0 oy
762 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yan apartmanda yangın çıktı beşinci katta ambulans falan itfaiye geldi evde kimse yok gbiydi kapı kırıldı girildi küçücük oglan çocuğu annesi babası gezmeye gitmiş evde tek bırakmışlar ufo devrilmiş çocuk simsiyahti şuan komusda kaliyor çocuğun annesi babası hala ortada yok

29 Cevaplar

0 oy
(924 puan) tarafından
Ya nasıl bı sorumsuzluk bu acaba
-Reklam-
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Ay inanmıyorum nasıl bırakmışlar küçücük çocuğu halada dönmemişler yazık 
0 oy
(2,264 puan) tarafından

******** pislikler :angry:cehennemin dibinde gezsinler 

0 oy
(549 puan) tarafından
Yok artk ya pess cocugu bırakıp gezmeye gitmek ne ben bakkala bile gitmiyorum 

Uyumuyorlen mutfaga bile gtmıyorm 
0 oy
(18,274 puan) tarafından
:/ büyük konusmuycam ama tutamuyorum kendimi cocuktan önemlimiydi gezme bunlar nasil insan ya evin suyumu cikti cocuguda goturun madem ben cocuklarimi evde birakip komsuya gideemem kocamda birakmaz aklimiz kalir yaaa
0 oy
(197 puan) tarafından
Yok artik madwm gezmeye gidiyosun çocuğuda götür bunlar gelirler yine çocuğa kızarlar nasil devirdin diye
0 oy
tarafından
Ne cessaretle evde birakip gidiyorlar allahim ben bi dkka bile biraksam mutfaga gitsem icim rahat etmiyo ya 
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Allah im korumuş ya. Hic unutmam çok küçükken mahallede bi kadın vardı 2 çocugu vardı bi daha sut bebesi diğeri 3 yaşında. Gece kapıyı kitler giderdi. Bi gün 3 yaşındaki çocuk cama çıktı bebeği gösteriyor bize 3 katta. Allah im hiç unutamam polis çilingir ne varsa gelmişti. Herkes anne baba olmuyor işte :(

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allah  sizi  islah  etsin  ya  ben kızımı  yan  odaya  koyuyorum  50 kere  bakıyorum  kontrol ediyorum  bu millet  nasıl  ewde  tek başına  bırakıyor  aklım  almıyor  bu kadar sorumsuzluk olurmu yaa 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 288 göst.
0 oy
1 cevap 115 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (481 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 1,273 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 325 göst.
26 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu