0 oy
1,150 göst.
Diğer kategorisinde (410 puan) tarafından
bundan önce post açmıştım annem zorla İstanbula götürmek istiyordu dediğini de yaptırdı geldik bebeğimle 5 gün oldu kardeşim sürekli bebekten rahatsız ev sahibi gelecek ağlatmayın yok kapıyı yavaş kapatın yok etrafı dağıttınız vs vs bugun de tartıştık bana mesaj attı kocanı ara gelsin götürsün seni istemiyorum evimde bende anneme dedim beni bunun için mi getirdiniz eşim ankarada işleri var cuma günü bitiyor gelemez devlet işi bu erteleyemez de valizimi hazırladım dedim cumaya kadar idare et gideceğiz bebeğimle annem de hiç demiyor kızım gidersen ben de giderim sizi ben getirdim dedim anne birşey demicenmi 5 ay baktım size üstüme düşeni yaptım dhaa ne istiyonuz benden git zaten İstanbul soğuk bebeğin daha rahat eder o zaman neden getirdin dedim uçakta yolda 3 aylık bebekle perişan olduk kahvaltıda zaten annem beni ağlattı sonuçta ben misafirim diyor niye çok ekmek yiyorsun kilo almışsın şişmişssin iyice ya bunu benim evimde dese zoruma gitmezde burada diyince ağladım şimdi kara kara düşünüyorum cumaya kadar ne yapacağım kalacak başka yerim de yk bu virüs te otel vs de kalınmaz o kadar pişmanım ki böyle de düşman olduk asla konuşmam keşke gelmeyip küs kalsaydık şimdi de ağlıyor Allah emeğimi hiç edeni bildiği gibi yapsın ya hem oğlu kovuyor evden hem de diyor tm cumaya kadar ayrı odada kal ile gidip geliyor seni görmez bile ikide bir bana mesaj atıyor kardeşim defol git gelince görmeyim evden kovulacam sizin yüzünüzden kış ortasında evsiz kalacam kocamı aramış demiş hemen gel karını çocuğunu al götür birdaha da beni aramayın yüzüne kapatmış eşimde dedi artık ölseler bile ölülerine bırakmam seni sabret cuma günü gelip alacam tekrar ankaraya gidecem diyor sizce ne yapayım bebekle tek te gidemem valizler eşyalar var bebek mama yiyor onun maması hazırlanması lazım sıcak su falan otele gitsem mi 

49 Cevaplar

+1 oy
(410 puan) tarafından

En İyi Cevap

durup durup mesaj atıyor hakaret ediyor ben kocamın kıymetini bundan sonra bilecm adam hamile iken bana iş yaptırmadı ayağıma kadar yıkadı çok ağladım bugun anneme aşırı sinir oldum beni vallahi zorla getirdi gel gel ağladı parası neyse verecem bebeğini en iyi doktorlara götürecem küfürlü mesajlar var onu atmadım eşim diyor geleyim sizi alayım sonra tekrar ankaraya giderim 

image

(3,107 puan) tarafından
Aa yuh ya ayıp insan yabancıya demez bunları kaldı ki ablan. Ev sahibini bahane ediyor bence. Ev sahibi vicdansız mi bebek sesi var diye evden kovsun. Asıl kötü olan kardeşin
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Sabret gerekirse hergun odana yemek siparisi ver ama yeme yemeklerini. Cidden cok zor bir durum. Bir anne kardes bunu neden yapar. Ben de annemdeyim hatta esimle egitime geldik annemle ben tartisiris arada ama asla esime yansitmayiz biz anne kiziz olur arada diye. Ogluma ben kizsam annem bana kizar niye savunmasiz cocuga kiziyosun diye. Hamileyim is yaotirtmaz. Ama cidden senin yasadigin bambaska bise. Hele kardesine co ksasrdim

