0 oy
1,071 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
Kızlar bişey merak ettim şimdi emziriyoruz ya göğsümuzde süt olunca taş gibi dolu dolu bir göğüs ve dik  oluyor ama bebeğim sütü emince sönmüş  balon gibi sarkık gibi oluyor bebegimizi  sütten kestikten sonra nasıl olacak onu merak ettim???

26 Cevaplar

+2 oy
(2,768 puan) tarafından

Bende şurda bekleyeyim :) çok merak ediyorum nasil oluyomuş :blink:

tarafından
firsat bulursak yaparız canim:)
(2,047 puan) tarafından
Fırsatı sen oluşturmazsan hiç bişeye fırsat bulamazsın :) en basitinden mutfakta tencerem i yerleştiriyosun 10 kere indir kaldır bu kadar basit
tarafından
kaldirdigima şükrediyorum canim suan hicbirsey yapamiyorum dis çıkarıyoruz ishal ates zaten kizim hep dibimdeydi simdi kucağımdan inmiyor buyuyunce insallah
(2,047 puan) tarafından
Çok gecmiş olsun canım
tarafından
sagol canim benim
-Reklam-
+1 oy
(2,484 puan) tarafından
Aynen sarkık olucak ama dikkat etmen lazim ici sungerli dik tutucak sudyenler takarsak bence duzelir zamanla ya :DdD
(1,424 puan) tarafından
Hadi ya ;((( şuan emzirme sütyeni kullanıyorum dışarı ve misafir gelince
(2,484 puan) tarafından
Evde de sudyensiz durma sakın kuzum ben normal sudyen kullaniyorum ici dolgusuz olanlardan 90 giyiyorum dusun benim onceden goguslerim 75 olan sudyende bile bosluk kalirdi
(1,424 puan) tarafından
Bende ki enzime sudyenide bezden destek falan yok yani yinede takayim mi
+1 oy
tarafından

Bende şurda Durayim :D

(1,424 puan) tarafından
Dur bakalım:)))
(2,047 puan) tarafından
Kızlar hepinize tavsiyem göğüs kası yapın ;) en azından yumusak durmaz şuan benımkıde cok sönük yumusak bnde emzirmeyi bırakınca kas yapacağım, kasların ismini yazayım netten araştırın göğüs kası için yapılacak hareketler diye, pectoralis minor, pectoralis major bunlar göğüs kasları
+1 oy
(446 puan) tarafından
Porsumus sönmüş çok kötü olyo küçücük kalyozaten küçüktü benimki hiç Hayri kalmadı südyenlerde düzeltme yapmio sadece dışardan ii duryo
(1,424 puan) tarafından
Abovvvvv  deme yaaaaaa nasıl düzelte biliriz anam eskisi gibi olsa bari
(446 puan) tarafından
Olmuyor işte bı çözüm bulursanız banada haber edin
(2,047 puan) tarafından
Kızlar hepinize tavsiyem göğüs kası yapın ;) en azından yumusak durmaz şuan benımkıde cok sönük yumusak bnde emzirmeyi bırakınca kas yapacağım, kasların ismini yazayım netten araştırın göğüs kası için yapılacak hareketler diye, pectoralis minor, pectoralis major bunlar göğüs kasları
(446 puan) tarafından
Tskkr canm denemek gerek
+1 oy
(446 puan) tarafından
Porsumus sönmüş çok kötü olyo küçücük kalyozaten küçüktü benimki hiç Hayri kalmadı südyenlerde düzeltme yapmio sadece dışardan ii duruyo
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Odf alahim yaa hamilelikteki skntilar yetmiyomus gbi bide dogumdan sonra bunlarimi yasicam
(1,424 puan) tarafından
Oohoyy  daha neler neler beni görsen varya önceden modellik yapardım simdi  kapısından gecemem;( ama zamanla inşallah duzelirim
(6,827 puan) tarafından
Insallhh duzelirizz esinin sknti yaptigi seyler var mi ben cok takiyorum esim dogumdan sonra benden sogursa diye
(2,047 puan) tarafından
0 oy
tarafından

