0 oy
398 göst.
Aile kategorisinde (649 puan) tarafından

Doğum yapmış olanlar kendi çocuğunu kucağına almak nasıl bir duygu merak ediyorum kıskanırmısınız mesela bana sanki herkesden kıskanır sakınırım gibi geliyo özellikle bu virüslü zamanda kimsenin dokunmasına izin vermem sanki Allah bana sabır versin :)

13 Cevaplar

+1 oy
(4,875 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sen hiç hayatında kurklu  tavuk gördün mü..? :):)

Hani civcivlerini yanı başından  ayırmaz  sen gidincede  sana hemen saldırmaya  meyillidir  

Heeehh işte  çocuğu  kucağına  alınca öyle  oluyorsun  :) millet yanı başına  toplayınca  saldırasn  geliyor  almayın diye 

(649 puan) tarafından
Ay ne güzel örnek vermişsin kız aynen valla hayvanlarda da var o sahiplenme koruma duygusu :)
(4,875 puan) tarafından
Kesinlikle Herkesin yavrusu  kıymetli  :))
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Allah sana da kismet etsin o duyguyu sana yaşatsın inşAllah. Allah layık olan her kadına anneliyi tattırsın. Ben şuan senin anlattığın gibiyim kardeşim)) kimse kucağına alsın istemiyorum kızımı 8aylık
(649 puan) tarafından
Inşallah canım :) Bana daha 2 buçuk ay var doğuma.. Ama banada sanki öyle gibi geliyo gözümden bile sakınıcam sanki gibi Allah kızını sana bağışlasın :)
0 oy
tarafından
Iki dk alsalar da dinlensem diyorsun hiçte kıskanmadım sonuçta dünyada tek doğuran çocuğu olan ben değilim  :)
0 oy
(359 puan) tarafından

Canim valla bi bakan olsada az uyusam diye bekliyodum niye kiskaniym :)

(649 puan) tarafından
Bilmem ben şu an öyle hissediyorum doğunca değişir mi bilmem :)
0 oy
(1,169 puan) tarafından
İlk zamanlar kıskanmıştım ne yalan söyleyik o zamanlar farkında değildim ama lohusa psikolojisiymiş. Şimdi mutlu oluyorum 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ilk  doğduğu  zaman  kimseye  vermek  istememiştim  birde  çok  küçük  doğmuştu  ondan  ama şimdi  biri  baksada uyusam  diyorum:)))
0 oy
tarafından
Çoook kıskanırım diye düşünüyordum ama hiç kıskanmadım ama o zaman virüs yoktu şimdi olsa sakınırım herkese vermem 
(649 puan) tarafından
Bende o yüzden dedim Allah bana sabır versin herkes tutturacak şimdi ver ver diye  isteyen alınsın vermeyi düşünüyorum :)
tarafından
Valla bak canım yine ortalık kötüleşti millet gönül koyacak diye çocuğunu riske atma onlar sevip gidecek uğraşacak olan sensin kimseyi takma
(649 puan) tarafından
Aynen hislerime tercüman olmuşsun bende aynı şekilde düşünüyorum isteyen darılsın kendini bilen zaten gelmez :)
0 oy
tarafından
Brndede o korku var biri kizimi opunce icimde deliriyorum acaba viruslu mu diye bambaska bisey tarifi yok hele o gulumsemesi Rabbim en kisa zamanda sanada tum isteyenlerede nasip etsin insallah
(649 puan) tarafından
Ne zamanlara kaldık çocuğunu bile rahat buyütemiyor insan :( çok çok aminn :))
tarafından
Oyle valla cnm benim iki bucuk seneden gelen kizim dusuk yaptim ondan sonra kolay kalamadim iki bucuk sene sonra oldu
(649 puan) tarafından
Allah bi daha yaşatmasın inşallah :(
0 oy
(2,127 puan) tarafından
İlk zamanlarda çok kiskaniyodum annemden kayınvalidemden felan kucaklarına dahi alsınlar istemiyodum 
0 oy
(119,462 puan) tarafından
İlk aylar oluyu kiskanclik snr bi bakan olsada rahatca dus yapsam diycen
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla ben kıskanıyom oğlumu ama belli etmiyom :D 
(649 puan) tarafından
Belli etmeden durabiliyosan bravo sana :D
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Hiç kimseye guvenmiyorsun birisi kucağına aldığında düzgün tutmadığını çocuğunun rahat edemediğini falan düşünüyorsun ama zamanla geçiyor :D
(649 puan) tarafından
Sanirim 2 buçuk ay sonra bende senin gibi olucam :D
(14,036 puan) tarafından
Sakinligini koru çünkü geçecek :D
(649 puan) tarafından
Yapabilirsem aşk olsun bana :D
0 oy
(1,908 puan) tarafından

Virüs yoktu  ilkini doğurduğumda ama çıldırıyordum hatta  sezeryan olmak hiç istemiyordum benden önce kimse  görmesin kucağına almasın  diye kıskançlıktan ama sezeryan olmuştum  malesef ***** kaynana benim çocuğuma  kendi çocuğu  gibi muamele yaptığı için bu konuda  çok kavga ettik o bakmış güya ben boşan git benim oğlum vermem  bile dedi tabi orda  şartel koptu bende neyse ben kıskanırım sevdiklerimi  <3

(649 puan) tarafından
Bu kaynanaları ben....... Eşime söyledim çocuk doğunca hiç ümit etmesinler nah görürler çocuk dedim gostermek gibi bi niyetim de yok zaten doğmamış çocuğumu elalem içinde ağzına alırken düşünseymiş.... Sende sessiz kalma tepene biner
(1,908 puan) tarafından
Yok ben dişimi geçirdim o yetti ona cesaret edemez  edersede yeni gelin gibi çekinmem artık yakarım ortalığı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 111 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 569 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 497 göst.
22 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulselen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 348 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Mslllll (91 puan) tarafından soruldu

381,061 soru

11,407,976 cevap

34,945 kullanıcı

...