0 oy
875 göst.
Diğer kategorisinde (759 puan) tarafından
Bazılarına saçma gelicek belki de çünkü daha keseyi görmüştüm ama yine de çok özlüyorum bana ilk sevinçi yaşadan oydu..4 aydır düştü ama hala neden gittin bebeğim deyip ağlıyorum hayırlısı Allahtan ama çok üzülüyorum herkez unuttum sanıyo ama tek başıma kalınca bazen öyle bi aklıma geliyor ki..daha kalp atışını duymamıştım ama kana girince Cana giriyomuş demek evlat buymuş.. Allahım nasip etsin yinede bi bende sevineyim 

Ama nedense hep olsa bile İlk gibi sevemcem sanıyorum..

Çok doluyorum bunu kimseye anlatamıyorum kimisi seviniyor kimisi dalga geçiyor diye..

18 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte saglikli bi evlat nasip etsin
(759 puan) tarafından
Amin çok sağolun
-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım rabbim evlat acısı ile sınamasın 
(759 puan) tarafından
Amin canım Amin
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Sevinene de alaya alana da Allah merhamet versin insan saçı kesilince bile üzülüyor ilk heyecanın olduğu için boylesindir inşallah ikinci evladın yarana iyi gelir
(759 puan) tarafından
İnşAllah canım kismet
0 oy
(782 puan) tarafından
Ah kuzum evlat acisinin her turlusu cok.acidir eminim bende olsam dusunmeden edemezdim.ama o obur dunyada seni bekliyor bunu unutma bir melek vermişsin rabbim yardimcin olsun umarim.en kisa zamnda bir bebegin olur biraz daha acisi hafifler rabbim kimseye yasatmasin
(759 puan) tarafından
Öyledir canım Allahım birdaha yaşatmasın vede hiç kimseye evlat acısı vermesin çok zor
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Seni kalpten anlıyorum. Çünkü aynısını yaşadım birde kalp atışını herseyini duymuştum. Rabbim daha büyük acılar yaşatmasin canım geçicek sadece zaman ver kendine, unutamadım hala hatırlıyorum ama acısı bir nebze olsa da geçmeye başlıyor çünkü hayat devam ediyor. Şükrediyorum çünkü hala olabilir yaşım genç olmaması için bir sebep yok sende öyle düşün şükretdikçe için ferahlıcak
(759 puan) tarafından
Kismet nasip deyip susuyorum  elimden ne geliyor ki canım..
Senin de mi bebeğn yok daha
(8,080 puan) tarafından
Hayır canım yok 3 yıllık evliyim ben. Burada çok anlatma bu tarz acılarını sonra oradan vurmaya çalışan zavallı zihniyetler oluyor
(759 puan) tarafından
Ya kimseyle işim olmaz benim arkadaşm fln da yok canım.
Bende 1yıllık evliyim Allahım nasip etsin evlat isteyen herkeze
(8,080 puan) tarafından
Daha çok erken canım benim olur amin inşallah
0 oy
tarafından
Allah kucağını doldursun benim hamileliğim çok ama çok problemli geçti hep kayıp etme korkum vardı eşim bir gün  kitaptan okudu Allah bir anneye 10luk sabır verir anne geçmişini düşüren 3lük şimdiki zamanını düşürken 3lük geleceğini düşünürken 3lük sabrını harcar 1lik sabırda annenin sabrını karşılamaz diyordu annemin karnında bebeği vefat etti teyzemin doğumdan sonra 2 bebeği vefat etti kalbini duysanda hissetsende acısı hep aynı Allah sabır versin sana 
(759 puan) tarafından
Amin canım çok sağol benimde korkum var daha düştü 2ci olursa doğuran kadar korku olucak kayınvalidem halam oluyor onunda bir çok bebeği öldü görümcemin bebeğleri düştü ondan da korku oluyo
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum benimde ilk bebeğim 3 aylıkken kalbi durmuştu geceleri hep ağlardım unutamazdım ama RABBİM büyük ondan sonra bir düşük daha oldu ve sonrasında iki tane evlat verdi RABBİM sanada hayırlısından sağlıklısından versin inşallah 
(759 puan) tarafından
Allah razı olsun canım. Şok korkuyorum ya 2cide düşerse diye.
(2,267 puan) tarafından
Bol bol dua canım inşallah bişey olmaz RABBİM hayırlısını versin
0 oy
(3,919 puan) tarafından
Oy kuzum benim rabbim kucagini doldursun inşallah seni çok iyi anlıyorum ağlasa bile içim gidiyo canımdan can gidiyor resmen
(759 puan) tarafından
Allah razı olsun canım Rabbim evlatlarınızı size bağışlasın evladı olmayanlara nasip etsin
(3,919 puan) tarafından
Amin ecmainn
0 oy
(2,383 puan) tarafından
Bende yasadim malesef boş keseydi ama ikinci olana kadar sık sık ağlardim o yaşasaydi bugün yarin doğumum olacakti diyorum canim sağlıkla ibsallah rabbim tekrar nasip etsin ben 4 ay sonra tekrar hamile kaldim
(759 puan) tarafından
O yaşasaydı 21+1 haftalıgımdı şimdi karnım da çıkmıştı düşününce insana daha ağır geliyor gebelikte hiç değişmedim her hafta mesaj geliyor..
Allah razı olsun kuzum bende bir kalsam belki geçer
(2,383 puan) tarafından
Aynen bende silememiştim ama çok şükür sadece tarih değiştirdim Rabbim nasip eder insallah merak etme
0 oy
(964 puan) tarafından
Ilk bebeğim heyecanı cok baska oluyo bende martta kaybetmiştim ilk bebeğimi ikinciye hamileyim şimdi 30+5 olduk cok şükür ama heran bisi olacak psikolojisi mahvediyo insani insallah senin de bian once sevinçli haberlerini alırız Rabbim buyuk kimseyi evlatsizlikla da sınamasın evladıyla da
(759 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum.
Aynen hala testleri saklıyorum bende daha hamile değilim ama şimdiden ya yine düşerse diyorum
0 oy
tarafından
Canım ben diş hekimi asistaniyim klinikte calsyrdm tedaviyle hamile kalmıştım fazla radyasyon aldığım için dış gebelkle sonuçlandı bebeğim radyasyon dan kaynaklı rahime yerlesemems ve sol tupumde kalmış orda büyümeye çalıştı ve büyüdüğü için tupumde patlattı iç kanmaa gecrdm aradan 2. 5 yıl geçti onun üzerine rabbim bana evlat nasip etti ama kendimi hala suçlu hissediyorum calsmasydim belki olmuckti diye hala aklıma gelir hala üzülürüm ölünce onu goreblckmiym diye düşünürüm hep kalp atışını duy yada duyma küçük olması birşey ifade etmiyor ki insanın canı soncta seni çok iyi anlıyorum rabbim tez zamanda kucgni doldursun inşallah 
(759 puan) tarafından
Öncelikle Allah razı olsun canım
Evet insana ağır geliyor sanki bebeğim olsa bile onun yerini doldurmayacak gibi.. 1yıl oldu evleneli bende sonra evlenip doğuranlar var kismet yinede şükür
tarafından
Rabbim hiç beklemediği biranda versin o mutlulgu sana biliyormsn benm 5 yaşında bir kızım var ikinci kızıma hamile olduğumda dış gebelikten sonra ben ilk kızım gibi sevemem ayrım yapmış olurum onu öptüğün gibi opemem kavga etseler büyük kızıma kizamam diyordum ama o iş öyle olmuyormuş rabbim hepsnin sevgisini ayrı veriyormuş hepsi bambaşka
0 oy
(7,481 puan) tarafından

