0 oy
1,071 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya benim saclarim artik rapunzel oldu gidiyo, cok uzadi ya skldim artik. Bide kapaliyim zaten, esim hayir kestirmeyeceksin diyo, uçlarindan minnak aldır bitsin gitsin diyo. Ya adam saca da karişir mi ya?

Bide diyo ki, ben hoşuma giden her seyi sende gormek istiyorum. Bide saçini simsiyaha boya uçları kirmizi bordo. Bu fantezi ne yaa, saçım kahverengi memnunum ben. 

Ikna nasil edeyim ya, sizin de esleriniz saciniza karisiyo mu????

34 Cevaplar

0 oy
(27,348 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

İstediğini yap Aytaç o senin esin

tarafından
Kayin validem yorum yapmis kizlar :D
(27,348 puan) tarafından
Ahahaahahyttt lan Aytaç yaaa
(2,323 puan) tarafından
Hahhahahay :D doğru diyor kayınvaliden :D
tarafından
Nevar kiz oda oyle diyo iste :D
(27,348 puan) tarafından
Ahhahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kökten kes gitsin 
tarafından
Sen kökünden kes bırak adamı
tarafından
Kiz oyle yaparsam adam beni burakir :D
tarafından
Hahahahaha sonra sende beni kesersin senin yüzünden oldu diye yasasın kötülük hahahahahahahahaha
Şaka kız kesme en nefret ettiğim şey kadın dediğin saçlı olur saçlıiiii ben eşime sıfıra vurayım mı desem asla der saçın olsun der
tarafından
Hajsjsjsj busrammm sifira vurmuyorum ya sadece omuzlarima dussun yeterr
tarafından
Aynen omuz hizasında olsa yeter çok uzun da bayıyor insanı yaaa
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Hayır karışmıyor hatta pandemi doneminde kuaför gitmedim tepeden bağladım ve kendim kestim 
tarafından
Izin vermiyo ya adam saca da mi karişilir kendi saçim kendim bilirim ya
0 oy
(13,687 puan) tarafından
En azından açık açık knusuyi.

Ben kazitsam da umrunda degl
tarafından
Ya bu birisinde gormus hoslanmis sonra benim kafamda uygulamis olmasin ya gebertirirm onu ya
0 oy
tarafından
Tabikide karışır şimdi kalkıp mora boyatcam desem hayır der :D
tarafından
Mora boyatsan ben bile karisirim burdan adam hakli yani :D
tarafından
Hajsj kiz dalga gecme yaa ciddiyim :D
tarafından
Yenianne hahsjsjsjsjsj :D Allah sizi ya oldum gulmektenn
tarafından
Ben uzun saç seviyorum yaa ama çocuk olunca kısa kestirdim duş kurutma malum
0 oy
(12,489 puan) tarafından
:) değişik miş eşin benimki karışmaz kessem farkında bile olmaz
tarafından
Ofya :( ama cok uzadiii saçim
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Benimki de kestirme diyordu popova kadardı evde yokken makası aldım sırtıma kadar kestim kızdı bağırdı çağırdı geri barıştı kendi kendine kes sen bir şey olmaz :D

tarafından
Anam benki tum yil boyu konusur konusur durmadan ohoooo rizasi olmadan yapamam acil ikna etmem lazim vallahi popomu geçti bende :D
(3,276 puan) tarafından
Başim ağrıyor Artık de sağlık problemlerim başlıyor falan de ben bugün iyice kestirdim boyatayim kafamda yük kalktı yeminle gözümün onu açıldı bendeki saçta 2 kadındaki saca bedel
0 oy
tarafından
Keşkeeee eşim bana dese saçını böyle yap şöyle yap diye valla hoşuma gider. Ben ona soruyorum napayım saçıma diyorum ben nerden bileyim diyo pfff
tarafından
Cok inan can sıkıcı bisiy ya özgür olamiyosun, bide fantezileri var Allahim Yarabbim
0 oy
(747 puan) tarafından
Benim saçlarım evin her yerinde olduğu için ömrümü yedi saçlarım sıfıra vurak diyor :D
tarafından
Hajsjsjsj :D ya bu adamlar ya kestirme diyo, yada sifra vur diyo
(747 puan) tarafından
Aynen ya tamam vurak sıfıra diyomm ahh nerdeee diyor :D
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Benimki de aksine kes diyo hep:D bende kısa saç seviyorum Allahtan sıfıra vurmuşluğu var kendi elleriyle haahahah:D süper ikiliyiz:)) 

tarafından
Neeeeeyyyyy dogru okudum mu kiz?
Gari bende dalga gecme ya :D
(12,513 puan) tarafından
Vallahi gerçek ben 5 e vur dedim Bi baktım sıfıra vurmuş beni kdkdmd
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Amaan aytaaccc
tarafından
Noldu yaaa
(119,251 puan) tarafından
Kes gitsin
0 oy
(146 puan) tarafından
Hayır karışmıyo ama bn uzun saçı seviym doğumuma iki ay kaldı bayağı uzamış belime kadar geliyo kestircm yoksa doğum sonrası zorlıcak 
tarafından
Açıksan canm uzun saclar cok guzel ama ben kapaliyim yani surekli topluyorum
(146 puan) tarafından
Haksız boş ver kestir bir iki konuşur susar cnm
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Eşimde kesmemi istemezdi saçlarım çok dökülmeye başladi kestirdim birşey demedı baktıkı karı keltoş olcak razı oldu :))) 
tarafından
Ay ne guldum ya keltoş sozune, kiz bende numara yapsam mi acaba dokuluyo falan diye ☺️
(1,327 puan) tarafından
Olabilir canım dene belkı işe yarar :)))
0 oy
tarafından
Ya esim bana oyle dicek valla tek bir cm dahi kesmem ne guzel ben memnun olurdum bu durumdan
tarafından
Canm kurutmasi, toplanmasi cok zor vallahi :(
tarafından
Anliyorum zordur bi ara benimde cok uzundu kestim ama kocam istese dedigini yaparim
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Benim eşim bekarken bayılırdı saçlarıma benimde aşırı çabuk uzar. yerde kılları gördüköe aşkım ne olur keselim kazıyalım diyor. Bide yanına yatıp sarılınca saçlarım ağzına giryor yüzüne değiyor deli oluyo o zamanda kestir diyor. Bunları dene dibinden değil ama ortalarından kopar at yere :D

tarafından
Hajdjdjjsjaajjajaa annaaammmmm ne guldummm be :D kiz yapacammmm sooozzz
(1,629 puan) tarafından
Yap yap benim lisede lakabım rapunzeldi halada uzun saç severim 2 senede 3 kere kestirdim hepside kalçama kadar inmişti şimdi de belime geldi eşim beni kestirmek için ikna etmeye çalışıyor:)
0 oy
tarafından
Her banyodan sonra saçlarını tarayacaksa tamam kesme
tarafından
Tarar canm, hatta bi defasinda kavga ettik ben tararim dedim oda hayir ben taricam dedi kuruttu taradi hatta hördu bile.
Bi defasinda da renk açıci aldi getirdi saclarmi açri siyahtan beyaz yapti 1hafta ugrasti, daha sonra acik kahverengi yapti suan sacim o renk. Kapali olmasaydm yemin ederim ki videosunu atardim videoya cekmiştim.
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bnmkide karışıyodu Bn rahatsız oluyorum sen deil dedm kısaltum bişey demedi tabi herkes farklı 
tarafından
Benimki susmaz ya cok kizar
0 oy
(81 puan) tarafından
Yaaaa ne güzel eşin uzun saç seviyor. Ben eşim yüzünden dağıtıma gelmiş asker gibi gezdim yıllarca sonra azıcık uzattım baktım yine kestir diyo gittim bende enseleri kazıttım baktı bu karı manyak şimdi kısacık olsun saçların diyemiyo aşkım saçların uzadı bunalmıyormusun diye alttan alttan yol yapıyo
tarafından
Bende seviyorum ama cok uzadi :(
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Kestirme demesini anlarim da o ne öyle seni begebdigini artise falan mı benzetmek istiyor kiz asla kendinden taviz verme seveceksen kahverengi saçlı halimide seversin de:angel:

tarafından
Sultan ya bu birinden hoslanmasn falan ya benu kime benzetiyo acaba hayy ben gorur o ya
(1,785 puan) tarafından
Kanka ben böyle olaylarda efhamlaniyom mesela kizimiz olursa birdaha asla sen isim koyamazsın diyorum neden diyor eski sevgilinin falan adiysa nerden bileyim ben diyorum :D hic o taraklarda bezi yok Allaha şükür ama şeytan dürtuyor beni ister istemez
tarafından
Aynen beennnn hatta bunu k.validem k.babamin yaninda da soyledim ki, kizim olursa bennn kouycam oglan olursa siz :D Allahtan ortak noktada hallettik :D hajsjs
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Benim esim de kisa sac cok sever..ben de kisa sevdigim icin surekli kestirirm..uzadgnda kestrsene fln dediği oluyo onun da..bni rahatsz etmiyo ama..
tarafından
Ne guzel ya ortak noktaniz olmasi ☺️
(3,901 puan) tarafından
Valla oyuzden cok rahat ediyorim cnki o da karisiyo saça..

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 627 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 285 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,822 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 507 göst.
17 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,051 göst.