0 oy
686 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nereye harcadınız koluna takan varmi 

47 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Baba verdik babamda ev aldı bize 

Bilezik istemedi ama biz hepsini verdik eşimle arkamda kardeşim de var çünkü 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Degistirdim adana burmasi yaptim iki tane
0 oy
tarafından
Yarısı kadarını bozdurup hastanelere verdik. Diğeri duruyor 
(2,055 puan) tarafından
Özel olmayacaksa neden verdiniz hastaneye
tarafından
2 aşılama ve 3 tüp bebek tedavisi yaptırdık oralara verdik. Sonra olmadı. 9 sene sonra kendiliğinden oldu. Peşine şimdi 2. Yi bekliyoruz :)
(2,055 puan) tarafından
Çok sevindim bende öyle düşündüm Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağıniza almayı nasip etsin inşallah isteyen herkese hayırlısini sağlıklısini versin inşallah:)
tarafından
Amin amin amin. Allah kimseyi oralara muhtaç etmesin eksikliğini de vermesin.
(2,055 puan) tarafından
Amin ecmain inşallah
0 oy
tarafından
Benim duruyo ama yüzünü gördüğüm yok görür muyum belli değil guya bizim adimiza da kayinvabamin kasada duruyo adı bizim bilmiyorum :) 
0 oy
tarafından
Ev aldik biz
0 oy
(580 puan) tarafından
Koluma takmadım duruyor öyle. 1 tanesi ev için (tapu, dask vs masrafı) bozdurmak zorunda kaldım 
0 oy
tarafından
Kociş iş kurdu batırdı 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Dükkan açtik 2 tane kahvehaneyle köfte dükkani şansimiza pandemide hic is yapamadi .geliriyle tekrar yapacakti bileziklerimi .beklemedeyim 
0 oy
(1,542 puan) tarafından
Yazlık aldik
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Kayinbabam benim adima hesap acip bankaa koydu ev aliren ustune koycaz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sıkışmıştık bozdurduk 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Araba  aldık canım 
0 oy
tarafından

Düğünde 200 bin TL para toplanmıştı 9 tanede bilezigim 60 tane çeyrek 20 tane gram vardı  hepsi ne araba aldık sonra arabayı sattık iki ev aldık bahçe aldık ev yaptırdık şimdi 3 tane çocuk düşünüyorum Allah nasip ederse gelecekleri için bisy kaldı onlara çok şükür kendimize kullanmadık onlar için kullandık resmen :)

(2,055 puan) tarafından
Kız o ne öyle maşallah aşiret misiniz :)
tarafından
Yok aşkım değiliz de eşim tek erkek kayın babam 9 kardeş kaynanam 7 kardeş olunca düğün çok kalabalıktı kayın babam hep altın takmış dolar takmış zamanında bu zamana kadar degerlenmis bize kar oldu işte :)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ev aldik parasina kattim
0 oy
(16,003 puan) tarafından
Ev inşaa ettik diye verdim
0 oy
(4,666 puan) tarafından
8 ay taktım bozdurduk ev aldik sadece 2 tanesi duruyo
0 oy
(119,343 puan) tarafından

Kasada duruyo :)

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Evimin içine harcadım  ama pişmanım borç yapığ yavaş yavaş öderdim şimdi o dört bilezikşe arsa araba alabilirdim 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Gitttiii gitti gitti gitti bi daha da gelmez valla kendi ellerimle verdim bak yine hatırlattınız yaaaa koca gelsin kavga edecem :))))
(2,055 puan) tarafından
Ahah etsen ne olacak bacım sanki çok umurlarında adamlar bizden aldıklarını borç görmüyor gitti gelmez uçtu konmazlar;)
(1,287 puan) tarafından
Aynen yaaa bi bardak soğuk su içelim en iyisi yapsalarda asla hepsi yapamaz belki 1 tane ancak yoksa hepsi yapacağına bir ev alınır bizim burda
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Araba aldık o zamannda 4 bilezik 6 bin tl etti şimdi 30000 bin Ama daha hala yerine gelmedi eşim altın arttıkça alası gelmiyor pek 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 582 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 574 göst.
23 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 359 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
+2 oy
47 cevap 885 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde Caresiz.08 (4 puan) tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,924 cevap

34,882 kullanıcı

...