0 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından

Kızlar ben yaptığım yemekleri tatlıları arada bi çekip atıyorum instgrma hikayesine ve WhatsApp durumuna benim bi tane görümcem ben ne zaman bişey paylaşsam cevaplar msj atar yenge eline sağlık çok güzel görünüyo falan filan der bazende arar söyler severim onu :) bekar görümcelerde özenir bana evde kek filan yapmaya başladılar :) onlarda iyi hoş severim onlarıda ama bi tane daha görümcem var o baya takmış bana kafayı yani bekarken de baya kıskanırdı beni ben ne yapsam aynısını yapmaya çalışıyo hiç huyu olmayan şeyleri sırf beni kıskandığı için yapıyo :D kaç gündür ben ne yemeği yapsam o da onu yapıp paylaşıyo :D bugün artık bana gına geldiii :D wpten instgrmdan durum paylaştım şöyle yazdım :D 

Ahhh kıskanılmakta özenilmekte çok güzel bi duyguu :D 

Dewamkeeeee :D

Dedimmm. :D baktım hemen o da durum paylaşmış 

Bırakın kıskançlığı dedikoduluğu kahve için kahve diye bi durum paylaşmışşş :D :D 

Ben napcam şimdi :D çok sinsi soğuk bi kadın :D aynı yaştayızz 

12 Cevaplar

0 oy
(830 puan) tarafından

Ahahahha manyaklar siizi :Dsjsjsjs

(260 puan) tarafından
:D :D :D
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hahaha baya baya atisiyir sunuz 
(260 puan) tarafından
Aynen yani şimdi ben ona karşılık bi durum daha paylaşsam kafayı yer yani uzar bu bayaaa :D :D yani ben ilk durumu paylaştığımda hemende üstüne alınıp karşılık verdi yarası olan gocunur derler yaa :D
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Insanları takip etmeyin görmezden gelin o zaman birşey yapmaya gerek kalmadan onlar yerlerini bilecekler. 

(260 puan) tarafından
Öyle yaptım zaten aylarca ama bıktım yaa valla bu ne saçmalık yani ne derdi var benle anlamadım valla
0 oy
tarafından
Bir ara bizde öyleydik en son artık durumlarını sona aldım bakmıyorum "D
(260 puan) tarafından
Öyle yapınca da numarasını sildim sanıyo :D bi kere yaptım baktım aradı yenge numaramımı sildin dedi :D hem kendimkileri gizledim hemde onunkileride sona aldım :D
tarafından
Amaaann sevmirem hiç birini
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Tövbe tövbe çocuk gibisiniz yaaa
0 oy
(442 puan) tarafından
Birak kiskansin seni:)) 
(260 puan) tarafından
Pekiğğğ :)))
0 oy
tarafından
Aklı yok beyni var demekki çalışmıyor :D
(260 puan) tarafından
Ahahahaha :D
0 oy
(489 puan) tarafından

Bir araya gelince nasil araniz yani nirsey olmamış gibi mi yoksa araniz yok mu :O Ay bari baska sey yao cek koy dimi ama :D anlaşılmasın en azından kıskandığın :D:P

0 oy
(924 puan) tarafından

Hahahaha canım ya çok güldüm :D

0 oy
(89 puan) tarafından
Bence çok boş şeyler hepimiz anneyiz  birer birey yetiştiriyoruz ve çocuklarımız bizi örnek alacak ne görürse onları uygulaycklar daha olgun ve mantıklı işlerle meşgul olsanız keşke 
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Ben olsam daha meşakatli yemekleri yapardım böylelikle bir süre sonra basa çıkamaz yapmaktan vazgeçerdi :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 318 göst.
8 Haziran 2022 Aile kategorisinde Sarii (2,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 903 göst.
5 Temmuz 2020 Aile kategorisinde elifnurry (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 423 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.