Sabret kocadan baskasi yalan valla git evine mis gibi
(410 puan) tarafından
kocamın elini öpecem kıymetini anladım para attı kartıma dedim burada asla yemek yemem
tarafından
Kesinlikle iyiyse de kotuyse de Rabbim kimseyi esiyle sinamasin es en zou bak para atmis git al yemegi icikma odandab anlasinlar esinin sana kymet veridigini
(410 puan) tarafından
yoo annem dedi senşn kocan da akıl yok hemen diyor gelip alacam insan der dişini sık gelme onlar annen
tarafından
Hem suclular hem gucluler :) bosver he de gec
+2 oy
(457 puan) tarafından
Bunlar nasıl insan ya 
(13,202 puan) tarafından
Hani kendi bilet almıştı gelsin diye terbiyesiz zaten bebe hasta üstelik ev sahibinin de küçük bebek ağlayacak diye kızacağını sanmıyorum
+2 oy
(2,321 puan) tarafından
Senin kendi ailen mi bunu yapan şoktayım
(410 puan) tarafından
evet hemde zorla getirdiler gelmesen konuşmam biter mezarıma gelme dedi annem
+1 oy
tarafından
Keşke annenle gitmeseydin 
(410 puan) tarafından
keşke keşke keşke
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Öz kardesinmi o senin
(410 puan) tarafından
evet öz kardeşim
0 oy
tarafından
Kız o nasıl anne o nasıl kardeşim? Kuzum sabret surda 2 gün kalmış virüs çok fazla sık dişini Allah korusun bebeğin veya sen virüs kaparsan daha çok üzülürsün 
(410 puan) tarafından
Ah şu virüs olmasa
0 oy
tarafından
Ben olayım bir dk durmam canımı dişime takar çıkar giderim evime o ne biçim ana o ne biçim kardeş allah vicdan merhamet versin 
(410 puan) tarafından
3 aylık bebekle nasıl gideyim yemeklerini yemey cm kendime dışarıdan söyledim ya biri olsa beni götürecek yardım edecek Bi dakka durmam
0 oy
(183 puan) tarafından
Onceki postunu okumustum canim ama yazmak nasip oadi simdi bunuda okudum kusura bakma ama bole kardes anne olmaz olsun valla ben 1 dakika kalamazdim orda imkanin varsa valla aci zulum bin taksiye geri don evine rezil.olursun zorluk cekersin blki yokda ama vallahi bak durmazdim ben o ewde 1 dakika daha birdahada yuzlerine bakzmadim onlarin nasil sinirlendim ya
(410 puan) tarafından
çok şükür param var ama bebek çok küçük birde mama yiyor en büyük sorunum o yolda sıcak su sonra ılıtmsk için soğuk su biri daha olmazı lazım yanımda
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim bunlar nasil insanlar ya allah sana sabir versin allah yar ve yardimcın olsun.
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim eger imkanin varsa otele git cok büyük ayıp etmişler 
(410 puan) tarafından
var ama korkuyorum virüs yüzünden keşke hiç gelmeseydim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bence bir otele gitsen daha rahat edersin hiç değilse onların yüzünü görmez muhtaç olmazsın mama ile besleniyorsa bebeğin için ketilda su kaynatirsin otel odalarında buz dolabı ketil var kahvaltı veriyorlar öğlen ve akşam yemeğini dışardan yersin İstanbul'un neresindesin ben otellerde çok çalıştım otel önere bilirim
(410 puan) tarafından
Sarıyer de kalıyoruz
0 oy
tarafından
Kardeşin erkekmi evlimi ? Neden boyle yapiyorki
(410 puan) tarafından
erkek bekar polis İstanbulda annemde ona kışlık erzak falan yaptı onları getirdi beni de kuyruk olarak
tarafından
Cok zor insanın kardeşinin tarafindan istenilmemesi anlıyorum seni
0 oy
(265 puan) tarafından
Imkanin varsa taksi tut uygun bir otele gec az kalmis siger türlu sabret esini bekle.
0 oy
tarafından

Kardeşinin yaptığı nereye sığıyor 

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sen niye kardeşine ağzının payını vermiyorsun
(410 puan) tarafından
söyledim dedim birdaha da konuşma benle ölene kadar sen bilirsin dedi ister konuş ister konuşma
0 oy
tarafından
O kadar dedik sana gitme diye dinlemedinki 

Annen zaten senin yanında olmicak kendini düşünüyor sadece canım ne diyim
(410 puan) tarafından
keşke gelmeseydim o kasar pişman o kadar pişmanım ki hayattaki en büyük pişmanlığım o derece pişmanım
0 oy
(260 puan) tarafından
Ulan bu nasıl kardeş bu nasıl anne !!! 

Sabret gülüm sen otele filan gitme güven olmaz kadın başına yapamazsın otelde filan sen cumaya kadar bekle kocan gelsin seni alsın.
(410 puan) tarafından
Hem virüs var hem tek otelde ne olur ne olmaz kocamı beklycm oda üzüldü seni niye ağlattılar biz onlara öyle mi yaptık dedi blr bebeğimle sığmadım
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bı tane termos al bebeğin maması için. Gerekirse de otele git. Virüs her yerde var.dikkat edersin bişey olmaz Allah'ın izniyle. Onların yanına sığıntı gibi kalma git.hem cgir getir hem insan muamelesi yapma
(410 puan) tarafından
termos var da otele güvenemem eşimi beklycm cuma gelecek beni bırakıp geri gidecek
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Yuh artık o nasıl anne kardes. Kavga edersin falan ama kadın halinle seni kovmak nedir ya bide cocuk la. Nasıl bir vicdan o ya. Annem insan bagırır niye kardesını kpvuosun nereye gitsin. Ya sen bunları hayatından sil canim. Bole anne kardes olmaz. Annemle ablam evliyim canını verırler. Ablamla kavga ederiz ama canımızı veririz birbirimize. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 591 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 267 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.