20 ay emzirmis bir anne olarak yaziyorum . Aci gercek evet yumusak ve asagiya iniyor kizalr. Gozum yese operasyonla duzelttircem. :DSimdi ikinciyi emziriyorum

0 oy
(1,567 puan) tarafından
Yorumlari okudum da . Hayirlisi insallah :)))
0 oy
(57 puan) tarafından

Diz kapagima deymezse yine kabulüm :silly: ikinciyi emziriyorum gidisat öyle gözukuyo simdilik:'(

(1,424 puan) tarafından
Yok canım:)))))))
(57 puan) tarafından
Valla göguslerim zaten buyuktu benim 90 falan takiyodum emzirirken 100 taktim emzirme bitti gogsum 95 kaldi ve sarkti bayaa .bu ikinci 95 takiyodum suan 110 veya toparlayici takiyorum 4 aylik olduk ne olacak sonuc bilmiyorum gozden çikardim artik:)))
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Canim malesef emzirdikten sonraki halinde kaliyo
(1,424 puan) tarafından
Offfff hadi yaaa;(
0 oy
tarafından
Sütten tamamen kestikten sonra benim göğsüm eski bedeninden bir iki beden büyük kaldı şimdi ikinciyi emziriyorum bunda da 90-95 beden falan oldum bunda da kesince 85-90 kalırım herhalde ilk eğlendiğim de 75 beden sutyen takıyordum fidan gibiydim gitti gençliğim fitligim "D
(1,424 puan) tarafından
Ahahah napalim be canım yaşlanıyoruz yapacak bişey yok
tarafından
Allah bu günü mu aratmasin :)
0 oy
tarafından
Canım bi müddet baya sarkıyo. 2 sene içerisinde yavaş yavaş doluyo yani hamilelikden önceki şekli alıyo
(1,424 puan) tarafından
Ayy bana bunlarla gelin :) herkes diyor yok hep sarkacak falan
0 oy
(64 puan) tarafından
Destekli sutyenlere sarilacaksiniz canlar üzgünüm ama sarkık ve boş gibi oluyor :(
(1,424 puan) tarafından
Hep mi öyle duracak yaaaaa
0 oy
(553 puan) tarafından

Yorumları okuyunca üzülmedim desem yalan olur... Dünyaya çok güzel mucize getiriyoruz ama bütün bedenimiz değişiyor.. bari çokta kötü olmasa:)

(1,424 puan) tarafından
Aynen canım beni geçen sene görenler bu sene taniyamiyor ;(
(553 puan) tarafından
Yapica bişey yok sağlık olsun .. Rabbimden gelen herşeye şükürler olsun
0 oy
(244 puan) tarafından
Sütten kesilince sönük oluyor ve küçülüyor.

Ama zananla geri toparliyor. Üzerinden aylar hatta yıl gecmesi lazim.
(1,424 puan) tarafından
Yapacak bişey yok canım napalim  bebeklerimiz  için deger
0 oy
(292 puan) tarafından

Zaten goguslerim pek guzel degildi yandim artik yanii :) neyse bebislerimiz saglikli olsunda anneligin nazar boncugu bunlarda :D

(1,424 puan) tarafından
Kız nazar boncuğu ise sarkmış  göbek ve çatlaklar ney acaba:)
0 oy
(7,118 puan) tarafından

Doğum yapayım sonra icablarina bakıcam:)) ilk çocuğumu emzirdim bu kuzuyu da emziricem inşaallah. Benimkilerin ici bis değil ama sarkık üstelik büyük malesef.  O yüzden ameliyat olucam 2.den sonra. Eşim ne gerek var bunlar sebepsiz olmadi ki diyor ama.ikna ettim şimdiden:)

0 oy
(531 puan) tarafından
Sarkmis sonmus olacak 
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Destekliyle eski halini alabilir belli bi müddet sonra belki canim. Insallah yani umudum o yönde :D

0 oy
(280 puan) tarafından
Daha emziriyom ama galiba o patlak balon gibi olacak :))

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 1,775 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 642 göst.
20 Mart 2020 Diğer kategorisinde Sasa (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
12 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemsdk (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 670 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde Ferayserrayksel (20 puan) tarafından soruldu

379,969 soru

11,374,436 cevap

34,857 kullanıcı

...