0 oy
479 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Nereden başlasam 

Sürekli düşünüyorum kaynana deyince düşünüyorum benim kaynanam beni sevmez ben öyle anlıyorum herkesin yanında melek beni sevio gibi ama sürekli yalnızken laf sokuyor amma bin kere her defasında her kapı kapandığında bişiler konuşa konuşa gidiyo niye beni sevmiyor kocamla aramı bozuyor ona Bi zararım yok kızım doğana kadar bana hiç birşey almadı kızıma da kocası aldı ki paramız bir ondan eşimin parası sonuçta ama kaynanam şunu al bebek doğacak Bi kez olsun demedi doğum yaptım ailem eve geldi kayınpeder götür çoçuğu içeri dedi 6 altı ay oldu babam Bi daha evime gelmedi bu laf için bebeği göstermediler kocam her türlü saygılı ol diyo doğum yaptım Bi gün yanımda kimse kalmadı tek başıma kaynanam da alt katta doğdu günde Bi kere gelir 5 dakika sevr gider sizce benim ne günahım var hiç Bi şekilde aşağı inmiyotım çünkü bitmiyor dertleri 40 çıkmadan kaynanam eşi ve eşimin yanında bana beddua etti neden çünkü halım pisti annem geldi iki dakika yıkadı neymiş annen yıkayamaz sütüm kesildi Allah onun ve bana zulmeden kocasının rızkını kessin inşallah Bi şekilde ahım çıkar konuşmuyorum sizce artık konuşmalu mıyım

10 Cevaplar

+1 oy
(89 puan) tarafından
İnsan hayret ediyor yaşlı başlı insanlar kötülük peşindeler bir şey dediğinde cevabımı ver canım ezdirme kendini Allah ıslah etsin
(25 puan) tarafından
Kaç kere neler neler dedi anneme anlattım çünkü anla kardeş kimse yok annem çok köyü oldu o sus cevap verme evinde kal huzurunu bozma diıyo ama böyle devam eder mi hiç görüşmüyoruz
(89 puan) tarafından
Görüşmemeniz daha iyi işte kötülük yapamaz boş ver çokta gerekli biri değil cocuğnu kocanı düşün ailende müdahale etmediğine göre kocandan başka kimsenin hayrı yok sana
(25 puan) tarafından
Gerekli değil huzurum oldu aylar sonra eşimle çok iyiz resmen yeni evli gibiyiz
(89 puan) tarafından
Ne güzel işte umarım hep mutlu olursunuz canım
(25 puan) tarafından
İnşallah inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Konuşma canım sen eşinle iyi ol eşin yanlarına git konuş deniyorsa boşver iyilik yaramaz ki ne demek ailen tabiki sevecek kalacak yapacak da yeri gelir kimene bundan 
(25 puan) tarafından
Ah annem Bi halı için ne kadar çok ağladı sen misafırsın yıkayamazsın yıkatmamdiye parmak sallayarak bağırdı anneme ben kaç gün kapıyı açmadım kaynanama benim yaptığım sadece bu ama annemi benim evimde azarladı kovdu buna susulur ama kocam dünyalar iyisi nasıl onun oğlu anlamıyorum
(2,127 puan) tarafından
Boşver canm sıkma canını dediğim gibi sen eşinle iyi ol ailene gonderiyorsa git kal gönüllerini al bugün var yarın yoklar
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Sevgisiz büyümüşler bir başkasına kaldı ki onların değimiyle el kızına sevgi gösterilir mi 
(25 puan) tarafından
Kendi kızına bile beddua ediyor benim içim yanıyor Bi anne ya nasıl böyle
0 oy
tarafından
Sanki benim hayatımı anlatı aynı benim kaynanam
(25 puan) tarafından
Yemin ederim hayret ediyorum hasta etti beni hastanelerden çıkmıyorum artık
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Valla dün bizimki yemek göndermiş geçen de gönderdi eşim de yemek saati rahat yiyelim dedi aşağı indirdi çocuğu. Yemek yedik dedim bu böyle olmaz ya bu yemekleri sen götür ya da ben kapısında ters çevircem haberin olsun. İki gün sonra yanaşmaya başlıcak baktı öyle dedi böyle dedi ben inat. Aldı götürdü hepsini çocuğu aldı geldi. Annemler burdayken burnumdan getirdi yüzlerine bakmadı ben de annem gidince evden kovdum öyle olmaz böyle olur diye. Saygı saygı nereye kadar. Yüz verirsen çıkar tepene o kadar diyim
(25 puan) tarafından
Ya Bi insan evladının yuvasına neden zarar verir ben asla bebeği ona bırakmam bak her zaman da eşime söylüyorum bugun ölsem bebek benim annem bakıcak bu kadın sevgi merhamet bilmiyor sevgi göröemiş
(13,316 puan) tarafından
Benimki de merhametli görünen merhametsiz kendi kızı onların istemediği adam gibi biriyle evlendi.sırf tayinli diye. Mesleği iyi damadın kaçar gibi oldu ama şimdi aramız iyi yine de doğum yaptı burda baktı 26 gün. İlk doğumuydu bir de sonra gitmek zorunda kaldılar bir hafta kaldı geldi yanından 40 ı çıkmadı evi kabadan yerleşikti. Anne seni bağlayan yok niye kalmadın yanında kızın ihtiyacı var dedim bana ne gitmeseydi tayinli kocaya çeksin cezasını dedi. Ben şok. Kızına bunu yapandan bana ne yapması beklenir bacım.
(25 puan) tarafından
Keşke çoçuk yapmasaydım inan Bi yandan çok pişmanım böyle Bi dunya da ben yavruma kıyamazken ona kim neler edicek benim ne günahım vardı bunları yaşadım o ne yasayacak
(13,316 puan) tarafından
Sen onun annesisin sana bile hakları yok da bebeğe laf edecekler ettirmeyeceksin canım pişman olma Allah imtihan eder.
0 oy
tarafından
Kendi bi boka yaramayan insanlar... 

