0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (660 puan) tarafından
Yaw kızlar bu kaynanam bilerek yapıyo diye dusuncem artık kayınpedrm aci seviyo diye her yemege aciyı dolduruyo ben hic yiyemem bazen guzel sevdgim yemek yapar bi hevesle alirim evde aci oldugunu anlayınca yiyemiyorum kaç defa soyledm az koy diye ben de yemek istiyorum ama cok koyuyosun az koysan yerim zorlarim kendimi yok anlamiyo bu sabah da gozleme yapmis gene heveslendim esim aldi geldi acıdan yiyemedim sonrada uzuluyorum canim çekiyoken yiyememek cok kötu bisey ya geri de göndermiyorum bazen çope atmak zorunda kaliyorum tama kayınpeder acili seviyo ama acısıza acı konur acıliya çare yok sizin kaynananz yapsa tepkiniz nasil olurdu guzelce kaç defa soyledim yine aynı

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kayınpederim sadece kendi tabağına döksün acıyı 
(660 puan) tarafından
Kaynanam oyle olmaz yemegin icin daha iyi tatlaniyo dyo
tarafından
Bende acı hiç sevmem kayin peder bayılır bide benim mideme dokunuyor acı kaynana hiç acı koymaz kayın keserim kendi tabağına koyar açıyı
(660 puan) tarafından
Ne guzel bak seni duşunuyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi gün sen yemek yap götür deki bak acısız yemek böyle yiyorum de anlar artık 
(660 puan) tarafından
Yaptim kiz göturdum hiç aci koymamasin tadi yok dedi bende benim yaptim yemekte acı olmaz dedm
0 oy
tarafından
Sende yap yemek bas isotu kirmizi biberi acidan yenmesin koy önlerine yiyemezlerse hani aci seviyodunuz de
(660 puan) tarafından
Bak bu mantıklı denicem
0 oy
(790 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cnm ic harci ikiye ayrsn sennkine atmasn kayinpederinin ic harcina atsn.ama ben olsam bir kez dedm iki dedm yapmiyosa daha dememde yememde bu kdr lafa gerek yok kendm yapar yerim ne tenezzul etcm insan bir kere der karsidakide onemsese yapar ztn takma hic kendne dertmi aryn
(660 puan) tarafından
Öylede soyledm her defasinda unuttum dedi tenezul etmem normalde ama sevdgim bisey gelince seviniyorum iste ama bdha dedigin gibi demicemde almicam da
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sende kendine acısızını yap
(660 puan) tarafından
Ah yapabilsem yufkadan denedim ama el açmasi gibi olmuyo ki
0 oy
tarafından
Bende ilk hamileliğimde aynı evde yasarken et balık kokusuna dayanamiyodum etli yemek yiyemiyodum ama her yemeğe bilerek et koyardı bide evde balık yapardı cildirirdim
(660 puan) tarafından
Öbur tarafta nasıl cevap vercek acaba hamile bi insana yanliş yapmis
0 oy
(1,517 puan) tarafından
O bilerek yapıyor o zmn kocasını tmm düşünüyor güzel birşey ama göndermeyi biliyorsan karşıdakinide düşünmen lzm acı sevmiyor ya. Eşin göster düşünmediklerini görsün yapacağın başka birşey yokki
(660 puan) tarafından
Ooo kocasinı çok dusunur ama karsidakini hç duşunmez
0 oy
tarafından
Allahim dertlere bak..
(660 puan) tarafından
Herkesin derdi kendine kadar cnm
0 oy
tarafından
Cevaplarına falan baktım da o kaynanan bilerek yapio sen yeme diye 
(660 puan) tarafından
Oglu yiyo nasil olsa kocası da yiyo gelin yemesin diyo galiba
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Ben olsam yemem canım madem laftan anlamıyor. Sana gönderincede de ki oğluna yeterlik gönder ben yemiyorum çöpe gidiyor 
(660 puan) tarafından
Yemedim zaten ama ilk gordugum zaman oyle dicem
0 oy
tarafından
Benim kaynanamda öyle cocuk emzırdıgımı bildiği halde acı yapıyo yiyorm mecbur napym
(660 puan) tarafından
Ben yiyemiyorum cnm az olsa yerim ama cok fazla koyuyo
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Bizde acıyı çok severiz, yemeklerim pilav hariç hepsi acı olur, kaynanamlara gönderince kayınbabam severek yiyor, kaynanam hep şikayet eder, 
(660 puan) tarafından
Beraber degiliz ayni binadayız eve gonderdiklerini yemek zorun da degilım  ama benim sevdgimi biliyo ve o yuzden bana yolluyo
(2,078 puan) tarafından
Bende kaynanamın yemeklerini beğenmem acısız yağsız tuzsuz, çocuklarda yemez eşim yer :))
(660 puan) tarafından
Ana eli işte benim kocam da hep yer kötu olsada kötu demez :D
(2,078 puan) tarafından
Anneleri canım o yemeklerle büyümüşler, biz genelde acı yağlı yapıyoruz bana çok tatsız geliyor yoksa yemeklerimiz aynı
(660 puan) tarafından
Aynen cnm bızde annelerimizn yemekleriyle buyduk kaynanalarmızin ki farklı geliyo
0 oy
tarafından
bende acı yıyemem fena oluyorum hafif acıda sıkıntı yok da. benım kayınpeder de sever brn hayatlarına girince acı koymayı azalttılar herkes kendi tabağına atıyor 
(660 puan) tarafından
Olmasi gereken o zaten çocuklar da var onlar yiyemiyo ki
0 oy
(945 puan) tarafından

Hahaha acı macı dua et gönderiyor kız, benim kayınvalidem mangallar yakar, değişik değişik yemekler yapar bir kez olsun gelin demez hemde hamileyim yani oğluna bile sen demez sen düşün :D unutuyordur belki kadıncağız yaa yaşlılıktan olabilir yani

(660 puan) tarafından
Simdi senin kaynanan mangal yapiyo sana göndermeyi unutuyo mu eger unutuyosa tamam benim ki de acı koymamayi unutuyo diyim :D
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Sende bi ara paso tuzlu götür Alllah aşkına bitir de ben tuzluya bayılırım de:D

(660 puan) tarafından
Bu da mantıkli bunu da denicem:D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 139 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 335 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Berenbulut0 (60 puan) tarafından soruldu