ilk bebegimi bende kaybettim 3gun yasadi yavrum.  ikinciye hamile kalınca resmen dogana kadar hem bise olacak diye  hemde sanki ilk bebegimi unutturacak diye korktum. ama Rabbim oyle buyuk ki hem sabrını veriyor hem diğer yavruna sevgini. asla unutulmaz ama yeri doluyor canim. insaAllah tez zamanda kucagin dolar seninde. <3 Rabbim kimseye taşıyamayacağı  yuku vermez. 

(759 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
 daha zoru varmış sen hele görmüşsün 3 gün yaşadı dediğine göre bende korkuyorum 2ci de düşer diye
(7,481 puan) tarafından
evet canim gordum 32 haftalil dogdu.ama ne kucagima alabildim ne dokunabildim..sadece cenazesine dokunmak nasip oldu. simdi ikinci kizim 17 aylik oldu hamdolsun. Hep ablasinin eşyalarıni kullandi aslinda diyoruzya kims e kimsenin kismetini yemez diye o hesap. bilmeden ikinci yavruma esyalar almisim. Rabbime sonsuz sukur. cennette sefaatcide nasip etti kucagima tekrar yavru da.
sende uzulme korkma. Rabbim her acinin sabrini verdiği gibi sabredene mukafatini da veriyor. insaAllah en kisa zamanda saglicakla bebegin olsun canim benim.
0 oy
tarafından
Ayy aynı bende öyleyim canım hiç  geçmedi acısı ben kürtaj oldum o ameliyathanede gözümü açtığım anı hatırladıkca ağlıyorum 
(759 puan) tarafından
Allah nasip etsin canım çok acı durum
0 oy
(341 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda tekrar o mutluluğu yaşatır inşallah benimde ilki düşükle sonuçlandı bu diğerine kadar bende senin gibi çok takiyodum ki hala da aklımda sürekli diyorum şimdi olsaydı işte doğacaktı niye gitti falan ama nasip kısmet Allah'tan hayırlısı dileyelim rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hiç üzülme inşallah yerini doldurur rabbim 
(759 puan) tarafından
Bende 21 haftalıgım olcaktı ama maalesef yinede şükür daha kötüsü ola bilirdi
Allah razı olsun canım
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bende ilk düşüğümü anlamadım öğrenmemle düşmesi arada 10 15 gün vardı ama ikinci düşüğüm çok koydu bana hala aklıma geliyo peşine hemen hamile kaldım şimdi hamileyim ama ikinci düşüğümü hiç unutamıyorum 4 gün hastanede yatmıştım suyum bittiği için yavrumun kalbi durmadı hareketliydi ama suyum hiç  yoktu mecbur ilaçla düşük yaptım sana zararı olur enfeksiyon kaparsın dediler hiç unutamıyorum onu
(759 puan) tarafından
Acısı geçer inşAllah..
Bende de öğrendim ve 18 gün mutlu ola bildim sonrası düştü .
Ve 2ci de düşer korkusu var hiç olmazsa hamile kala bilsem yine iyi olur
(3,282 puan) tarafından
Korkma canım rabbim nasip eder yine inşallah
0 oy
(176 puan) tarafından

Seni cok iyi anliyorum 2 kere yasadim o duyguyu biri 5-6hafta biri 11 hafta:(kismet 

Insallah tez vakitde hamile kalirsin sag salim kucagina alirsin

(759 puan) tarafından
Canım ya şok zor bi durum
Amin insAllah
(176 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(6,908 puan) tarafından
Sevinmem diye düşünmen çok yanlış

Benim de İlk bebeğim düşük oldu bnde kalp atışını bile duymamıştım

Sonra Göktuğ kuşum doğdu ❤️

Bekle herşeyin vakti var sn iste elinden geleni yap nasib Allah'tan