Hadi kendi yapmiyo anana nie laf soyluyo herşey kocanda bitio esinede soyluceksin ben senin ailene saygı duyuyosam sende duyacaksin seninkiler geliosa benimkiler de gelecek kimse kusura bakmasın 
(25 puan) tarafından
Diyemiyorum artık oğluna beddua ediyor o etti Ben eşim ve bebek araba alev topuna döndü biz içindeydik sesimi çıkarmaya korkuyorum beddua ediyor
0 oy
(1,909 puan) tarafından
Eşin senin ailene yapılan saygısızlığa ses çıkartamıyor ama kendi ailesine sonsuz  saygı istiyor  fazla  fedakarsın böyle daha çok üzülürsün malesef  koca istiyo diye her dediklerine sorgusuz  sualsiz  itaat etmek zorunda  değilsin sen o gün o çocuğu  diğer odaya götürmiyecektin mesela 
(1,909 puan) tarafından
O kim oluyor ya senin çocuğun üzerinde hakimiyet kuruyor neden korkuyorsun sana şiddetmi uyguluyorlar?
(25 puan) tarafından
Hayır bana hiç dokunmadı ama kızı bana büyü yaptırıyorum dedi acaba büyümü bilmiyorum günahını almıym ama ondan çok korkuyorum bilmiyorum acayip korkuyorum elimde değil için çıkıyor korkudan. Niye
(1,909 puan) tarafından
Bütün bunlara izin veren eşin senin arkanda yeterince durabilse kimse  cesaret edeöez sana öyle davranmaya büyü olayıda sen kuranını oku bakara suresi dinle  evinde sirkeli suyla sil her temizliğinde  işlemez Allahın izniyle
(25 puan) tarafından
İnşallah yapmaya çalışıyorum lütfen Bi kere bile aklınıza gelirsem dua edin rabbim size çoçuklarınızı bağışlasın
(1,909 puan) tarafından
Amin cümlemize ama güçlü ol dik dur lütfen  biz anneyiz
0 oy
tarafından
Ayy su yaşlı insanlar ne dertleri biter ne kaprisleri Allah mazlumun ahini birakmz cnm sen Allah'a havale et ve bırak akışına onyapacgni bilir ♥️kafana da takma boşver sıkma güzel canını dgersz şeyler icn
tarafından
Ayy valla öldürürüm elimde kalir onlar taşın ordan cnm AA bu ne ya baslrm yasliligina ama sakın sakın öyle şeyler düşünme senin bı bebegn var asla o zaman eşine de tasinalm uzaga yoksa kafayı ycm dye yada git annenlere cnm valla sni haberlrde görmek istmm canına kıydı dye unut o dusunceyi zaten allhmdan bulsn ins elinayagi çenesi kirilsn ins
(25 puan) tarafından
Söyledim ama dünya kadar borcu var 2 sene ye çıkarız anca biter diyo ben köye gitmeyi bile istiyorum hiç yaşamadığım zorluklara bile razıyım yeter ki gitseydim dua et nolur çok yoruldum
tarafından
Durumu yoksa adamda hakli ama o zaman sen gezmeye annenlere git cnm kal baya brz toparlan dön .allhm ins onlarn dillerini bağlar ellerini ayaklarını kırar gözlerini kör kulaklarını sağır eder snde eşinle huzurlu bir omur yasarsn ins aklıma her geldiğinde byle dua edicm cnm ♥️
(25 puan) tarafından
Onların çoçuklarına zarar vermesin rabbim seviyorum onları ailem çok yakın ama aile apartmanda ve hepsi korona şu an gidemiyorum
tarafından
Ama snde sakın bdha canına kiymkms fln düşünme snn bı yavrun var esin var onlara sarıl tmm çok bunlardan yaz sürekli içine atma
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Yahu saçmalama ne konusucaksin 

Kayinpederin ne karışıyor çocuğu o mu doğurdu , götür içeri ne demek Ailene ne kadar büyük saygısızlık o ne karışıyor , yırtarım orada ağzını ben hepsinin büyük muyuk dinlemem terbiyesizler 

Hala birde beni neden sevmiyor diyorsun bırak sevmesin ne yapacaksın böyle mahluklarin sevgisini 

Sen kocanla kendi annenle babanla iyi ol gerisi vizirti 
(25 puan) tarafından
Bana bebeği seni duvara yapıştırırım dedi eşime dedi. Cevap bile vermedi adam ben babamı çok seviyorum ama evime gelmiyor bunlar beni çok yıprattı 23 yaşındayım başımda migren oluştu sinir stresten ne yapcam
(1,319 puan) tarafından
Hiç birşey yapmayacaksın yavrum annene babana istediğin zaman git , sesini çıkar hiç birşey yapamazlar korkma onlardan , onların düzenine uymak zorunda degilsin.
0 oy
tarafından
Bı anne bı baba neden oğlunun yuvasını bozmak için uğraşır anlamıyorum iyi olsunlar diye cabalamiyolarda Allah'ım yarabbim senin o gelinin evine gelmiş artık oda senin bı kızın kızım gel şöyle yapalım böyle yapalım de annesi gelince iyi ol oğlum iyi olsun noldu yani sen öyle yaptın herkes üzüldü küstü jyimj oldu adı 3 günlük dünyada kalp kırmaya degermi ya nasıl kafaları var bunların anlamıyorum gerçekten ay duydukça gördükçe kendimi kine şükreder oldun rabbim hidayet etsin kalplerinde ki kötülükleri yok etsin inşallah kuzum ne diyim çok üzüldüm durumuna isallah herkesten uzak biyere gider oturursun istersen tabi kimse sana bisy diyemez 

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 1,012 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Basak08 (419 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 381 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 399 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mucizemsinnnn (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 199 göst.
22 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu

397,103 soru

11,877,164 cevap

35,992 kullanıcı

...