0 oy
354 göst.
Aile kategorisinde (660 puan) tarafından
Kendi evimiz arıtma takalm diyorum yok ikna olmuyo gerek yok diyo bursali olan bilir korusu var ordan gıdip dolduruyoruz 4.uncu kat evimiz 5 damacanayı doldurup çıkariyo sana uzuluyorum beline bisey olcak kendi evimiz taktıralim diyorum boyle nereye kadar gitcek ihlas markasinin suan kampanyasi var 1000 tl ye yok anam ikna olmuyo adam ben taşırim diyo parayla alakasi da yok kenarda çeyregm var onu bozmaya bile razıyım bi akil verin kızlar bu ökuz kocamin aklina nasil girim 

11 Cevaplar

0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ayy ne güzel canım suyu kaynağından alıyorsunuz bence gerek yok, su taşımaktan sıkılırsa kendisi takalım der :) benimde eşim istemiyordu, bazen akşam bşr surahi su kalıyordu sabaha yeter diyordum bu defa gece susuz kalıyorduk taktırdı nihayet 5 yıl oldu 
(660 puan) tarafından
Öyle ama surekli oraya gitmek 4 uncu kata taşımak tamam ben taşimıyorum ama esime uzuluyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Suyu çabuk çabuk bitir bıkar tasimaktan :-D
(660 puan) tarafından
Denedim oda damacanalari çogaltti :D
0 oy
tarafından

Eşine öküz deme :)

(660 puan) tarafından
O benim ökuzum :D yuzunede derim kızmaz kötu niyetle soylemem :)
0 oy
tarafından
Ben 6 senedir kullanıyorum ihlas marka..hiç aıkıntı yaşamadım senelik bakımı yapılıyor filtreler değişiyor biz 1400 tlye almıştık hatta..su kesintisi olsaa bile içinseki suyla idare ediliyor kendi evim değill kiradayım ben ama giderken götürcem 
(660 puan) tarafından
Filtreleri ne kadar arayla degiştiriyosunz
tarafından
6 ayda bir falan ama senede 1 de olsa olur
(660 puan) tarafından
Ne kadar tutuyo peki ucreti
tarafından
100-150 tl civarı
(660 puan) tarafından
Anladm cnm teskkurler
0 oy
(177 puan) tarafından
Benim esimde oyleydi sonra bir şekilde ikna oldu ara sira kaynak suları var köylerinle ordanda getirir eşinize söyleyin ordanda getir ama evimizdede arıtma bulunsun diyin 
(660 puan) tarafından
Korusuya benim için gidiyo zaten o çesmeden de ıçiyo fark etmiyo ona bana kokuyo içimeyrum
0 oy
tarafından
Taşıyan o boşver taşısın 
(660 puan) tarafından
Bugun en son lafım bu oldu :D
0 oy
tarafından
Öküz= eve su baglatmayan erkek
(660 puan) tarafından
Tam da benim kocam :D
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Adam halinden memnun demek kı 
(660 puan) tarafından
O memnun zaten ama o damacanalar evde kalabalık  oda rahatşız ediyo beni yarin bi gun bisey olsa daha kötu degl mi
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Biz hep hazır su alıyoruz taktirmayi dusuyoduk ama pahallı diye vazgeçmiştik bu ucuzmus insallh eşin ikna olur canım 
(660 puan) tarafından
Inslh cnm açılısa ozel kampanya yapmıslar
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kız arıtma içeceğine korusudan doldurun ben Çorluya taşıyorum valla damacana damacana suyu ordan. Artı zaten çeşmeden içiliyor gibi birşey su. Arıtma çorluda var bizde yemeğe koymaya bile olmuyor ishalden kalkmıyor başım arıtmadan içince. 
(660 puan) tarafından
Ben boyle biliyorum cnm esim kayinpederm hep boyle anlatirlar
(13,202 puan) tarafından
Çok eski meseleler yaa onlar.
(660 puan) tarafından
Işte diyorum ya 4 5 sene once yasa çıktı çogu resmileştirmıs o zaman
(13,202 puan) tarafından
Yok canım çok iyi hatırlıyorum baya oldu mahalleler yapılalı. 98 oradan geçiyor ya çok eziyet çektik zamanında.
(660 puan) tarafından
Olabilir cnm ben kayinpederin yalancisiyim :D
0 oy
(537 puan) tarafından
Canm kampanya nerde yazıyo bizde düşünüyoruz 
(660 puan) tarafından
Bursadamisin cnm
(537 puan) tarafından
Yok cnm İstanbul
(660 puan) tarafından
Benm dedim bursada cnm ihlas bi magza açmış açılısa ozel kampanya yapmislar internette varmi bilmiyorum
(537 puan) tarafından
Baktm yok yaa neyse cnmm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 684 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Mersinli (483 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 262 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 753 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Myangell (562 puan) tarafından soruldu

379,288 soru

11,353,092 cevap

34,824 kullanıcı

...