bir hafta kendine gelemedim ve bu psikolojik canim ben hep aklıma getiriyordum ve böyle şeyler görüyordum bol bol dua et insallaj bisey olmaz 
(3,156 puan) tarafından
Okurken tüylerim diken diken oldu :(
tarafından
Valla benimde aklıma gelince hala korkarım o günden sonra gündüzleri uyuyamiyorum yine aynı şey başına gelecek diye
0 oy
tarafından
Karabasan kuzum ben çok yaşadım ... Onu gordugun zaman Ayetel Kürsi okuyabilmen lazım ben öyle kurtuldum .... yani rüyanda okuyacaksin uyandigin zaman değil ... Hatta o kasar kafaya takmıştım ki karqbasan geldiği zaman dilim dönmüyor ve bı turlu Ayetel Kürsi okuyamıyorum okuyacağım diyordum kendi kendime uyanamiyordum bı turlu ama bı yamdan da okuyacağım seni yenecegim diyordum rüyamda bildigim duayı okuyamıyorum inat ettim eninde sonunda okudum ve uyandım bı daha görmedim 
(92 puan) tarafından
Çok şükür canım darısı banada 8nsallah cok teşekkür ederim
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Yatak odanızda Kur'an-ı Kerim olsun
(92 puan) tarafından
Var canım
0 oy
(471 puan) tarafından

Cinlerle alakali olabilir canim ben şuan bu durumun icindeyim malesef ve aylardir ugrasiyorum kurtulmak icin tamamen gecmesede biraz var hergun yatmadan once ayetel kursu felak nas birde mutlaka amenerrasulu oku birde ben bazen ruyamda seytanlarla ugrasiyorum ve ruyamda genelde felak suresini okuyorum gidiyor eşim hocaya goturdu adam namaz ve kur'an okumayi sakın aksatma dedi simdi tamamen gecmesede biraz daha iyiyim umarim faydam dokunmustur

imagebbirde bu duayi cok oku 

(471 puan) tarafından
İkı noktadan sonrasini oku canim inan faydasini goreceksin Eüzü ile baslayan yerden sonrasini
(92 puan) tarafından
İnşallah canım Rabb'im Sanada şifa versin inşallah çok teşekkür ederim..
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Karabasan deniyor korkma 

Kansızlık varsa olablr bana da eskiden çok olurdu alismistm artık
0 oy
tarafından
Olur canım gebelikte daha çok korkuyor insan kanın deli akıyo ondan olur derler birde odanı sirkeli su ile sil bakara suresi ac dinle rahatlarsin inşallah 
0 oy
tarafından
Evet canım mutlaka okuyarak uyu bazen olur öyle 
0 oy
(591 puan) tarafından
Karabasan basmış seni canim yatagının içini altını hep temiz tut ekmek kırıntısı falan olmasın ayak ucunda kuranı kerim olmasın bunlara dikkat et bide genelde sırt ustu yatınca hep gelir 
0 oy
(306 puan) tarafından
Canım ona krabasan diyorlar ama tıpta açıklaması var beynin vücuttan önce uyanmasından kaynaklı oluyor.. Rüyayıda genelde o uyanmadan iki üç sniye içinde görüyorsun ya işte o seslerde rüyadan yani senn hayalinde canlandırdığın sesten geliyor.. Rabbm öylw birşey yapmş ki uyueken vücut felç geçiriyor gibi oluyor rüyanın etkisiyle kendmize zarar vermeyelim kalkıp gitmeyelm diye beyinde bir iki saniye erken uyandığı için garaket edemiyorsun knşmıyorsun biraz zaman geçince vücutta uyanıyor normale dönüyorsun.. Genelde se sırt üstü yattğında olur canm o sağına yat inşallah birşey olmaz hiç korkma.. 
0 oy
tarafından
Bendede çok oluyor sakince kal rahatla içinden dua et sonra düzelir kalkmak istedikçe daha agırlaşirsin o yüzden sakın kalmaya bak korkulacak bişey degil 
0 oy
(658 puan) tarafından
Hamileyken bende de çok olur du ben yatağımın altına makas koymuştum 
0 oy
tarafından
Karabasan canım o zaman öyle oluo abdessiz gezmemeye çalış bol bol oku 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Gebeliğin ilk üç ayında genelde korkutuyorlar bende 3 boyunca kızımın düştügunu görüyordum her yer kan revan
(92 puan) tarafından
Ayy ya çok korkutucu bir durum
(3,701 puan) tarafından
Aynen uyanınca da ilk işim tuvalete gidip kontrol etmek bide sanki gerçekmiş gibi oturup ağlamak oluyordu
0 oy
(263 puan) tarafından
Hamile iken benide korkuttular canım. Ayetel kursü, fatiha, nas, Felak 7 şer kez. Birde evin her yerini sirkeli su ile sil. Özellikle kapıların çerçevesini. Bana öyle dediler. Yaptım korkutmadılar şükür. 
(92 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Karabasan geliyor gallba. Gusul et güzelce yatmadan önce sonra 7 kere ayetel kürsi oku her okuyulta odanın farklı yerlerine üfle nas Felak 3 er kere oku üfle 3 ihlas 1 fatiha oku üfle. Birde yattıgım yeri güzelce sil süpür temizle belki bir kırıntı bir parça yiyecek bşy düşmüş olabilir üstüne yatıyor olabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 949 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,153 göst.
0 oy
31 cevap 1,454 göst.
5 Nisan 2020 Aile kategorisinde ❣ Gam ❣ Sat ❣ (1,635 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 633 göst.
27 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Sevim günes (170 puan) tarafından soruldu