0 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Dün yazmıştım hani komşu eve girdi diye okuyanlar biliyor. Neyse sabah ekmek almaya ciktim pat karşıma çıktı yolda bı tavır bı trip . Yok niye oylesiniz biz bütün bina boyleyiz girer çıkarız çekinmeden . Yok sokağa niye cikmiyon ya benim bı aylık bebegim var öteki cocuklsrim var. Evde isim var gucum var . Tek derdim dedikodu yapmak için sokskta oturup milletle sakız mi patlatcam. Dedim çocuklar var nasıl cikicam o zaman biz gelelim size diyo . Dedim taşınali iki ay oldu kimseyi tanımam etmem bide bu hastalikta bize göre değil boyle şeyler esim de pinpirikli zaten . Onun izin vermediği şeye niye karşı cikip yabancı kolu komşu için huzurumu niye bozayim dedim.  Konuşuyor da konuşuyor evde çocuklar tek ben ekmeğimi alıp gideyim oyalanmadan neyse dedim . gittim.

6 Cevaplar

+1 oy
(580 puan) tarafından
Kimseye taviz vermeyin. İstemediğiniz, rahatsız olduğunuz bir şeyi de söyleyin. Kötü olacaksanız da baştan tavrınızı koyun. Ben taşınalı 1,5 yıl oldu kimseyi evime çağırmadım kimseye de gitmem. Dışarıda görünce konuşur evime geçerim. Arkadan iyi-kötü ne deniyorsa sensin umrumda değil. Kimseyi mutlu edemezsiniz. Siz evinize mutlu olun gerisi boş 
-Reklam-
0 oy
(2,678 puan) tarafından
İyi yapmışsın canm baştan koymuşsun ağırlığını ortalığın hali belli misafir gitme gelme zamanı değil hem mesafe her zaman iyidir içli dışlı olmaya gerek yok canm 
0 oy
(44 puan) tarafından
Ay bu tip insanlar hiç laf anlamaz canım arsız olurlar genelde işin iş bende önceden kayinvalidemle oturuyordum 1 yıldır ayrıldım ordayken kayinvalidemden çekmedim ama bu tip komşu çoktu yatak odama kadar geliyorlardı bikmistim ya ömür torpuleri bende yüz vermiyodum ama benim kayınvalidem yumuşaktı biraz
0 oy
tarafından
Tövbe estağfurullah bela oldu kadın sana ya ne yapışkan bişeymiş
0 oy
(664 puan) tarafından
Eşim izin vermez gelip gitmeye de bende komşulukta gelip gitmeyi pek sevmiyorum kimseye güven yok sorarlarsa eşim izin vermiyor diyorum hiç sevmem o tipp komşuları fitnelik peşinde oluyorlar o ısrar neymiş öyle kalitesiz insanlar 
0 oy
tarafından
Ayy komşuluğun da Bi edebi var canım ne öyle eve istediği gibi girip çıkacak hemde daha 2 aydır tanıyor seni 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 249 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,775 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 277 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 360 göst.
15 Mart 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,985 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 656 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu

383,140 soru

11,467,445 cevap

35,069 kullanıcı

...