0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Allah aşkına biri yardım etsin.  3 gundur uykusuzum. Saga dönüyorum sac bacağıma krap giriyor sola dönüyorum kasıklarıma batıyor.  Sirt üstü  ve yuz ustu hic yatamıyorum. Hele 3 gündür uyku yüzü gördüğüm yok. Esim gece çalışıyor o olmayınca tek başıma en azindan rahat bir pozisyon bulup 1 2 saat uyuyordum.  3 gündür evde yatağa sığamıyorum bile. Ayri yatmaya alışmakta istemiyoruz. Siz bir çözüm bulabilmişmiydiniz. 

18 Cevaplar

0 oy
(27,369 puan) tarafından

Bacak arana yasik köy öyle uyu 

tarafından
Deneyim bir cok teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Son hafta gercekten geçilmiyor nasil rahatsan oyle uyu yastik kullan bacak arana 
tarafından
Deneyeceğim canım cok teşekkürler.
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Ben bacak arama yorgan skstirkb uyuyodum
tarafından
Normalde tek yatinca bende öyle yapıyordum ama esimle yatınca üstü açılıyor diye yapamadım hasta olmasın diye.
(1,720 puan) tarafından
Küçük battaniye tv battaniye gibi bi şey yokmu onu kullan
(591 puan) tarafından
Bende aynı senin gibiydim yastık bile fayda etmiyordu yorgan sıkıstırıyodum
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Oyle done done aksami sabah edioduk en son dayanamayio aciodum film izliodum 
tarafından
Gözlerim kan çanağı oldu resmen anneme diyorum bacaklarıma kramp giriyor uyuyamiyorum diye senin daha yeni mi oluyor benim 6 aylıkken başlıyordu diyor. Diyorum en azindan o gunleri uyuyarak geçirmişim.
(5,913 puan) tarafından
Magnezyum kullaniomusun bide sade maden suyu icmende bir sakinca yoksa ic
tarafından
Hic bir ilac kullanıyorum canim. Maden suyunuda bir deneyeyim.
0 oy
(653 puan) tarafından
36+3 üz yastıkta koyuyom olmuyo koca yatak benim ne yapsam olmuyo Allah yardmcmz olsun belinin arkasina köy yastık 
tarafından
Bende 37+1 simdiden başladı uykusuz geceler.
0 oy
(598 puan) tarafından
Kaç haftalıksin canm sola ve bacak arasina yastık koyup uyu cnm
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ben hiç zorlanmadım kuzum rahattım karnım öyle kocaman değildi belkide ondan son güne kadar mışıl mışıl uyudum ama bazen otururken zor oluyordu bacak arana yastık köy veyata ayağını sağa sola at hen eşimin bacağının üzerine de atıyodum dene bi
0 oy
(324 puan) tarafından
Başımdaki hariç 2 yastıkla uyursun canım biri bacak arama diğeri de sırtıma destek anca öyle 1 2 saat rahat yatardim
0 oy
(964 puan) tarafından

Bacagimin arasına yastık koyuyorum dalarsam o şekilde yoksa bende tekken daha rahat yatıyorum ama yapacak bisey yok onada :)

0 oy
tarafından
Bacağının arasına yastık koy canım iyi geliyor 
0 oy
tarafından
Ben yastıkla uyuyordum ay çok zordu yaa
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Arkadaşların yazdığı gibi kocaman abartmıyorum boyum kadar devasa bir yastığım vardı ve onu bacak arasına alıp öyle uyuyordum .  Kramplar icin hergun maden suyu iç iyi geliyor 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Son 2 haftasinda hic uyumadim diyebilirim  bazen icim geciyordu bu seferde nefes darligiyla bogularak uyaniyordum .cok zordu ya agliyordum ölcem diye Allah yardimcin olsun tek nefeste  kavusursun insallah .evet yastik biraz ise yarayabiliyor
0 oy
tarafından

Valla esim destek oluyodu bana ben hafif sola donuyodum nasi yapiyo bilmiyorum ama bel boşluğumu kendi dizleriyle dolduruyodu galiba ben çok rahat uyuyodum o uyuyamıyodu :D ama napalm ben cocugu taşıyorum o da öyle destek oluyodu

0 oy
tarafından
Bacak arana yumusak ve biraz pofuduk bir yastık koy çok rahat edersin bide azıcık yan dönüp soluna doğru dön sonra sağ bacağını kendine yukarıya doğru çek sol bacağında aşağı doğru düz uzat az yüzüstü olacak şekilde inşallah anlatabilmisimdir öylede çok rahat edersin eminim 
0 oy
(581 puan) tarafından
Bacak aradina yastik aliyorum bide bebek yastigim var onafa sariliyorum gogsum yete yapismadin diye onuda bide kafama yastik 3 yadtikla yatiom cok rahat oluyo her yerim destekli :)
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Uyuyamıyordum :D
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Son günlerde eşim ayak ucumda yatıyordu beni yalnız bırakmamak için en sonunda ben salonda yatmaya başladım eşimde yanıma geldi o bir koltukta ben bir koltukta yatıyordum benim yatağımı hazırlıyordu sere serpe yatıyordum çok horluyordum ya çok şükür bitti bak 6 ay oldu zaman çok hızlı geçiyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 348 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 237 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
4 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
29 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,877 cevap

34,975 kullanıcı

...