0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar merhaba ilk defa eşimin ailesi ile ilgili post açtım şöyle söyleyeyim  kızım 5 yaşında  ben ayrı oturuyorum iki senedir ayrıldım kızım babaannesini sewmiyor yanına gitmiyor halaların ismini almıyor yani hala diye çağırmıyor ve ne yaparsam yapayım kızımın huyu onlara yanaşmıyor ve bu durumdan beni suçluyorlar ve gerçekten her oturdukları yerden benden bahsediyorlar artık bıktım bu durum için herkesin yanında beni kötü etmeye çalışıyorlar ben asla. Kızıma öyle bir şey demiyorum onakr ne kadar kötü olsalarda onları kötülemiyorum ve ne yapıcam bilmiyorum onlara ne söylesem artık bu iş çığırından çıktı 

7 Cevaplar

0 oy
(27,307 puan) tarafından

Görülen köy kılavuz istemez yaptığınız hal ve hareketlerden dolayı çocuğu kendinizden soguttunuz şimdi laf etmeyin bana. Dee 

-Reklam-
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Sadece cocuk oldugunu ve anlamadığını söyle anlamiyorlarsa oda onlarin sorunu 
0 oy
tarafından
Canım bilmiyorum ama eşinin ailesiyle ilişkin nasılsa çocuklara da yansıyor yani ben öyle düşünüyorum :)
0 oy
tarafından
Çocuklar bizden daha çok hisseder onlarin iç yüzünü görmüştür belki :-D
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Cocuklar masumdur sevildigini veya sevilmedigini hisseder sevmiyolarsa anlamistir zorlamaya gerek yok
0 oy
(13,764 puan) tarafından
Senin bisey yaptığıni zannetmiyorum. Mesela ben hiç sevmem eşimin tarafını ama benim kızım onlar için deli oluyor. Çocuklar hissediyorlar kendini seveni sevmeyeni. Demekki onlar senin çocuğunu sevmiyorki çocukta bunu anlıyor.
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Post uste ciksin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,558 göst.
0 oy
5 cevap 355 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde nur120302 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 931 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Kararsizzzz (5 puan) tarafından soruldu