0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar biz köyde ev yaptırdık ben çalışıyordum ev yaparken çok destek oldum bekardım o zaman hatta bi tane odayı kendi zevkime göre yaptırdım dedim burası benim odam ne olursa olsun evlensem bile gelip bu odada kalırım kimse giremez onayladılar bi tanede erkek kardeşim var annemde dediki ben gelin yanında oturmam onlar alt katta oturur dedi istediği gibi içini yaparlar dedi şimdi annem diyor ki senin odamdan banyoya kapı açarız erkek kardeşin orda kalır ben dedim ki orası benim odam ben nerde kalıcam dedim bende evliyim ve bir oğlum var kardeşimi ve onun karısıno düşünüyor beni ve eşimi düşünmüyor çok sinir oldum baya tartıştık işte sanki ben oraya masraf yaptım çalıştım para verdim demişim gibi şimdide bana beni sinirlendirme ne kadar masraf yaptıysan onlsrın parasını veririm Saba diyor bende dedim senden para isteyen yok niye yanlış anlıyorsun dedim öyleykende beni suçlu çıkardı Allah aşkına ben mi hatalıyım

5 Cevaplar

0 oy
(2,049 puan) tarafından
Yok bence annen okadar kalmazsınız diye düşündüğü için kardeşin gile germeyi düşünüyor odani
tarafından
Ama canım 3 kardeşiz üçümüzümde İstanbul'da evi var köydeki ev 3 katlı alt katı kardeşime vardi üst katı ablamla bana çok gitmeyiz senede bir kere falan gideriz diye şimdide erkek kardeşim alt katı yaptıramaz edemez diye bizim katı ona veriyor
(2,049 puan) tarafından
Vermeyin canm yaptırsın söz nasıl yaptıysanız oda yaptirsin
tarafından
Oğluna kıyamıyor ama ben köpek gibi çalıştım onu dile getirmiyor hazır daireyi oğluna teslim ediyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gelinini dusjnuyorsa valla düşünsün. Bn senin yerinde olsam bı sure gitmem. Bn öyle şeylere sjnirnolurum. Sen anlasmissin şimdi senin kalacağım odayı değiştiriyor. Eee sen gidince nerde kalacn
tarafından
Tamm o zaman gitme sende
tarafından
Gitmicem zaten çok zoruma gitti bide diyor ki beni bırakıp gitmeseydin o zaman e bekar olsaydım da aynı şeyi yapacaktı
tarafından
Yani bnce o üste çıkmaya çalışıyor. Hiç taviz verme anlasın hatasini. Gelin mi bakacak ona yine kızı bakacak. Görsün yanyana kalınca gelinini
tarafından
Valla bıktım elimizden gelen herşeyi yapıyor ablamla ben her desteği gösteriyoruz ama yinede oğluna daha düşkün ayrım yapmıyorum diyor ama yapıyor
tarafından
Erkek anaları genelde erkek çocuklarına ayrı düşkün oluyorlar neden bilmiyorum..bnm ablam var sadece annemde onu görmedim ama diğer herkeste gördüm. Oğlanı kaybetmekten mi korkuyorlar nedir. Çırpınıyorlar
0 oy
tarafından
Sen baştan demişsin benim 
tarafından
Evet söyledim ama kabul etmiyor
tarafından
Versinler o zaman yaptığın masrafı hem para ver hemde kardeşin gelsin otursun oldu ben kabul etmem odayı ben yapmışım sonuçta
0 oy
tarafından
Gelinini düşünüyor işte ne güzel 
tarafından
Biz nolcaz peki
tarafından
Mantıklı düşününce onlar daha çok gider annene öyle değil mi
tarafından
Canım kardeşim de çalışıyor zaten şuan evli değil sevgilisi öğretmenlik okuyor nerde oturacakları bile belli değil neyin krizini çıkarıyor anlamadım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Sen hatalısın gibi geldi bana canım yani ailen sonuçta ne güzel zamanında elinden gelmiş bi çatıları olmasına yardım etmişsin evlatlık yapmışsın evlenmişsin kocaman evin var artık sonuçta annemizde olsa misafir olarak gidiyoruz o eve kendi evimizdeki kadar rahat bile etmiyoruz sene de üç beş defa yatılı giderim nerde olsa orda yatarım ne olacak ki kardeşlerin ve annen sürekli o evde nasıl rahat edeceklerse öyle yapsınlar arada bi gidip kalkacaksınız diye bi odanın öylece kalması ihtiyaç varken saçma 
tarafından
Canım kardeşimin de İstanbul'da dairesi var ve sevgilisi öğretmenlik okuyor kendisi de köyde olsa sıkıntı yok zaten hepimizin kendşnr ait dairesi var sevgilisi ilerde atandığında ve evlilik olduğunda mecbur oraya gidecek

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 830 göst.
0 oy
25 cevap 1,069 göst.
15 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,149 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 504 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu