0 oy
650 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Sorum yukarda kızlar aranızda bu durumu yaşayan var mı hep derler yaa İlk 5 dakka geçerlidir diye bence hamilelik olmasa ne olursa olsun ikinci çizgi kolay kolay çıkmaz

Siz ne düşünüyorsunuz 

image

image

image

29 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Nazlı Allah aşkına git bi kan ver. 1 hafta oldu neredeyse.
tarafından
Pazartesi bekliyorum
(6,669 puan) tarafından
Kendini uzanirken niye atmış sjsjjsjs
tarafından
O ben değilim görümcemin kızı yanındaki oğlum fotoğrafı yalnışikla attım nasıl sileceğimi bilemedim
(6,669 puan) tarafından
Ya kızın haberid e yok admine sor bari de bunaldik valla inmiyor um pstlarin gibi bunu da hergun soruyor sun git tahlil ver ulkece rahatliyalim
-Reklam-
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Canim kan versene kaç gündür kendini yeyip bitirdin 

Rabbim gönlüne göre versin inşallah 
tarafından
Haftasonu girdi ya araya canım onun için pazartesiyi bekliyorum salı da sonuç çıkıyor inşallah
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Bnm 10 dk dan sonra çıkmıştı şuan 5 buçuk aylık kucağımda 
tarafından
İnşallah benimde vardır
0 oy
(3 puan) tarafından
Hamilesin canm yoksa imkanı yok sattlerde geçse ikinci çizgi çıkmıyor çıkmazda kolay kolay hamilesin kan ver bence canm
tarafından
Sağol canım kan vericem pazartesi inslallah yanılmam
Peki testimde ikinci çizgi görüyor musun
(3 puan) tarafından
Görüyorum tabiki canm
0 oy
(2,005 puan) tarafından
Bence gebelik var benmki bu sekil cikmsti olmasa hic cikmaz silik bile olsa
tarafından
Peki ne kadar süre sonra çıktı cnm ikinci çizgi
(2,005 puan) tarafından
İnan sabah yaptim cikmadi bende attim posete sonra meraktn aksam gene bakim dedim silikti o sekil gittm kan vermeye cok yeniydi ondn silik cikmsti
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Ben Bi türlü böyle teste 2. çizgiyi görmeden hamile olduğumu öğrendim, test negatif ultrason da gebelik var :))) 
0 oy
(1,698 puan) tarafından
İlk resmi bilerekmi yükledin :))) 
tarafından
Ayy hayır yaa elim değdi sonra nasıl sileceğimi bilemedim oğlum ve görümcemin kızı
(1,698 puan) tarafından
Ahaha :))
0 oy
(119,224 puan) tarafından
iyide sen gebe kalmak icin ugrasiyosun aylardir simdi neden fikrin degisti
tarafından
Fikrim mi değişti
Ben öyle bişey söylediğimi hatırlamıyorum
demek istedigimi tam anlamadin
tarafından
Anlat cnm o zaman
her ay defalarca test yapiyosun ya neden kan vermiyosun kaset test yuzde yuz sonuc veren yontem degil bildigin gibi bide ozelligi var ya hani ilk 5 dk snr cikan cizgiler gecersizdir diye defalsrca dedim kafana taktikca olmiycak diye
kan verincede kan sonucuna inanmiyosun
0 oy
tarafından
İlk resim ne alaka nazlı
tarafından
Yalnışikla attim nasıl sileceğimi bilemedim
0 oy
tarafından
Bence hamilesin git bi acile mide bulantisi falan de test yaparlar once supheleniyorum dersen bide kesin yaparlar bikac saate cikar 
(7,121 puan) tarafından
Kapatmışlar postu :) göremedim son yazdığını
tarafından
Hatirlamiyomki la sey olabilur bende kavga izlemeyi severim izlerken video cekmem falan o postsa eger cjhf
(7,121 puan) tarafından
He kız o post . Haaaa bende izledim on alti saniye çektim   zaten ama onun yanında hemen :) net görünüyor ben arkada arada kaldım net çıkmadı,;):):) korktum ama ya Allah yarrim etsin herkese . Mihri napıyor kız oglus ısır yerime
tarafından
Demin azcik uyudu beline kadar seetmis onu temizledimde gulucuk saciyo suan etrfaa :)
(7,121 puan) tarafından
Yaaâaaaa op onu ye onu ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Nazlı bu kacıncı test canım. Gunun gectı mı senın ? 
tarafından
1 hafta geçti bi adet olacağım gün yaptım emin olmak için de bu testi yaptım ama ikinci çizgi sonradan çıktı
(11,217 puan) tarafından
Belkı kuruma cızgısıdr
tarafından
Kuruma çizgisine benzemiyor pempe gibi ve gittikçe netleşiyor
0 oy
tarafından
Oğlun da küçükmüş ama bilmiyorum inşallah vardır 
0 oy
(251 puan) tarafından
Benimkisi böyleydi geç döllenme olduğu için çizgi silik cikmisti ve hamileydim doğurdum şimdi de kolumda uyuyor.
0 oy
(6,909 puan) tarafından
Üzgünüm kuzum anneme yaptık geçen ilk çıkmadı oh dedi aradan 2 3 saat geçti ben baktım çıkmış nolur nolmaz dedi gitti kan verdi bişey çıkmadı bi de adeti geçmişti 10 gün kadar 
tarafından
Benim belirtim de var
(6,909 puan) tarafından
Bacım git bi kan ver supheleniyosan
tarafından
Kanamam oldu gidip kan verdim
0 oy
(10,298 puan) tarafından
Acile git, idrar yolu enfeksiyonun olduğunu ama gebelik şüphen de olduğunu söyle kan ver. Testin ahı gitmiş vahı kalmış ilk 5 dakıka sonra geçersiz oluyor bunlar ve eğer ciddi gecikme varsa 4 5 gün gibi lönk diye de çıkar 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Tabiki var. Ben inanıyorum kendimde yaşadım. Testten 30 dakika sonra gördüm böyle silik şekilde gidip kan verdik erteis günü 56 çıkmisti
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Kurums çizgisi diye birşey var duydunmu hiç ?? Test kuruduktan sonra ikinci çizgi beliriyor ama hamilelik anlamına gelmiyor . İlk 5 dakika içinde çıkan sonuç geçerlidir bu attığın test bariz kuruma çizgisi eğer bir şüphen varsa kan ver kesinlessin
0 oy
tarafından
Bence hamilesin 
0 oy
(8,873 puan) tarafından
Nazlicim test sonucuna inanmiyorsun kan sonucuna inanmiyorsun kayinvalidenden şikayet ediyorsun akıl istiyorsun söylüyoruz yapmiyorsun eşinden yakininca soylenenlere inanmiyorsun Allah aşkına sen ne istiyorsun bi anlatsanda ülkece rahatlasak 
0 oy
(2,347 puan) tarafından
Ben de derdim3 hep olmazsa hiç bı şekilde o ikinci çizgi çıkmaz diye. Bebeğim 3 aylık falandı test yaptım arada epey zaman geçti baktım hala tek çizgi. Akşama doğru baktım işte aradan 2-3 saat geçmiştir bezbelli ikinci çizgi yerimde duramadim gittim hemen tahlil verdim özelde gebelik çıkmadı. Belli olmaz3yani kan vermeden

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 666 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Meri.5 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,664 göst.
0 oy
5 cevap 302 göst.
20 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Aylin su (20 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı